صفحه 1 از 36 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 360

موضوع: تشکیل گروه اسکایپ جهت بهبودSpeaking

Thumbs up تشکیل گروه اسکایپ جهت بهبودSpeaking

هدف از ایجاد این تاپیک تشکیل گروه برای بهبود مکالمه انگلیسی است

شیوه کار:
    دوستان ساعتی را تعیین می کنیم و بعد از برنامه ریزی موضوع گفتگو را مشخص و سر ساعت تعیین شده دوستان بااسکایپ به تمرین مکالمه زیان انگلیسی می پردازند. دوستان برای استفاده بهینه هر پیشنهاد و نظری دارند بیان کنند.مکالمات بصورت صوتی و فقط با میکروفن می باشد.
    دوستانی که مایل باشند کلمه زیر را به آی دی مقابل بفرستند Arash.241

applyabroad skype speaking group
    معرفی نرم افزار اسکایپ برای دوستانی که با آن آشنا نیستند

نام نرم افزاری می باشد که به شما امکان برقراری ارتباط صوتی را با دوستان از طریق اینترنت فراهم می کند. این برنامه همانند تلفن عمل کرده و دو طرفی که قصد ارتباط با یکدیگر را دارند باید این برنامه را نصب داشته باشند. همچنین در این برنامه امکان برقراری ارتباط تصویری به وسیله دوربین های اینترنتی و گفتگوی متنی و حتی انتقال فایل نیز وجود دارد. این نرم افزار از کیفیت بالایی در انتقال صدا برخوردار می باشد حتی بیشتر از ارتباط تلفنی که از مناطق دور برقرار می شود. به عنوان مثال شما اگر از داخل ایران به یکی از اقوام خود در کشوری نظیر فرانسه تماس بگیرید در هنگام صحبت باید مکث کرده تا صدا با کمی تاخیر به شما و یا طرف مقابلتان برسد، اما به کمک این نرم افزار شما به راحتی با دورترین مناطق نیز می توانید با وضوح و کیفیت بالا تماس بگیرید. این برنامه مانند دیگر برنامه های مشابه همانند یاهو مسنجر در هنگام برقراری ارتباط صوتی دچار قطعی و نویزهایی که باعث اختلال در صدا می شوند نمی شود.
    برای استفاده از این نرم افزار بعد از نصب برنامه کافیست شما از طریق نرم افزار در سایت این برنامه ثبت نام کرده و برای خود یک شناسه کاربری شخصی بسازید.از دیگر امکانات این برنامه یافتن دیگر افرادی که از این برنامه استفاده می کنند و امکان برقراری تماس با آنها می باشد. شما می توانید آن ها را به لیست دوستان خود در برنامه اضافه کنید. همچنین شما این امکان را خواهید داشت تا دوستان خود را طبقه بندی کنید.
    از قابلیت های دیگر این نرم افزار می توان به تماس تلفنی به شماره تلفن های دیگر اشاره کرد. به این صورت که شماره تلفن دوست خود را در برنامه وارد می کنید و با او تماس می گیرید! به این صورت در واقع شما از اینترنت با تلفن شخصی دوستتان تماس گرفته اید (البته این قابلیت رایگان نیست).
    قابلیت های کلیدی نرم افزار Skype:
    - تماس نامحدود و رایگان در هر نقطه از دنیا با دیگر استفاده کنندگان از Skype
    - قابلیت تماس تصویری
    - قابلیت چت کردن با بیشتر از 100 در نفر در گروه های چت
    - قابلیت Conference call تا چهار نفر به صورت هم زمان
    - توانایی تماس با تلفن عادی (با قیمت مناسب) حتی با کیفیت بهتر از تلفن معمولی
    - نمایش لیست دوستان شما
    دانلود ازلینک زیر:
    www.skype.com
    ویرایش توسط a5403895 : May 29th, 2012 در ساعت 09:36 PM

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تشکیل گروه اسکایپ جهت بهبودSpeaking

سلام
    من هم پایه م

آقا خیلی فکر خوبیه، من هم پایه م

گروهApplyabroad Speaking Group تشکیل شد دوستان درخواست اضافه شدن به گروه را به آی دی بالا ارسال کنند .
    دوستانی که در سطح advance هستند برای اداره جلسات و رفع اشکالات دوستان اعلام آمادگی خودشون رو به آی دی بالا یا پیغام خصوصی ارسال کنند در صورت اضافه شدن نفرات فردا اولین جلسه تشکیل خواهد شد.

خیلی پیشنهاد خوب و مفیدیه،ممنون. فقط اگر جزئیات بیشتری در مورد این گروه و زمانبندی جلسات مطرح کنید بهتر میشه. مثلا جلسات هر روزه یا خیر؟ یا شرکت در جلسات برنامه خاصی داره یا هر وقت فرصت داشتیم میتونیم شرکت کنیم ؟ برای شرکت در جلسات باید در سطح خاصی از زبان باشیم یا با هر سطحی میشه؟ و اینکه اکثریت گروه در چه سطحی هستن؟ و...
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

با سلام من ارسال کردم.به آدی یاهو Arash.241 از کجا بفهمم مه عضو گروه شدم؟
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    خیلی پیشنهاد خوب و مفیدیه،ممنون. فقط اگر جزئیات بیشتری در مورد این گروه و زمانبندی جلسات مطرح کنید بهتر میشه. مثلا جلسات هر روزه یا خیر؟ یا شرکت در جلسات برنامه خاصی داره یا هر وقت فرصت داشتیم میتونیم شرکت کنیم ؟ برای شرکت در جلسات باید در سطح خاصی از زبان باشیم یا با هر سطحی میشه؟ و اینکه اکثریت گروه در چه سطحی هستن؟ و...

تا الان دو نفر تو گروه ثبت نام کردن من فکر می کنم حداکثر گروه 5 نفر باشه خوبه چون اگر تعداد زیاد باشه فرصت صحبت کردن به همه نمیرسه اگر هم کم باشه معایب خاص خودش رو داره . در صورت بیشتر شدن اعضا میشه گروها رو تقسیم بندی و زیادتر کرد.فعلا تو مرحله ای هستیم که ببینیم اصلا استقبالی میشه یا نه . در مورد سطح دوستان هم اینترمیدیت و یا بالاتر از اون باید باشند البته برای بیگینرها میشه گروه مجزایی تشکیل داد.
    در مورد زمانبندی هم تصمیم با اعضای گروه هست.
    درصورتیکه بتونیم گروه رو تشکیل بدیم میشه از افراد نیتیو هم دعوت کنیم که بیان و در اونجا صحبت کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    با سلام من ارسال کردم.به آدی یاهو Arash.241 از کجا بفهمم مه عضو گروه شدم؟
    شما باید به اسکایپفرستید نه یاهو در صورتیکه درخواست شما برسه و من اضافه کنم تو قسمت کانتکتها آی دی من رو می تونید ببینید
    دوستان هرگونه نظر و پیشنهادی دارن ارائه بدن

ویرایش توسط a5403895 : May 29th, 2012 در ساعت 11:38 PM

به دوستانی که ثبت نام کرده اند از طریق اسکایپ پیغام فرستاده شده لطفا جوابهاشون رو تا فردا عصر بفرستند.
    تعداد اعضای گروه تا الان: 6 نفر

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

من آن هستم اما پیامی تا الان دریافت نکردم!!
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    من آن هستم اما پیامی تا الان دریافت نکردم!!
    لطفا در خواست عضویت رو به اکانت اسکایپ بفرستیدArash.241

صفحه 1 از 36 1234567891011 ... آخرینآخرین