صفحه 12 از 36 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 360

موضوع: تشکیل گروه اسکایپ جهت بهبودSpeaking

Junior Member be2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : تشکیل گروه اسکایپ جهت بهبودSpeaking

Hi friends. For the next session we will have 3 topics:
    ================================================== ========
    1- Some people spend their entire lives in one place. Others move a number of times throughout their lives, looking for a better job, house, community, or even climate. Which do you prefer: staying in one place or moving in search of another place? Use reasons and specific examples to support your opinion.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    2- Some movies are serious, designed to make the audience think. Other movies are designed primarily to amuse and entertain. Which type of movie do you prefer?
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    3- Do you agree or disagree with the following statements?
    a) The most important aspect of a job is the money a person earns.
    b) Businesses should hire employees for their entire lives.
    c) With the help of technology, students nowadays can learn more information and learn it more quickly.
    Use specific reasons and examples to support your answer.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    Date: August 5th 2012
    Time: Sunday 10-12 pm
    Best Wishes
    Behrouz

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer sciences

منم در سطح primary هستم ولی آن میشم
    دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer sciences

واقعا امشب گروه تشکیل نشد ؟!!!
    من دوتا آی دی رو اد کردم ولی خبری نشد
    چرا واقعا؟؟
    دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد ...

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

با سلام و دروود خدمت همه دوستان که تا به حال در گروه بودند و به ما یاری رساندند. مستحضر هستید که گروه جلسات خود را ادامه داده است با تمام کم و کاستی ها! از روز اول تا به حال که قریب به 2 ماه نیز میباشد در طول این مدت دوستانی بودند و واقعا خواستار پیشرفت بودند و این خوب بود دوستان دیگری هم جهت کنجکاوی فقط یه سری زدند و رفتن و باقیمانده هم تا به حال آن نشدند گه ما روی ماه ایشان را ببینیم! تعدادی از دوستان که فعال بودند دیگر قادر به ادامه نیستند به دلیل مشغله کاری و درسی و فرایند اپلای! با توجه به اینکه من هم وقت کافی برای اداره گروه ندارم خواستم اینجا مطرح کنم من باب این موضوع که اگر دوستانی علاقه مند و داوطلب هستند که توانایی اداره گروه را دارند و میتوانند به عهده بگیرند 1 تا 2 نفر با توجه مواردی که در زیر ذکر کردم، اینجا مطرح کنند که من تمام و کمال یوزر و پسورد گروه رو در اختیار آنها قرار بدم تا فرایند ادد و ریموو اعضا، تعیین موضوع جلسات و .... طبق قوانین گروه که قبلا ایتجا ذکر شده در اختیار آنان قرار بگیرد.
    -------------------------------
    1. علاقه مندی که خیلی مهم هست، مسئولیت پذیری و تسلط به اعصاب، صبور بودن و دلسوز واسه گروه و خودش!
    2.وقت کافی برای اداره گروه به این صورت که در طول روز اونقدر آن بشند که دوستان رو ادد کنند هر چند که بیشتر دوستان الان ادد شده اند، و همچنین وقت لازم برای جلسات 2 بار در هفته حدقل 2-3 ساعت
    3.در سطح قابل قبولی از زبان باشند

4.مطالعه قوانین گروه که در اینجا ذکر شده است و انجام آنها

با دروود بی پایان خدمت دوستان گلم
    مهرداد
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    با سلام و دروود خدمت همه دوستان که تا به حال در گروه بودند و به ما یاری رساندند. مستحضر هستید که گروه جلسات خود را ادامه داده است با تمام کم و کاستی ها! از روز اول تا به حال که قریب به 2 ماه نیز میباشد در طول این مدت دوستانی بودند و واقعا خواستار پیشرفت بودند و این خوب بود دوستان دیگری هم جهت کنجکاوی فقط یه سری زدند و رفتن و باقیمانده هم تا به حال آن نشدند گه ما روی ماه ایشان را ببینیم! تعدادی از دوستان که فعال بودند دیگر قادر به ادامه نیستند به دلیل مشغله کاری و درسی و فرایند اپلای! با توجه به اینکه من هم وقت کافی برای اداره گروه ندارم خواستم اینجا مطرح کنم من باب این موضوع که اگر دوستانی علاقه مند و داوطلب هستند که توانایی اداره گروه را دارند و میتوانند به عهده بگیرند 1 تا 2 نفر با توجه مواردی که در زیر ذکر کردم، اینجا مطرح کنند که من تمام و کمال یوزر و پسورد گروه رو در اختیار آنها قرار بدم تا فرایند ادد و ریموو اعضا، تعیین موضوع جلسات و .... طبق قوانین گروه که قبلا ایتجا ذکر شده در اختیار آنان قرار بگیرد.
    -------------------------------
    1. علاقه مندی که خیلی مهم هست، مسئولیت پذیری و تسلط به اعصاب، صبور بودن و دلسوز واسه گروه و خودش!
    2.وقت کافی برای اداره گروه به این صورت که در طول روز اونقدر آن بشند که دوستان رو ادد کنند هر چند که بیشتر دوستان الان ادد شده اند، و همچنین وقت لازم برای جلسات 2 بار در هفته حدقل 2-3 ساعت
    3.در سطح قابل قبولی از زبان باشند

4.مطالعه قوانین گروه که در اینجا ذکر شده است و انجام آنها

با دروود بی پایان خدمت دوستان گلم
    مهرداد
    سلام. من میتونم . ولی خب منم یکی دوتا شرط کوچیک دارم که اول همه سطح بندی بشن که به حق کسی ظلم نشه و دوم اینکه ساعت 10 تا 12 شب نباشه. زودتر باشه

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

==================================================
    1- Your city has decided to build a statue or monument to honor a famous person in your country. Who would you choose? Use reasons and specific examples to support your choice.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    2- People have different ways of escaping the stress and difficulties of modern life. Some read; some exercise; others work in their gardens. What do you think are the best ways of reducing stress?
    Use specific details and examples in your answer.
    3- Some people prefer to live in a small town. Others prefer to live in a big city. Which place would you prefer to live in? Use specific reasons and details to support your answer.
    Date: August 12th 2012
    Time: Sunday 10-12 pm
    Best Wishes
    Behrouz
    -----------------------------------------------------------------------------------------

I strongly suggest the members, before starting the next session, please read again the rules of the group and update their Skype.

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

================================================== ==========
    1- If you could study a subject that you have never had the opportunity to study, what would you choose? Explain your choice, using specific reasons and details.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    2- What discovery in the last 100 years has been most beneficial for all of the people in the world? Use specific reasons and examples to support your choice.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    3- Do you agree or disagree with the following statement? Modern technology is creating a single world culture. Use specific reasons and examples to support your opinion.
    Date: August 20th 2012
    Time: Monday 10-12 pm
    Yours ever,
    Behrouz
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    If the members of the group have any ideas about the topics of the sessions or can suggest even one topic, don’t hesitate to send me. I would be so happy to hear you. You can send private message at applyabroad or if you want, send them to my Skype name. Skype name: b.chegeni.

سلام دوستان. خسته نباشید. خوشحالم می بینم همچین گروهی هست تا بشه اسپیکینگ رو با بقیه تمرین کرد. Level من Intermediate هست، لطفا راهنمایی کنید که درخواست عضویت رو برای چه ID بفرستم؟ من تو اسکایپ خواستم به majid.dezhkam بفرستم ولی همچین ID یی پیدا نشد.

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط magnolia1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خسته نباشید. خوشحالم می بینم همچین گروهی هست تا بشه اسپیکینگ رو با بقیه تمرین کرد. Level من Intermediate هست، لطفا راهنمایی کنید که درخواست عضویت رو برای چه ID بفرستم؟ من تو اسکایپ خواستم به majid.dezhkam بفرستم ولی همچین ID یی پیدا نشد.
    شما میتونید به mehrdad.mokhtari2 و یا arash.241 ارسال کنید
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

================================================== =====
    1- Some people believe that a college or university education should be available to all students. Others believe that higher education should be available only to good students. Discuss these views. Which view do you agree with? Explain why.
    2- Some people believe that students should be given one long vacation each year. Others believe that students should have several short vacations throughout the year. Which viewpoint do you agree with? Use specific reasons and examples to support your choice.
    3- It has been said, “Not everything that is learned is contained in books.” Compare and contrast knowledge gained from experience with knowledge gained from books. In your opinion, which source is more important? Why?
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Date: August 26th 2012
    Time: Sunday10-12 pm
    Best Wishes