صفحه 8 از 36 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 360

موضوع: تشکیل گروه اسکایپ جهت بهبودSpeaking

Banned

پیش فرض پاسخ : تشکیل گروه اسکایپ جهت بهبودSpeaking

من اون پیامی که گفتین رو به هر دو آی دی فرستادم امیدوارم برای امشب ادم کنید که شرکت کنم.
    ممنونم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    من اون پیامی که گفتین رو به هر دو آی دی فرستادم امیدوارم برای امشب ادم کنید که شرکت کنم.
    ممنونم
    اين گروه پابرجاست كمي تحمل كنيد حتما جواب ميدن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

با فرمت و زمان تافل باید اماده کنیم؟

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

با سلام
    دوستان محترم که تازه درخواست میفرستید من شما رو ادد کردم تشریف بیارید(محبت بفرمایید در صورت امکان کمی صبر کنید چون فقط یک روز طول کشید ادد شید این دلیل محکمی بر منحل شدن گروه است؟؟؟؟؟!!!) گروه جلسه بعدی هفته آینده خواهد بود به صورت پیام خصوصی در جریان قرار خواهید گرفت ظاهرا خیلی عجله دارید! این گروه جلسه 18 هم را پشت سر گذاشته است لطفا قوانین را مطالعه بفرمایید.
    با تشکر
    مهرداد
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان محترم که تازه درخواست میفرستید من شما رو ادد کردم تشریف بیارید(محبت بفرمایید در صورت امکان کمی صبر کنید چون فقط یک روز طول کشید ادد شید این دلیل محکمی بر منحل شدن گروه است؟؟؟؟؟!!!) گروه جلسه بعدی هفته آینده خواهد بود به صورت پیام خصوصی در جریان قرار خواهید گرفت ظاهرا خیلی عجله دارید! این گروه جلسه 18 هم را پشت سر گذاشته است لطفا قوانین را مطالعه بفرمایید.
    با تشکر
    مهرداد
    حق با آقا مهرداده
    من خودم به شخصه از زحمات آقا مهرداد که زحمت هماهنگی رو میکشن تشکر ویژه دارم.

رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

با عرض سلام خدمت همه دوستان و اعضای محترم گروه...

با توجه به این موضوع که امشب جلسه 18 ام گروه اسپیکینگ بوده ولی متاسفانه افراد شرکت کننده قوانین گروه را رعایت نمیکنند و خود را برای شرکت در بحث از قبل آماده نمی کنند و یا به دلیل دیر حاضر شدن در گروه نظم گروه را به هم میریزند و به این ترتیب وقت کسانی که از قبل برای موضوع بحث آماده شده اند گرفته شده و برای آنها بازدهی ندارد ..هم چنین ضمن تاکید به این موضوع که همه اعضای گروه در قبال گروه مسئول می باشند اما اعضای فعال گروه که بیشتر مواقع آنلاین بوده و پاسوخگوی کاربران بوده اند نیز دچار مشکل شده و نمی توتنند آنلاین شوند.. بنابراین جلسه بعدی تشکیل نخواهد شد!

توجه: در صورت تشکیل جلسه بعدی از همین جا اطلاع رسانی خواهد شد.

با تشکر از حسن توجه شما
    مهرداد
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    Does this speaking group have a regular schedule or not?
    I mean did you determine a specific plan for it?( when it's held?) or you set it at occasional,random times?
    مثل اینکه اینجا فقط باید فارسی بنویسیم یا انگلیسی من نامفهومه! بهرحال لطف کنید به این سئوالم جواب بدید که آیا برنامه زمانبندی جلسات گروه اسپیکینگ ترتیب خاصی داره یا بطور اتفاقی و نامنظم هر شبی ممکنه تشکیل بشه؟
    ضمنا امیدوارم جلسات این گروه که با اینکه من تابحال شرکت نکردم اما بنظر میرسه مفید باشه،همچنان تداوم پیدا کنه...
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    مثل اینکه اینجا فقط باید فارسی بنویسیم یا انگلیسی من نامفهومه! بهرحال لطف کنید به این سئوالم جواب بدید که آیا برنامه زمانبندی جلسات گروه اسپیکینگ ترتیب خاصی داره یا بطور اتفاقی و نامنظم هر شبی ممکنه تشکیل بشه؟
    ضمنا امیدوارم جلسات این گروه که با اینکه من تابحال شرکت نکردم اما بنظر میرسه مفید باشه،همچنان تداوم پیدا کنه...
    با سلام جناب سامان

اگر شما از ابتدا پست ها رو میخوندید قطعا پی میبردبد که جلسات کاملا منظم هست! من و دویستان اکتیو دیگر تقریبا همیشه در اسکایپ آنلاین بودیم شما رو ندیدم که بتونم باهاتون حرف بزنم گذشته از همه این ها خیلی وقت این گروه به جز 2 جبسه اول به صورت منظم تاپیک داشته و دوستان محبت میکردن و با تشریف فرماییشون همه رو خوشحال میکردند. جلسات طبق روال 2 روز در هفته و در زمان مشخص شده 10 تا 12 برگذار میگردید (دقیقا تا چهارشنبه شبی که گذشت یه جورایی دیشب!) و در همان اسکایپ به دوستان اطلاع رسانی میگردید کما اینکه مستحضر هستید تاپیک ها در اینجا هم گذاشته میشد اما طبق پست قبلی اینجانب متوجه خواهید شد که به چه دلیلی فعلا جلسه بعدی برگزار نخواهد شد انشالله در صورت اینکه مجدد برگزار گردد در همین جا اطلاع رسانی خواهم کرد .

با دروود فراوان
    مهرداد
    ویرایش توسط abolfazl.paniz : July 12th, 2012 در ساعت 11:01 PM
    Steve Jobs

Junior Member

سلام
    من هم علاقمند هستم که توی این گروه عضو بشم،
    فقط ابوالفضل جان آیا برای کسی مثل من که در ابتدای راه قرار داره، اجازه هست شرکت کنه یا نه (بیشتر مصرف کننده خواهم بود تا تولید کننده !)
    اگر آره که همین الآن درخواست بدم (طبق روش پست اول)
    ممنون از محبت هاتون
    فرهنگ برهنگی کشورم را احاطه کرده ...
    خدایا دوران عاشق شدن برای دور کمر و قطر ران و رنگ چشم و موهای پریشان را سریع تر سپری کن ...
    من اعصاب دیدن این همه عوام فکر کردن را در سطح جامعه ندارم ...

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid313 نمایش پست ها
    سلام
    من هم علاقمند هستم که توی این گروه عضو بشم،
    فقط ابوالفضل جان آیا برای کسی مثل من که در ابتدای راه قرار داره، اجازه هست شرکت کنه یا نه (بیشتر مصرف کننده خواهم بود تا تولید کننده !)
    اگر آره که همین الآن درخواست بدم (طبق روش پست اول)
    ممنون از محبت هاتون
    محدوديت وجود نداره. حتما خودشون هم بهتون اينو ميگن. شما درخواستتو بفرست.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.