نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای ادامه زندگی،ترجیح میدهید به کدام کشورمهاجرت کنید

رأی دهندگان
278. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ایالات متحده امریکا

122 43.88%
  • استرالیا

156 56.12%
صفحه 12 از 46 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 455

موضوع: آرشیو شده : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا ( تا سال 2012 )

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

پیش فرض پاسخ : استرالیا یا آمریکا؟

سلام
    با ویزای دانشجویی ماکزیمم بیست ساعت در هفته می شه کار کرد.
    نمی خوام سیاه نمایی کنم ها اما چند تا سوال مهم:
    1) آیا مطمئنین که می شه کار گیر آورد؟
    2) آیا مطمئنین که به درستون لطمه نمی زنه؟ من خودم هفته ای دو ساعت وقتم گرفته می شه واسه کلاس under-graduate که تازه TA هم نیستم؛ می رم درس می دم یه بخشی رو و تمام اما همون آماده شدنش هم کلی زمان می بره.
    3) می خواین چقدر در بیارین با هفته ای بیست ساعت کار که هزینه های سرسام آور دانشگاه رو باهاش cover کنید؟ میانگین قیمت اجاره خونه هم اینجا به طرز معنی داری بالاتر از امریکا و کاناداست.
    موفق باشید.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tabriz - Mechanical (Solid) Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها
    فرزندم شما می خوای واسه ارشد بری و واست سوال پیش اومده استرالیا یا آمریکا؟ شوخی می کنی؟ ما رو گرفتی؟ محض ثبت در تاریخ استرالیا تقریبا به هیچ وجه واسه ارشد فاند نمی ده اصلا تلاش نکنید.
    ==> اگه سوال این تاپیک اینه واسه ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس ، استرالیا یا آمریکا: باید بگم 100% آمریکا و کلا دور استرالیا رو خط بکشید مگر اینکه بخواین هزینه تحصیل و زندگیتون رو خودتون بدین
    نه عزیز من
    انگار سوالمو بد گفتم، من سوالم بین انتخاب تقویت بیشتر زبان یا کار روی فاند هستش، اینکه کجا برم فرقی وسم نداره.
    من موندم تو این یه سال کدومش بیشتر و بهتر نتیجه مده

Junior Member ladan205 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture, Deakin University

نقل قول نوشته اصلی توسط kioomars نمایش پست ها
    نه عزیز من
    انگار سوالمو بد گفتم، من سوالم بین انتخاب تقویت بیشتر زبان یا کار روی فاند هستش، اینکه کجا برم فرقی وسم نداره.
    من موندم تو این یه سال کدومش بیشتر و بهتر نتیجه مده
    البته دوست عزیز جدا از همه اینها این گزینه رو هم در نظر داشته باش که استرالیا بعد از دوسال تحصیل اگر رشتت توی لیست باشه میتونی اقامت بگیری. البته بگذریم که آمریکا واسه خیلی‌‌ها بهشت هست و واقعا هم هست. ولی‌ فقط این نکته‌ها نیست . تازه اونجور که من شنیدم اگر رفتی‌ آمریکا باید تا پایان درس خوندنت بمونی‌ و نمیتونی خارج بشی‌ وگرنه ویزاتو باید از اول بگیری در صورتی که استرا لیا هر چند بار که بخوای میتونی بری و بیای در زمان تحصیل. اینا رو گفتم ولی‌ بازم نمیدونم کدوم بهتره هست، دیگه خودتون شرایط رو بسنجید. بهتره از هر دو کشور از کسانی‌ که الان اونجا درس میخونن یا خوندن بپرسین ! البته اگه بتونید کسیو پیدا کنید ! من خودم تازه اینجا درسو شروع کردم ولی‌ اگر سوالی‌ بود در خدمتم !

در ضمن شما که فاند واست مهمه چرا نمیری دانشگاه‌های اروپا که مجانی‌ هست ؟؟؟
    با همه این اوصاف باید ببینی‌ هدفت چیه !
    ویرایش توسط ladan205 : September 30th, 2010 در ساعت 10:10 PM
    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار ... "حافظ"

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : استرالیا یا آمریکا ؟

نظرسنجی به ابتدای تاپیک اضافه شد!
    لطفاً با انتخاب گزینه خود، در کامل شدن این بحث یاری کنید.
    ویرایش توسط qwerty123456 : November 9th, 2010 در ساعت 12:39 AM
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : استرالیا یا آمریکا ؟

به نظر من تا چند سال پیش که قیمت دلار استرالیا پایین بود، یک انتخاب خوب محسوب میشد. اما الان قیمت دلارش یه کم از آمریکا‌ هم بالاتر رفته! و یک انتخاب خوب گرون قیمت حساب میشه!! با توجه به اینکه fund هم خیلی‌ کمتره نسبت به آمریکا‌!
    بستگی به هدف افراد داره! کسایی‌ که قصد موندن دارن به نظرم استرالیا انتخاب بهتریه چون زوتر می‌شه اقامت گرفت! اما آمریکا‌ تا چندین سال وضعیت آدم مشخص نیست و استرس داره!! الان هم که از لحاظ کاری فکر کنم بهتر باشه!
    موقعیت‌های تحقیقاتی‌ و تنوع در آمریکا‌ خیلی‌ بیشتر هست و کلا برای کسایی‌ که عشق درسن! آمریکا‌ بهتره و احتمالا شرایط پیشرفت هم برای اینجور افراد بهتر هست!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا و کانادا برای زندگی و کار بعد از اتمام تحصیلات

خدمت دوستان عزیز و با تجربه
    فرزندم در دوره دبیرستان با آیلتس 8.5 با مالزی رفت و در دانشگاه UCSI برای رشته بیوتکنولوژی ثبت نام کرد. پیش دانشگاهی هم آنجا تمام کرد و حال از دو دانشگاه Swineburn استرالیا و ,وینی پگ کانادا برایش پذیرش امده و تنها کار ما واریز پول است. می دانم وینی پگ دور افتاده است ولی رتبه دانشگاهش حدود 200 و دانشگاه استرالیایی حدود 1200 است و شهریه استرالیا فکر کنم 50 درصد گرانتر است.
    من خودم استرالیا را ترجیح می دهم ولی او کانادا را؟ خواهشمند هستم نظرات خود و راهنمایی های خود را دریغ نفرمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    یک چیزی که بیشتر دوستان مطرح می کنند بحث overqualify هست برای دارنده phd می خواستم بدونم این مشکل جه قدر وجود داره و تو چه کشور هایی بیشتره ؟
    منظورم رشته مهندسی هست یا اختصاصا برق.
    از جوابهای احتمالی سپاس.
    پذیرش واقعیت بهترین،بدترین،سخت ترین کار دنیاست

Junior Member

اين سايت هم مقايسه جالبي داره:

http://www.livingin-canada.com/canada-vs-australia.html

سلام
    اینجا نوشته بودید بعد از اتمام فوق لیسانس در استرالیا بدون دردسر اقامت میگیری؟
    همسر من هم میخواد از دانشگاههای استرالیا اپلای بگیره برا فوق لیسانس ولی هدف ما بیشتر اقامت و اپلای را به این خاطر میخوایم
    ولی طول مدت تحصیل رشته مورد نظر فقط 1 ساله یعنی بعد از 1 سال هم میشه اقامت گرفت ویا اگه نمیشه چه کار میشه کرد؟
    کسی میتونه به من کمک کنه؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

اگر اقامت دایم میخواهید(885 یا 886) باید دو سال درس بخونید:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ons-inside.htm

اینجا ببینید بعدش امتیاز میارید یا نه
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...e-overseas.htm

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)