سلام

من دانشجوی ترم 4 مدیریت مالی تو دانشکده علوم اقتصادی تهرانم و دارم شرایطمو برای فوق تو خارج از کشور تو این 2 کشور بررسی میکنم. معدل کلم فکر میکنم طرفای 16.5 بشه. زبانم خوبه و تو این 1 سال و نیم باقی مونده هم میتونم بهترش کنم ، پس مشکلی از نظر گرفتن نمره ی خوب تو تافل یا آیلس ندارم. چند تا سئوال دارم:

با توجه به اینکه کلاً آمریکا برای گروه finance فاندی برای خارجی ها در نظر گرفته نشده و استرالیا هم به معدل 16.5 کلاً تو هر رشته ای خیلی امکانش کمه که فاندی بده ، میخواستم اگه میشه یه مقایسه ای بین مجموع هزینه زندگی دانشجویی و هزینه یه دانشگاه متوسط رو تو 2 تا کشور اگه میشه انجام بدین.
یعنی مثلاً هزینه ماهانه زندگی تو آمریکا و استرالیا + هزینه متوسط سالانه دانشگاه.

ضمناً من هنوز نمیدونم 2 سال دیگه دقیقاً چقدر میتونم پشتیبانی مالی داشته باشم و ممکن هست مقداری نسبت به هزینه هام کم باشه. خواستم ببینم با اون 20 ساعت کار در هفته تو استرالیا ماهانه چقدر میتونم درآمد داشته باشم؟ ممکن هست با یه لیسانس ایران و 3 سال سابقه کار ، کاری تو رشته مرتبطم پیدا کنم؟ اگه نه ، کاری که بدون در نظر گرفتن تحصیلاتم میتونم پیدا کنم ماهانه چقدر در آمد برام ایجاد میکنه؟