نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای ادامه زندگی،ترجیح میدهید به کدام کشورمهاجرت کنید

رأی دهندگان
278. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ایالات متحده امریکا

122 43.88%
  • استرالیا

156 56.12%
صفحه 7 از 46 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 455

موضوع: آرشیو شده : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا ( تا سال 2012 )

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا و کانادا برای زندگی و کار بعد از اتمام تحصیلات

نقل قول نوشته اصلی توسط programming_ma نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه شما دوستان عزیز

راسش این اولین پستیه که اینجا میزنم پس عذر می خوام اگه کم و کاستی چیزی داره

اول از همه باید از Aabed و Nice Guy عزیز و دیگر دوستان تشکر اساسی کنم چون این تاپیک فوق العاده سود منده و به بررسی عواملی میپردازه که همه ما شدیدا دنبالش ایم و از همه چیز برامون مهمتره اما هیچ جا به صورت اصولی در موردش صحبت نشده ,

البته این تاپیک یه مقدار عنوانش متفاوته برای همین بعضی از دوستان سعی می کنن که بحث رو برگردونن به مطلب قبل که اون ها هم البته حرف زیاد بی راهی نمی زنن

بنده پیشنهاد دارم به مدیرا که این بحث های مطرح شده رو نه تنها پاک نکنن بلکه توی یه تاپیک دیگه ببرن و استیکی شم بکنن

چون خودم فکر نمیکردم توی این تاپیک مطلب مهمی باشه اما گفتم یه سر بزنم و شاید باور نکنین اما بسیاری از مشکلات عمیقم در رابطه با تصمیم گیری دقیقا توی همین تاپیک توسط عابد نایس گای و بقیه به زیبایی هر چه تمام تر رفع شد !

دلیلشم این بود که همیشه تا مرحله گرفتن ویزا دوستان بسیاری هستن که کمکت کنن اما هر موقع در رابطه با سطح زندگی می پرسی یا بهت لینک های رتبه بندی شهر ها رو می دن (که البته اون برای مهاجر ها و مخصوصا ایرانی ها نیست بلکه برای سیتیزن هاست!)
    و یا اینکه میگن خوب این سوالت کاملا شخصیه و ما نمیتونیم دقیقا بهت جواب بدیم که البته حق هم دارن

برای همین من به مسئولین عزیز سایت توصیه میکنم این گنج گران قیمتی که توی این تاپیک (گرچه یه مقدار بی ربط ) به طور تصادفی پیدا شده رو منظم کنن و باعث بشن سوال های اساسی ای که برای همه ما ایرانی ها اینجا مطرح و پاسخ داده میشه به عنوان یک مرجع در بیاد

باز هم از تک تک شما بزرگواران که فقط برای کمک به هموطنانتون در این شرایط سخت از هیچ کمکی دریغ نمیکنین ممنونم .

خوش باشید , یا حق
    به هر حال چیزی که بدیهیه اینه که طبیعت این مساله پرسش و پاسخ هست و بهتره همیشه باز بمونه تا نظرات جدید باعث پربارتر شدن مطلب بشه . بنابراین فکر نمیکنم مثلا بردن به ویکی مناسب باشه .

شاید مهم کردن موضوع کمک کنه. لطفا اگه کسی نظری داره بگه تا همه استفاده کنیم ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    به هر حال چیزی که بدیهیه اینه که طبیعت این مساله پرسش و پاسخ هست و بهتره همیشه باز بمونه تا نظرات جدید باعث پربارتر شدن مطلب بشه . بنابراین فکر نمیکنم مثلا بردن به ویکی مناسب باشه .

شاید مهم کردن موضوع کمک کنه. لطفا اگه کسی نظری داره بگه تا همه استفاده کنیم ....
    کاملا حرف شما درسته , بنده اصلا نظرم این نبود که مطلب بره توی ویکی اما الان یه نگاه بندازین , بخث های خیلی جالبی شد در مورد زندگی توی کانادا در صورتی که این تاپیک توی کاناداست , همین الان توی بخش کانادا 16 نفر و توی استرالیا من هستم و یه نفر دیگه ! یعنی دو نفر ..

بنده نظر شخصیم اینه که یه بخش درست کنیم به نام (نظر شخصی من در مورد مهاجرت به کشور .... ) و بعد کشور های مختلف رو گذاشت , همینطور یه poll بذاریم که افراد مختلف بیان رای بدن و البته نظر بدن اینطوری اگه مثلا 76% نفر به تبعیض نژاد در کانادا رای بدن متوجه میشیم که باید به این فاکتور اهمیت بدیم موقع انتخاب کشور

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

Lightbulb پاسخ : مقایسه استرالیا و کانادا برای زندگی و کار بعد از اتمام تحصیلات

THIS TOPIC HELPED ME A LOT IN MY DECISION REGARDING CHOOSING USA/CANADA.
    SO, I THINK IT'S MORE IMPORTANT THAN USUAL TOPICS.

نقل قول نوشته اصلی توسط EROS نمایش پست ها
    THIS TOPIC HELPED ME A LOT IN MY DECISION REGARDING CHOOSING USA/CANADA.
    SO, I THINK IT'S MORE IMPORTANT THAN USUAL TOPICS.
    I am completely agree with EROS
    these are real important facts that has been
    discussed here

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

تاپیک جزو "موضوعات مهم" طبقه بندی شد .....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

تاپیک جزو "موضوعات مهم" طبقه بندی شد .....

asdخیلی ممنون بی نهایت لطف کردی دوست عزیز
    اما مشکل اینه که این تاپیک موضوع مطرح شده ی داخلش با عنوانش زیاد مرتبط نیست
    نظر بنده اینه که یک تاپیک دیگه با عنوان مثلا "مسائل حاشیه ای در زندگی در کشورهای خارج " یا شبیه به این باشه , مطالب مهم اینجا به اون تاپیک منتقل بشه و بعد هم استیکی بشه , چون بسیاری از افرادی که داخل این تاپیک می آن فقط فک میکنن به بررسی وضعیت کار توی استرالیا و کانادا پرداخته در صورتی که مطالب اینجا به استاندارد های زندگی توسط شهروندان درجه دو و نه درجه یک مطرح شده ...
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط programming_ma نمایش پست ها
    asdخیلی ممنون بی نهایت لطف کردی دوست عزیز
    اما مشکل اینه که این تاپیک موضوع مطرح شده ی داخلش با عنوانش زیاد مرتبط نیست
    نظر بنده اینه که یک تاپیک دیگه با عنوان مثلا "مسائل حاشیه ای در زندگی در کشورهای خارج " یا شبیه به این باشه , مطالب مهم اینجا به اون تاپیک منتقل بشه و بعد هم استیکی بشه , چون بسیاری از افرادی که داخل این تاپیک می آن فقط فک میکنن به بررسی وضعیت کار توی استرالیا و کانادا پرداخته در صورتی که مطالب اینجا به استاندارد های زندگی توسط شهروندان درجه دو و نه درجه یک مطرح شده ...
    با تشکر
    این عنوان دیگه خیلی کلی میشه و از هدف این پست هم دور میشه.
    بیس اصلی نظرات هم مقایسه بین این دو کشور هست و بقیه موارد حاشیه اونه ....
    ممنون

دوستان quality of life index برای 2010 اعلام شد، یه سر به لینک زیر بزنید شاید بتونه کمک خوبی برای تصمیم گیری در مورد مهاجرت کنه.

http://www.internationalliving.com/I...y-of-life-2010

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aabed نمایش پست ها
    با سلام
    راستش من هم با بهشت بودن آمريكا و كانادا موافق نيستم (با استراليا كه اصلا).مخصوصا براى كسى كه تو سن 30-25 سالگى بخاد همه چيز رو از نو شروع كنه.تا چشم به هم بزنيد ميبينيد كل زندگيتون براى ياد گرفتن زبان ،فرهنگ،گرفتن مدرك و يه پاسپورت رفته :-\!
    مشكل اصلى خيلى از ماها اين هست كه ايران جاى مناسبى براى زندگى نيست و همه دارند به نوعى ازش فرار ميكنند!و تو انتخاب هاى فعلى كانادا، استراليا و آمريكا گزينه هاى بهترى هستند.

در مورد دلتنگى هم من اين رو نفى نميكنم. ولى آدم بايد از همون اول با خودش رو راست باشه و اگر ميبينه نميتونه دورى از خانواده رو تحمل كنه، اصلا نبايد مهاجرت كنه!

به نظر من مهاجرت براى همه مناسب نيست و خيلى ها بعد از مهاجرت به معنى واقعى بد بخت ميشن و همه چيز حتى خانواده شون رو از دست ميدن.
    به نظر من اين افراد بهتر هست كه تو ايران بمونند:

1-آدم هاى عاطفى: خيلى از مهاجرين نميتونند دورى خانوادشون رو تحمل كنند و بايد هر سال بر گردند ايران.مستقل از اينكه هزينه سفر و خريد سوغاتى براى فاميل كلى پولشون رو از بين ميبره، بعد از بازگشت به آمريكا و كانادا بايد همه چيز رو از نو شروع كنند چون تو شركت هاى اينجا معمولا به كسى واسه بيشتر از چند روز مرخصى نميدن و شخص بعد بازگشت از ايران بايد دنبال كار جديد بگرده!!
    بعضى ها هم كه ميان و آمريكا رو ميبينند. نه ديگه ايران ميتونند برگردند و نه اينجا ميتونند بمونند. چند وقت اينجا و چند وقت اونجا هستند و به مفهوم واقعى آواره ميشن :-[.

2-آدم هاى مذهبى:
    يكى از شرايط موفقييت در كشور ميزبان سازگارى با محيط هست. افرادى كه قابلييت سازگارى با محيط رو ندارند، نه خودشون احساس خوش بختى ميكنند و هم باعث آزار ديگران ميشن.يكى از اين افراد افراد مذهبى هستند كه ميخان به خيال خودشون دنيا و آخرت رو با هم داشته باشند و واقعا خودشون رو به درد سر ميندازند.
    مثلا خيلى افراد كه فقط گوشت حلال ميخورند. شما حساب كنيد كه اين افراد تو اين جامعه يك ساندويچ نميتونند بخورند ،يا خيلى ها اصلا تلويزيون نميبينند. ايا اصلا مهاجرت و اومدن به همچين جامعه ايى با عقل و منطق سازگار هست ???؟
    به نظر من اين افراد بهتر هست كه تو همون ايران بمونند!

بچه هاى اين افراد هم با ديد خودشون از دست رفته هستند, چون بچه هايى كه اينجا بزرگ ميشن اين مسايل رو نميپذيرند.

3-افرادى كه مشكل مالى دارند:
    خيلى از مهاجرين كه متاهل هستند، در كانادا به خاطر از دست دادن موقعيت شغلى و مشكلات مالى دچار مشكل ميشن و بعد يك مدت از هم جدا ميشن كه اگر اين افراد در ايران ميموندند، هيچ وقت اين اتفاق براشون نميفتاد!

موفق باشيد

سلام

من نظر متفاوتي دارم.

من با حجاب و رعايت كامل مسايل شرعي در آمريكا "فعالانه" زندگي كردم و بسيار از آزادي عقايد و احترام فوق العاده در جو دانشگاهي آمريكا راضي هستم.

البته تربيت فرزند در آمريكا موضوع قابل بحث ديگري است...

ولي فكر ميكنم براي من داشتن دين و دنيا در آمريكا ميسر است... هم از انتخاب آگاهانه ترم در مسايل ديني لذت ميبرم هم محيط علمي آمريكا بسيار لذت بخش است.

براي من lifestyle امريكاييها به اسلام گاهي بيشتر از lifestyle ايرانيها شبيه است....

البته اين را هم اضافه كنم كه عمده ايرانيها شبيه شما فكر ميكنند و من بارها با تعجب افرادي مواجه شده ام كه ميگويند " ايرانيها بيرون از ايران حجاب ندارند"... شما كاملا ايراني هستيد؟!
    ویرایش توسط rezvaan : February 12th, 2010 در ساعت 12:12 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvaan نمایش پست ها
    سلام

من نظر متفاوتي دارم.

من با حجاب و رعايت كامل مسايل شرعي در آمريكا "فعالانه" زندگي كردم و بسيار از آزادي عقايد و احترام فوق العاده در جو دانشگاهي آمريكا راضي هستم.
    ببخشید شما ازکدوم ایالت امریکا دارید صحبت میکنید؟
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)