نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای ادامه زندگی،ترجیح میدهید به کدام کشورمهاجرت کنید

رأی دهندگان
278. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ایالات متحده امریکا

122 43.88%
  • استرالیا

156 56.12%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 455

موضوع: آرشیو شده : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا ( تا سال 2012 )

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : استرالیا یا آمریکا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kioomars نمایش پست ها
    سلام
    این سوال خیلی مهمیه
    واسه دانشجویانی مثل من که بدون گرفتن فاند تحصیل در خارج مثل یه رویای دست نیافتنیه این مقایسه میزان
    موفقیت در گرفتن فاند خیلی خیلی مهمتر از مقایسه میزان امنیته
    خواهشا یکی هم راجبه درصد موفقیت در گرفتن فاند کمک کنه
    (من رشتم مکانیکه)
    100% آمریکا موقعیت فاند و تحقیقات بالاتر است برای بیشتر رشته ها. البته به رشته هم بستگی داره. بطور مثال برای رشته مهندسی‌ معدن کاملا بر عکس است.
    What Goes Around...Comes Around

Post پاسخ : استرالیا یا آمریکا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    100% آمریکا موقعیت فاند و تحقیقات بالاتر است برای بیشتر رشته ها. البته به رشته هم بستگی داره. بطور مثال برای رشته مهندسی‌ معدن کاملا بر عکس است.

سلام اقا یا خانم! بهرنگ

اول اینکه خواهشم اینه که بعد از خوندن سوالاتم نگید که این تصمیم خودتونه و شما باید این تصمیمو بگیرید .(I know it). من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی معدن از صنعتی اصفهانم و حقیقتش بین انتخاب آپشنهایی که دارم یه مقدار گیج شدم.

میخواستم بدونم که توی دانشگاه های امریکا اگه کسی بخواد دوباره فوقشو بخوونه (منظورم فوق معدن) ایا بهش فاند میدن یا نه؟
    معدل فوق من 16 و معدل لیسانسم 13 (البته هر دوش از صنعتی اصفهانه)
    تا حالا هم مقاله ندادم و لی میخوام بشینم بنویسم
    4 سال سابقه کاری معدن و ژئوتکنيک هم دارم و اینکه دانش نرم افزاریم خیلی بالاست (تقریبا اغلب نرم افزارای مرتبط با معدن و مکانیک سنگ رو، مسلطم)
    نمره ایلتس اکادمیک 6.5 هم دارم. (البته میخوام یه امتحان زبان دیگه بدم ایلتس یا تافل؟ هنوز نمیدونم!)
    ؟ برای گرفتن مستر به معدل لیسانس بیشتر اهمیت میدن یا فوق؟ ایا به دانشگاهم توجه میکنن(اینکه از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدی)!
    همینطور میخواستم از حضورتون بپرسم که:

1)ایا با شرایط من برای گرفتن فاند از دانشگاه های امریکا امیدی هست یا نه؟ برای دکترا بهتره اقدام کنم یا مستر (من علاقه ای به تدریس توی دانشگاه ندارم و لی اگه واسه دکترا راحتتر بشه فاند گرفت شاید برای اون اقدام کنم و بعد نیمه کاره رهاش کنم و بعد معادل واحدهام مستر بگیرم (شنیدم که میشه این کارو کرد))
    2)اگه برای مهاجرت استرالیا اقدام کنم و پاسپورت استرالیایی رو بگیرم (البته بعد از عمر نوح!) شرایط بهتره (داشتن پاس استرالیایی در مقایسه با ایرانی)؟ ایا شما میدونید توی هزینه های تحصیلی اثری میگذاره یا اصلا نه، هیچ ارتباطی به هم ندارن؟

3) برای گرفتن اقامت امریکا به نظرتون بهتره از طریق تحصیل توی خود امریکا شروع کرد یا گرفتن پاس یه کشور دیگه (مثل استرالیا)؟

4) ایا خود امریکایی ها هم باید برای تحصیلات عالیه هزینه تحصیلشونو بپردازند یا اینکه مثلا باید بورس بگیرند؟ یا هر کی بخواد میتونه بره؟

5) شرایط کاری رشته معدن امریکا چطوریه؟

من پیشاپشیش عذرخواهی میکنم از اینکه شاید سوالاتم پراکنده باشه و از راهنماییتون بی اندازه سپاسگزارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)