نقل قول نوشته اصلی توسط programming_ma نمایش پست ها
با سلام خدمت همه شما دوستان عزیز

راسش این اولین پستیه که اینجا میزنم پس عذر می خوام اگه کم و کاستی چیزی داره

اول از همه باید از Aabed و Nice Guy عزیز و دیگر دوستان تشکر اساسی کنم چون این تاپیک فوق العاده سود منده و به بررسی عواملی میپردازه که همه ما شدیدا دنبالش ایم و از همه چیز برامون مهمتره اما هیچ جا به صورت اصولی در موردش صحبت نشده ,

البته این تاپیک یه مقدار عنوانش متفاوته برای همین بعضی از دوستان سعی می کنن که بحث رو برگردونن به مطلب قبل که اون ها هم البته حرف زیاد بی راهی نمی زنن

بنده پیشنهاد دارم به مدیرا که این بحث های مطرح شده رو نه تنها پاک نکنن بلکه توی یه تاپیک دیگه ببرن و استیکی شم بکنن

چون خودم فکر نمیکردم توی این تاپیک مطلب مهمی باشه اما گفتم یه سر بزنم و شاید باور نکنین اما بسیاری از مشکلات عمیقم در رابطه با تصمیم گیری دقیقا توی همین تاپیک توسط عابد نایس گای و بقیه به زیبایی هر چه تمام تر رفع شد !

دلیلشم این بود که همیشه تا مرحله گرفتن ویزا دوستان بسیاری هستن که کمکت کنن اما هر موقع در رابطه با سطح زندگی می پرسی یا بهت لینک های رتبه بندی شهر ها رو می دن (که البته اون برای مهاجر ها و مخصوصا ایرانی ها نیست بلکه برای سیتیزن هاست!)
و یا اینکه میگن خوب این سوالت کاملا شخصیه و ما نمیتونیم دقیقا بهت جواب بدیم که البته حق هم دارن

برای همین من به مسئولین عزیز سایت توصیه میکنم این گنج گران قیمتی که توی این تاپیک (گرچه یه مقدار بی ربط ) به طور تصادفی پیدا شده رو منظم کنن و باعث بشن سوال های اساسی ای که برای همه ما ایرانی ها اینجا مطرح و پاسخ داده میشه به عنوان یک مرجع در بیاد

باز هم از تک تک شما بزرگواران که فقط برای کمک به هموطنانتون در این شرایط سخت از هیچ کمکی دریغ نمیکنین ممنونم .

خوش باشید , یا حق
به هر حال چیزی که بدیهیه اینه که طبیعت این مساله پرسش و پاسخ هست و بهتره همیشه باز بمونه تا نظرات جدید باعث پربارتر شدن مطلب بشه . بنابراین فکر نمیکنم مثلا بردن به ویکی مناسب باشه .

شاید مهم کردن موضوع کمک کنه. لطفا اگه کسی نظری داره بگه تا همه استفاده کنیم ....