نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای ادامه زندگی،ترجیح میدهید به کدام کشورمهاجرت کنید

رأی دهندگان
278. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ایالات متحده امریکا

122 43.88%
  • استرالیا

156 56.12%
صفحه 46 از 46 نخستنخست ... 3637383940414243444546
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 455 , از مجموع 455

موضوع: آرشیو شده : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا ( تا سال 2012 )

Member Wheately آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Language

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا

Dear ApplyAbroad friends
    Howdy
    I think basically comparing these cities is a wrong analogy! Every place and city has its own certain and specific features and choosing a place for living, regardless of the facilities and standards, is something personal. Each individual has right to express his/her own perspective and comments and consider it as something is their ambitions. Quality of life differs from place to place, even though it has a unique definition by international authorities and organizations, but what makes it different is what people are looking for their future; thus, it does not matter whether you like to live in the U.S., Canada or Australia and so forth. It is a very extended matter to compare, because if it is about University Ranking, Standards of Living, Life Expectancy and etc. you cannot just compare them in detailed information, you guys are compare then generally; if someone wants to do so, he/she must lost the whole criteria and then according to the accurate and verified resources compare so as to result in an exact and precise analogy. Mere digits and charts are not enough, personal experiences, income difference, culture differences and so many other stuff can also be helpful….
    However, I truly thank those who participate in this poll survey and express their own personal views, whether correct or not. Eventually, we need to draw a line between these countries in every minute detail to figure this out.Dear ApplyAbroad friends
    Howdy
    I think basically comparing these cities is a wrong analogy! Every place and city has its own certain and specific features and choosing a place for living, regardless of the facilities and standards, is something personal. Each individual has right to express his/her own perspective and comments and consider it as something is their ambitions. Quality of life differs from place to place, even though it has a unique definition by international authorities and organizations, but what makes it different is what people are looking for their future; thus, it does not matter whether you like to live in the U.S., Canada or Australia and so forth. It is a very extended matter to compare, because if it is about University Ranking, Standards of Living, Life Expectancy and etc. you cannot just compare them in detailed information, you guys are compare then generally; if someone wants to do so, he/she must lost the whole criteria and then according to the accurate and verified resources compare so as to result in an exact and precise analogy. Mere digits and charts are not enough, personal experiences, income difference, culture differences and so many other stuff can also be helpful….
    However, I truly thank those who participate in this poll survey and express their own personal views, whether correct or not. Eventually, we need to draw a line between these countries in every minute detail to figure this out.Dear ApplyAbroad friends
    Howdy
    However, I truly thank those who participate in this poll survey and express their own personal views, whether correct or not. Eventually, we need to draw a line between these countries in every minute detail to figure this out.
    !Nothing is what it seems

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط leo110 نمایش پست ها
    با سلام (درود) مجدد ... شهروز جان ... این را خودت بهتر می دونی که یک سری اطلاعات را میشه از اینترنت بدست آورد ... ولی یکسری چیزها نه!... مثلاً اگه یکی به تو بگه من رفتم توی اینترنت ...و تهران جای خیلی خوبیه .. بیا ببین توی شهر ری یا توی میدان امام حسین چقدر خونه ازرون ....یا اینکه دیگری بگه ... وای تهران عجب جای گرونیه ... خونه توی فرمانیه و یا شهرک غرب خیلی زیاد... حالا تو باشی به این آدمها چی میگی؟ مسلماً میگی بهتر یکسر برید تهران و از نزدیک ببینید ... یا اینکه برات پیش نیومده که آگهی هتلی را در اینترنت ببینی و بگی عجب جای خوبی ولی وقتی میرسی می بینی اصلاٌ با اونی که تصور می کنی یکی نیست ... با تو موافقم که شخصیت ما مبتنی بر احساسات هم ماست. (یعنی منطق+احساسات) ... اما ما اینجا در خصوص فقط منطق و یا فقط احساس صحبت نمی کنیم... اینجا در مورد اینکه ما که از یک فرهنگ و یک جامعه آمدیم صحبت میشه تا دوستان دیگه زمانی که میخوان در مورد مهاجرت تصمیم بگین درست تصمیم بگیرند... اگه کسی بود که این موارد را به من گوش زد می کرد شاید تصمیم دیگه ای در مورد مهاجرت به اینجا را می گرفتم ... هر چند که بهتر شد که خودم با چشمان خودم آنرا بررسی کردم ... برخی از این چهارچوبهای آماری یا یک مجموعه آمارگیری شده براساس حرفهای آدمهایی است که متاسفانه اطلاعات کافی ندارند ... و یا همانند سایتهای هتل ها سعی در جذب آدمها را دارند ...پس بهترین چیزی که میشه روی اون استناد کرد ... کسانی هستند (مثل من و تو) که در اینجا هستیم و اطلاعات درست در اختیار دیگران بگذاریم ... به جای اینکه آمار از سایتها بدست بیاوریم اطلاعات واقعی بر اساس آنچه از حس میکنیم نه اون چه که پنهان می کنیم را بگیم ... خیلی از دوستان هستند که با سختی و مخالفتهای فراوان به اینجا آمده اند و نمی تووند واقعیت ها را بیان بکنند و برای پنهان کردن واقعیت ها تعریف و تمجید بیش از حد می کنند ... ضمناً مقایسه ی ما در مورد استرالیا و امریکا بود نه در مورد لوس آنجلس و سان فرانسیکو و یا ملبورن و سیدنی!
    من هم باشما موافقم. یکسری از دوستان حتی استرالیا هم نیومدن و فقط پذیرش گرفتند و منتظر ویزا هستند، بعد در مورد این کشور در فروم استرالیا یا هرجای دیگه نظر می دهندیک جوری نظر می دهند که انگار 10 سال است اینحا زندگی کرده اند. در مورد بچه های امریکا هم دیدم این مورد رو.
    درحالیکه فکر میکنم حتی اگر کسی 10 سال هم در ملبورن زندگی کرده نمیتونه در مورد زندگی در کوییزلند نظر درستی ارائه بده چه برسه به یک کشور دیگه با فرهنگ دیگه. در همون ایران هم برای مثال من تبریز هیچ وقت نرفتم ، زندگی هم نکردم، " چطور می تونم به یکی راهنمایی یکنم که تبریز برای زندگی بهتر است یا تهران؟!"

قبلا هم جند بار گفته شده این کاملا به فرد بستگی داره که کجا راحت هست و بدنیال چیست و هدفش از زندگی چیست، بر اساس اینها انتخاب کنه که کجا زندگی کنه. اصلا هم نمی شه گفت "فلان جا از فلان جا بهتر است! "

کلا در یک نگاه، امریکا از لحاظ تکنولوژی و امکانات بسیار پیشرفته تر از استرالیاست. ( نسیت به همه دنیا البته). استرالیا هم نسبت به امریکا امن تر است و زندگی راحتتری می توان در ان درست کرد. بخصوص برای افرادی که خواهان یک زندگی آرام و بدون دردسر و دوندگی هستند ( اهل بدو بدو و تلاش کردن زیاد و بلند پرواز نیستند). همینطور برای بزرگ کردن بچه کشور مناسبتری هست به خاطر همون امنیت و ارامشی که دارد. این که شما به دنبال چی هستید، مهم است.

یک مورد دیگه هم اینکه، یک از دوستان در یکی از فرمها حرف جالبی زد که درسته، گقته سن افراد هم این وسط خیلی مهمه. دید یک ادم 22 ساله که مثلا تازه لیسانس گرفته و دکتری پیوسته قبول شده رفته، با دید یک ادم 27.28 ساله یا بزرگتر که در ایران فوق گرفته و چند سال کار کرده و حالا رفته از زمین تا اسمون فرق داره... مسلما نظرات اینها با توجه به اهدافشون فرق می کنه. اصلا چشماشون دنیا رو متفاوت می بینه چه برسه به مغذشون.
    ویرایش توسط farveh : January 7th, 2013 در ساعت 04:17 AM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

در مور د حقوق مشاغل هم مجله Forbes و International business Times با بررسی حقوقها. یک لیست ارائه کردند که The best-paying jobs in 2012 نام گرفته. می تونید سرچ کنید 20 تا شغل اول رو ببینید. 7تای اول اینها هستند:

1.
    Doctors and Surgeons (جراح)

($231,550),

2. Orthodontists and Dentists (دندانپزشک)

$230,440.

3. Chief Executive Officers ( مدیر عامل)
    $225,100

4. Petroleum Engineer (مهندس نفت)
    $138,980

5. Lawyer
    6. Architectural and Engineering Managers
    7. Natural Science Managers

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط leo110 نمایش پست ها
    با سلام (درود) مجدد ... شهروز جان ... این را خودت بهتر می دونی که یک سری اطلاعات را میشه از اینترنت بدست آورد ... ولی یکسری چیزها نه!... مثلاً اگه یکی به تو بگه من رفتم توی اینترنت ...و تهران جای خیلی خوبیه .. بیا ببین توی شهر ری یا توی میدان امام حسین چقدر خونه ازرون ....یا اینکه دیگری بگه ... وای تهران عجب جای گرونیه ... خونه توی فرمانیه و یا شهرک غرب خیلی زیاد... حالا تو باشی به این آدمها چی میگی؟ مسلماً میگی بهتر یکسر برید تهران و از نزدیک ببینید ... یا اینکه برات پیش نیومده که آگهی هتلی را در اینترنت ببینی و بگی عجب جای خوبی ولی وقتی میرسی می بینی اصلاٌ با اونی که تصور می کنی یکی نیست ... با تو موافقم که شخصیت ما مبتنی بر احساسات هم ماست. (یعنی منطق+احساسات) ... اما ما اینجا در خصوص فقط منطق و یا فقط احساس صحبت نمی کنیم... اینجا در مورد اینکه ما که از یک فرهنگ و یک جامعه آمدیم صحبت میشه تا دوستان دیگه زمانی که میخوان در مورد مهاجرت تصمیم بگین درست تصمیم بگیرند... اگه کسی بود که این موارد را به من گوش زد می کرد شاید تصمیم دیگه ای در مورد مهاجرت به اینجا را می گرفتم ... هر چند که بهتر شد که خودم با چشمان خودم آنرا بررسی کردم ... برخی از این چهارچوبهای آماری یا یک مجموعه آمارگیری شده براساس حرفهای آدمهایی است که متاسفانه اطلاعات کافی ندارند ... و یا همانند سایتهای هتل ها سعی در جذب آدمها را دارند ...پس بهترین چیزی که میشه روی اون استناد کرد ... کسانی هستند (مثل من و تو) که در اینجا هستیم و اطلاعات درست در اختیار دیگران بگذاریم ... به جای اینکه آمار از سایتها بدست بیاوریم اطلاعات واقعی بر اساس آنچه از حس میکنیم نه اون چه که پنهان می کنیم را بگیم ... خیلی از دوستان هستند که با سختی و مخالفتهای فراوان به اینجا آمده اند و نمی تووند واقعیت ها را بیان بکنند و برای پنهان کردن واقعیت ها تعریف و تمجید بیش از حد می کنند ... ضمناً مقایسه ی ما در مورد استرالیا و امریکا بود نه در مورد لوس آنجلس و سان فرانسیکو و یا ملبورن و سیدنی!
    درود

leo ی گرامی مستندترین منبع در مورد قیمت آپارتمان و سطح زندگی آمارهای موجوده. در مورد اینکه کدوم کشور یا شهر بهتره من حتی یک جا هم از برتری ملبورن بر سانفرانسیسکو یا استرالیا بر آمریکا نگفتم. نمی دونم شما چرا اصلا موضوع رو به سمت برتری سوق دادید(من جایی به برتری این دو کشور اشاره کردم؟). از ابتدا در مورد قیمت آپارتمان وحقوق و... صحبت شد. مگه شما می تونید چند مورد رو به چشم ببینید یا اصلا فرصت دیدن چند شهر در استرالیا یا آمریکا رو دارید که بتونید دونه به دونه این شهرها رو از نظر قیمت آپارتمان، دستمزد دریافتی یا سطح رفاه مردم مقایسه کنید؟! آیا راه مستندتری وجود نداره!؟
    اصلا این آمار ها روبرای همین گذاشتند!
    شما فرمودید دوستان این شهر رو با سیدنی مقایسه کنید از نظر قیمت آپارتمان با توجه به اطلاعات همین دوسایتی که فرمودید مقایسه شد.
    ضمن اینکه مهمترین نکته اینه که در کل این هفت هشت صفحه بحث لااقل، حتی یک کلمه در رابطه با مقایسه فرهنگ این دوکشور صحبت نشده .
    اون چند خط بالاتر هم من توضیح دادم که اصلا منظورم برتری نیست. منظورم اینه که دوستان بر پایه داده های واقعی تصمیم بگیرند و فکر نکنند که یک نفر با دو شغل یکسان در دو کشور استرالیا و آمریکا این اندازه اختلاف دارند. اصلا با همین تعریف و تمجید الکی و اغراقها مشکل دارم که به شکل فزاینده ای در مورد آمریکا بیشتره. آمریکا مزایای خود و استرالیا مزایای خود رو داره.

مثالمو اینطوری میتونم باز کنم که فرض بفرمایید یک بنده خدایی می ره در شهری مثل X زندگی میکنه می گه من نصف شما درآمد دارم و نصف شما مخارج ولی من می تونم در قصر زندگی کنم و ماشین لوکس سوار بشم و شما همین زندگی معمولی وخونه معمولی .... رو دارید! آخه مگه شدنیه؟ این طور تصویر زندگی رویایی دادن در آمریکا باعث شده که دوستان اصلا انتظاراتی پیدا کنند که بیا و ببین. نمونش رو در فروم آمریکا می بینیید!

وگرنه فردا من هم می تونم برم موناکو، از فرانسه موناکو رو به عنوان داده آماری انتخاب کنم بگم هیچ جای دنیا به اندازه فرانسه ماشین لوکس نداره. (هرچند موناکو تا حدودی کشور مستقل محسوب می شه).
    ویرایش توسط shahrouz : January 7th, 2013 در ساعت 09:03 AM
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

دوستان به علت کلی بودن محتوای این تاپیک و جزیی سازی و کاهش حجم تاپیک ها و دسترسی راحت تر و سریع تر کاربران این تاپیک قفل و تا سال 2012 آرشیو شد . ارسال های انتهایی منتقل شدند ، برای ادامه بحث به تاپیک مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط مراجعه نمایید .

با سپاس

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)