نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای ادامه زندگی،ترجیح میدهید به کدام کشورمهاجرت کنید

رأی دهندگان
278. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ایالات متحده امریکا

122 43.88%
  • استرالیا

156 56.12%
صفحه 15 از 46 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 455

موضوع: آرشیو شده : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا ( تا سال 2012 )

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا و کانادا برای زندگی و کار بعد از اتمام تحصیلات

بر اساس اطلاعاتی که دوستان روی این ترید ارائه فرمودند به نظر من واقعا تفاوت اساسی بین کانادا و استرالیا برای مهاجرت وجود ندارد و هر دو کشور شرایط نسبتا مشابهی دارند. بنوعی انتخاب بین این دو مبتنی بر این است که از کدام کشور موقعیت بهتری (مثلا پذیرش دانشگاه، پیشنهاد کار و نظیر آن) داشته باشید وگرنه هردو کشور به یک اندازه برای مهاجران مناسب هستند.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بر اساس اطلاعاتی که دوستان روی این ترید ارائه فرمودند به نظر من واقعا تفاوت اساسی بین کانادا و استرالیا برای مهاجرت وجود ندارد و هر دو کشور شرایط نسبتا مشابهی دارند. بنوعی انتخاب بین این دو مبتنی بر این است که از کدام کشور موقعیت بهتری (مثلا پذیرش دانشگاه، پیشنهاد کار و نظیر آن) داشته باشید وگرنه هردو کشور به یک اندازه برای مهاجران مناسب هستند.
    با سلام

البته کانادا در گرفتن پذیرش کمی سخت تر است از استرالیا است برای مقطع کارشناسی میگیم . شاید در مقاطع دیگه اینجوری نباشد

ولی برای ما که در مقطع کارشناسی هستیم استرالیا گران تر از کانادا است .

و الان سفارت کانادا برای مقطع کارشناسی هم دیگه راحت ویزا نمی دهد .

Post پاسخ : استرالیا یا آمریکا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    100% آمریکا موقعیت فاند و تحقیقات بالاتر است برای بیشتر رشته ها. البته به رشته هم بستگی داره. بطور مثال برای رشته مهندسی‌ معدن کاملا بر عکس است.

سلام اقا یا خانم! بهرنگ

اول اینکه خواهشم اینه که بعد از خوندن سوالاتم نگید که این تصمیم خودتونه و شما باید این تصمیمو بگیرید .(I know it). من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی معدن از صنعتی اصفهانم و حقیقتش بین انتخاب آپشنهایی که دارم یه مقدار گیج شدم.

میخواستم بدونم که توی دانشگاه های امریکا اگه کسی بخواد دوباره فوقشو بخوونه (منظورم فوق معدن) ایا بهش فاند میدن یا نه؟
    معدل فوق من 16 و معدل لیسانسم 13 (البته هر دوش از صنعتی اصفهانه)
    تا حالا هم مقاله ندادم و لی میخوام بشینم بنویسم
    4 سال سابقه کاری معدن و ژئوتکنيک هم دارم و اینکه دانش نرم افزاریم خیلی بالاست (تقریبا اغلب نرم افزارای مرتبط با معدن و مکانیک سنگ رو، مسلطم)
    نمره ایلتس اکادمیک 6.5 هم دارم. (البته میخوام یه امتحان زبان دیگه بدم ایلتس یا تافل؟ هنوز نمیدونم!)
    ؟ برای گرفتن مستر به معدل لیسانس بیشتر اهمیت میدن یا فوق؟ ایا به دانشگاهم توجه میکنن(اینکه از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدی)!
    همینطور میخواستم از حضورتون بپرسم که:

1)ایا با شرایط من برای گرفتن فاند از دانشگاه های امریکا امیدی هست یا نه؟ برای دکترا بهتره اقدام کنم یا مستر (من علاقه ای به تدریس توی دانشگاه ندارم و لی اگه واسه دکترا راحتتر بشه فاند گرفت شاید برای اون اقدام کنم و بعد نیمه کاره رهاش کنم و بعد معادل واحدهام مستر بگیرم (شنیدم که میشه این کارو کرد))
    2)اگه برای مهاجرت استرالیا اقدام کنم و پاسپورت استرالیایی رو بگیرم (البته بعد از عمر نوح!) شرایط بهتره (داشتن پاس استرالیایی در مقایسه با ایرانی)؟ ایا شما میدونید توی هزینه های تحصیلی اثری میگذاره یا اصلا نه، هیچ ارتباطی به هم ندارن؟

3) برای گرفتن اقامت امریکا به نظرتون بهتره از طریق تحصیل توی خود امریکا شروع کرد یا گرفتن پاس یه کشور دیگه (مثل استرالیا)؟

4) ایا خود امریکایی ها هم باید برای تحصیلات عالیه هزینه تحصیلشونو بپردازند یا اینکه مثلا باید بورس بگیرند؟ یا هر کی بخواد میتونه بره؟

5) شرایط کاری رشته معدن امریکا چطوریه؟

من پیشاپشیش عذرخواهی میکنم از اینکه شاید سوالاتم پراکنده باشه و از راهنماییتون بی اندازه سپاسگزارم.

پیش فرض پاسخ : استرالیا یا آمریکا ؟

سلام
    من کل این تاپیک رو از اول خوندم ولی متاسفانه نتونستم به یک جمع بندی برسم، من قصد مهاجرت به استرالیا رو دارم ولی هدف از این کار چند سال کار کردن اونجا و بهتر شدن زبانمه، اون وقت شاید بتونم حدنصاب بالای دانشگاه های امریکا رو تو آیلتس و جی مت ( با توجه به این که رشته من حسابداریه) بیارم و بتونم برای آمریکا اقدام کنم ولی الان که این تاپیک رو خوندم یه جورایی تو تصمیمم دچار تردید شدم از نظر اینکه شاید به علت اینکه هزینه زندگی و تحصیل تو استرالیا بیشتره این کار درمجموع به نفع من نباشه، کاشکی یه لینکی بود که استرالیا و امریکا رو از جنبه های مختلف مقایسه می کرد یا کسی که واردتره این کار رو انجام می داد تا همه می تونستیم به یه نتیجه گیری برسیم مشابه این کار در تاپیک مقایسه استرالیا و کانادا انجام شده اگه کسی می تونه این کار رو انجام بده یا لینکی بذاره ممنون می شم

پیش فرض پاسخ : استرالیا یا آمریکا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    سلام
    من کل این تاپیک رو از اول خوندم ولی متاسفانه نتونستم به یک جمع بندی برسم، من قصد مهاجرت به استرالیا رو دارم ولی هدف از این کار چند سال کار کردن اونجا و بهتر شدن زبانمه، اون وقت شاید بتونم حدنصاب بالای دانشگاه های امریکا رو تو آیلتس و جی مت ( با توجه به این که رشته من حسابداریه) بیارم و بتونم برای آمریکا اقدام کنم ولی الان که این تاپیک رو خوندم یه جورایی تو تصمیمم دچار تردید شدم از نظر اینکه شاید به علت اینکه هزینه زندگی و تحصیل تو استرالیا بیشتره این کار درمجموع به نفع من نباشه، کاشکی یه لینکی بود که استرالیا و امریکا رو از جنبه های مختلف مقایسه می کرد یا کسی که واردتره این کار رو انجام می داد تا همه می تونستیم به یه نتیجه گیری برسیم مشابه این کار در تاپیک مقایسه استرالیا و کانادا انجام شده اگه کسی می تونه این کار رو انجام بده یا لینکی بذاره ممنون می شم
    این کار از لحاظ عقلانی درست نیست به نظرم و با توجه به اینکه استرالیا حتی از امریکا گرون تره اصلا درست نیست اگه شما میخواین به عنوان سکوی پرتاب از یکمشوری برای امریکا استفاده کنید برید سراغ کشورهای ارزون مثل مالزی و فیلیپین و .... راجع به مقایسه امریکا و استرالیا هم بحث شد ه و برای زندگی در کل استرالیا به نظر بهتر میاد اگه شما نکته خاصی مد نظرتون هست بفرمایید تا بحث بشه

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

به نظر شما کدامیک از این پروسه های اقامتی زودتر و راحتتر جواب میده و شانس موفقیت بالاتری داره:

1. تحصیل در کانادا (فوق یا phd) و درخواست اقامت کانادا
    2. تحصیل در استرالیا (فوق یا phd) و درخواست اقامت استرالیا
    3. تحصیل در آمریکا (فوق یا phd) و در خواست اقامت کانادا
    4. تحصیل در آمریکا (فوق یا phd) و در خواست اقامت استرالیا
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    به نظر شما کدامیک از این پروسه های اقامتی زودتر و راحتتر جواب میده و شانس موفقیت بالاتری داره:

1. تحصیل در کانادا (فوق یا phd) و درخواست اقامت کانادا
    2. تحصیل در استرالیا (فوق یا phd) و درخواست اقامت استرالیا
    3. تحصیل در آمریکا (فوق یا phd) و در خواست اقامت کانادا
    4. تحصیل در آمریکا (فوق یا phd) و در خواست اقامت استرالیا
    In order:
    2
    1
    3
    4

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Chem.Eng نمایش پست ها
    In order:
    2
    1
    3
    4
    مرسی. اونور دوستان گفتن که تحصیل در آمریکا هیچ امتیاز ویژه ای برای اقامت کانادا بهتون نمیده و از رده بندی شما هم اینطور به نظر میاد که برای اقامت استرالیا هم point خاصی نداره!

قابل توجه کسانی که میگن آمریکا درس بخون بعد برو کانادا و استرالیا زندگی کن!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

يكي از دوستان من كه تو مكگيله ميگه اينجا اوضاعه كار خيلي خرابه
    تو رشته مواد. مثلا ميگه يكي از دوستاش كه كانادايي اصل هست و زن هم داره

كار گير نياورده و دنباله پست دكتراست. ميگه اينجا كار بيشتر نوشتن برنامه
    هاي كامپيوتري و گيم و از اين حرفاست.

حالا از دوستاني كه استراليا هستن ميخواستم ببينم اوضاع اونجا هم اينقدر خرابه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arash66 نمایش پست ها
    يكي از دوستان من كه تو مكگيله ميگه اينجا اوضاعه كار خيلي خرابه
    تو رشته مواد. مثلا ميگه يكي از دوستاش كه كانادايي اصل هست و زن هم داره

كار گير نياورده و دنباله پست دكتراست. ميگه اينجا كار بيشتر نوشتن برنامه
    هاي كامپيوتري و گيم و از اين حرفاست.

حالا از دوستاني كه استراليا هستن ميخواستم ببينم اوضاع اونجا هم اينقدر خرابه؟
    کار برای مدرک دکترا (پژوهشی و دانشگاهی) بهرحال خیلی زیاد نیست و معمولا احتیاج به مدتی پست دکترا انجام دادن هست. فکر نمیکنم از نظر کارهای آکادمیک کانادا و استرالیا فرق چندانی داشته باشند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)