نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای ادامه زندگی،ترجیح میدهید به کدام کشورمهاجرت کنید

رأی دهندگان
278. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ایالات متحده امریکا

122 43.88%
  • استرالیا

156 56.12%
صفحه 34 از 46 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 455

موضوع: آرشیو شده : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا ( تا سال 2012 )

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    دوستان بهتون شدیدا توصیه می کنم به واسطه نژاد پرستی دانشگاههای استرالیا، دانشگاههای آمریکا و کانادا رو هم درنظر داشته باشید.
    دوست عزیز این موضوع سیاسی است نه نژادپرستی، و خاص استرالیا هم نیست. همانطور که از متن ایمیل استادی که بهتون جواب داده مشخص است ایشون یا دانشگاهش هیچ دشمنی نژادی با شما نداره بلکه بر اساس برداشت خودشون از تحریم های دولت استرالیا علیه ایران (که بنده نمیدونم دقیقا چیه) عمل کرده است. اینها تا همین سال پیش هزاران دانشجوی ایرانی میگرفتند حالا یکشبه که نژادپرست نمیشوند. ممکنه حالا رشته شما مشمول این تحریمها نباشه و اینها اشتباه کرده باشند ولی بهرحال موضوع نژادپرستی نیست بلکه سیاسی است و بی تردید در آینده برای دانشجویان متقاضی امریکا (و کانادا هم اگر دنباله روی کنه) مشکلات مشابهی حالا بیشتر یا کمتر ایجاد خواهد شد.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود
    من هم که نگفتم با من مشکل دارند یا دشمنی نژادی با من دارند. مسائل پزشکی و دارویی هیچ جای دنیا تحریم نیست. چون با جون افراد سر و کار داره. در بدترین تحریم های عراق، دولت عراق برنامه نفت در برابر غذا وو دارو داشت! اینکه کلا به ایرانی ها بگید شما رو نمی گیریم نشونه سیاسیه؟ مشکل با دولت چه ارتباطی داره با ملت اون کشور؟ شما از کره شمالی کشوری تحریم شده تر سراغ دارید؟ آمریکا ممکن هست به یک نفر از کره شمالی بگه ما کلا در هیچ زمینه ای دانشجو از کره شمالی نمی گیریم؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    من همیشه گفتم کسی که پاس ایرانی داره هیچ جای دنیا براش امنتر، آینده دار تر و کم دردسر تر از آمریکا نیست.
    کاملا یاهاتون مخالفم.. این دوست ما مشکل شخصی خود رو به نژاد پرستی نسبت می ده.. دولت استرالیا بیشترین قوانین رو در حمایت از مهاجران و اتباع کشورهای دیگر دارد و حتی یک مورد نژاد پرستی در رابطه با پلیس یا دادگاههای این کشور گزارش نشده.. از کسانی که در امریکا هم زندگی کردند بارها شنیدم استرالیایی ها خیلی بهتر از امریکایی ها هستند ( شما ایالت کالیفرنیا رو فقط نگاه می کنید.. از ایرانهایی که در کانزاس و تگزاس هستند بپرسید چه خبره انجاها)

از خبرهای مربوط به نژاد پرستی پلیس و دادگاههای امریکا ، می شه شاهنامه نوشت!
    خودم یک مورد برخورد یا پلیس استرالیا برام پیش امد، از بس روی خوش از پلیس خودمون ماشاا... دیدیم همینطوری می ترسیدم.. فهمیدن، 10 دقیقه همینطوری حرف دوستانه می زدن تا ترس من بریزه و بعدشم مستقیما گفتن " اصلا از ما نترس، ما مثل پلیس شما خشن نیستیم، دوست شماییم" !

الان این آقای شهروز اگر خیلی دلش می خواد، می تونه یک نامه بنویسه به پلیس استرالیا و ایمیل دانشگاه رو ضمیمه کنه ( گفته بخاطر ایرانی بودن بهتون بورس نمی دیم) اون دانشگاه و دپارتمان رو بدبخت می کنند.

در دانشگاه ما اداره ایی مستقیما برای رسیدگی به درخواستها و شکایتهای بچه ها در رابطه با رفتارهای نژاد پرستانه وجود داره که اگر از کارمند یا استاد یا دانشجوهای دیگر می خواهند شکایت کنند و زیر نظر مستقیم رئیس دانشگاه است که یک افسر پلیس هم در کمینه حضور دارد. کدوم دانشگاه امریکا همچین بخشی داره؟ اگه داره معرفی کنید.
    ویرایش توسط farveh : November 12th, 2012 در ساعت 09:55 AM

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    کاملا یاهاتون مخالفم.. این دوست ما مشکل شخصی خود رو به نژاد پرستی نسبت می ده.. دولت استرالیا بیشترین قوانین رو در حمایت از مهاجران و اتباع کشورهای دیگر دارد و حتی یک مورد نژاد پرستی در رابطه با پلیس یا دادگاههای این کشور گزارش نشده.. از کسانی که در امریکا هم زندگی کردند بارها شنیدم استرالیایی ها خیلی بهتر از امریکایی ها هستند ( شما ایالت کالیفرنیا رو فقط نگاه می کنید.. از ایرانهایی که در کانزاس و تگزاس هستند بپرسید چه خبره انجاها)

خودم یک مورد برخورد یا پلیس استرالیا برام پیش امد، از بس روی خوش از پلیس خودمون ماشاا... دیدیم همینطوری می ترسیدم.. فهمیدن، 10 دقیقه همینطوری حرف دوستانه می زدن تا ترس من بریزه و بعدشم مستقیما گفتن " اصلا از ما نترس، ما مثل پلیس شما خشن نیستیم، دوست شماییم" !

الان این آقای شهروز اگر خیلی دلش می خواد، می تونه یک نامه بنویسه به پلیس استرالیا و ایمیل دانشگاه رو ضمیمه کنه ( گفته بخاطر ایرانی بودن بهتون بورس نمی دیم) اون دانشگاه و دپارتمان رو بدبخت می کنند.

در دانشگاه ما اداره ایی مستقیما برای رسیدگی به درخواستها و شکایتهای بچه ها در رابطه با رفتارهای نژاد پرستانه وجود داره که اگر از کارمند یا استاد یا دانشجوهای دیگر می خواهند شکایت کنند و زیر نظر مستقیم رئیس دانشگاه است که یک افسر پلیس هم در کمینه حضور دارد. کدوم دانشگاه امریکا همچین بخشی داره؟ اگه داره معرفی کنید.
    مشکل شخصی؟
    نامه دانشگاه آدلاید رو هم ندیدید؟
    با چند نفر مشکل شخصی دارند؟!

In light of the requirements for the University of Adelaide to comply with Australian law in regard to United Nations Autonomous Sanctions, it has been determined that no scholarships will be offered in the 2013 Major Round for students from sanctioned countries. Unfortunately, this means that you have not been awarded a scholarship in the Major Round. However, it may become possible for you to be considered in the Mid-Year Round should you wish to be reconsidered. Any deposits or fees you may have paid will be refunded forthwith.

نژاد پرستی فقط این نیست که اسلحه بکشند روتون!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

ApplyAbroad Guru

یعنی منظور شما اینه که تا سال قبل نژادپرست نبودند و یکهو امسال کل دانشگاههای استرالیا دچار بیماری نژادپرستی شدند؟! دوست عزیز اجازه بدهید لغت سنگینی مثل نژادپرستی را سبک نکنیم. ممکن است دخالت سیاست در دانشگاهها باشد ولی نژادپرستی که یکدفعه دوروزه خلق نمیشود.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

حرکت جلوتر از سیاسته! یعنی طبق تندترین بیانیه های سازمان ملل، شورای امنیت، خزانه داری آمریکا و.... مباحثی که کاملا صلح آمیز هستند مثل پزشکی وداروسازی جز تحریم ها نیست. وقتی یک مرتبه کل دانشجویان یک کشور رو محروم از تحصیل کنید، بدون در نظرگیری حتی همون قواعد و قوانین سیاسی، می شه نژاد پرستی. چرا نشه؟ تصور می کنید، مردمی که یهودی ها رو سوزوندن سال قبلش هم همینقدر شدید بودند در حرکات ضد یهودیشون!؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

حرکت جلوتر از سیاسته! یعنی طبق تندترین بیانیه های سازمان ملل، شورای امنیت، خزانه داری آمریکا و.... مباحثی که کاملا صلح آمیز هستند مثل پزشکی وداروسازی جز تحریم ها نیست. وقتی یک مرتبه کل دانشجویان یک کشور رو محروم از تحصیل کنید، بدون در نظرگیری حتی همون قواعد و قوانین سیاسی، می شه نژاد پرستی. چرا نشه؟ تصور می کنید، مردمی که یهودی ها رو سوزوندن سال قبلش هم همینقدر شدید بودند در حرکات ضد یهودیشون!؟
    شاید الان گروههای راست گرا در استرالیا قدرت گرفته اند. تغییرات قوانین اقامت و این مسائل مربوط به این قضیه نشون دهنده هست تا حدودی.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    شاید الان گروههای راست گرا در استرالیا قدرت گرفته اند. تغییرات قوانین اقامت و این مسائل مربوط به این قضیه نشون دهنده هست تا حدودی.
    حالب است واقعا. ما مثلا ادعای افراد تحصیل کرده رو داریم. متاسفانه فرهنگ یک طرفه به قاضی رفتن کلا در رگ و پی ایرانی جریان داره.. هر وقت کارامون گیر می کنه به هر چیزی چنگ می اندازیم و سعی می کنیم طرف رو به بدترین شکل ممکن خرد و نابودکنیم. الان روی صحبتم با شما نیست یا خودم هم هست. هیچ وقت منطقی نمی شینیم تحلیل کنیم و فوری فریاد سر می دهیم. اوضاع امروزمون هم مهمترین دلیلیش بی فرهنگی خودمون در نشنیدن حرف مخالف به صورت منطقی است.. الان کسانی که استرالیا هستند دارند به شما می گویند اینها نژاد پرست نیستند، ما داریم اینجا زندگی می کنیم. خودشون هم گفتن در ایمیل طبق قوانین تحریم هست.. بعد شما که آنجا در ایران نشستید اصرار دارید بگید اینها نژاد پرستند!

چرا یک لحظه فکر نمی کنید شاید افرادی که در استرالیا دارند زندگی میکنند و از نردیک اون کشور و مردمش رو دیدن، ممکنه بیشتر از شما در موردشون اطلاعات داشته باشند؟!

اینها سناتور مسلمان محجبه دارند، اینها نماینده پارلمان ایرانی متولد ایران و بزرگ شده ایران، ایرانی الاصل دارند، حرفهای وزرا و نخست وزیرشون رو بارها شنبدم، همیشه مخالف نژاد پرستی هستند و عمل می کنند.. چند ماه تمام نخست وزیر رو در مجلس خرد کردند و کوبیدند چرا جلوی کشتی های پناهنده گان قاچاق رو نمی گیره، که میان غرق می شوند و بهش فاجعه انسانی می گن.. اون وفت شما اون سر دنیا همینطوری راحت متهمشون می کنید... این سایت اطلاع رسانی هست، مراثب باشید هر حرفی که می زنید روی تصمیم بچه ها تاثیر می گذارد.

مشکل ایران سیاسی هست و ربطی هم به استرالیا نداره، همه دنیا همین مساله هست، حالا زودتر دیرتر دارد اما روند همین است.

بعد هم چرا حرف یم دپارتمان و دانشگاه خاص رو به کل دانشگهای استرالیا تعمیم می دهید؟! الان چه مثام عالی رتیه ایی بر اساس کدام قانون گفته در هیچ دانشگاه استرالیا دیگه ایرانی نمی پذیرند که این ادعا رو مطرح می کنید ؟ این حرف شما یعنی اینکه ( بچه های دیگه استرالیا اپلای نکنید کلا ماها رو نمی گیرند) !
    ویرایش توسط farveh : November 13th, 2012 در ساعت 04:13 AM

من اصلا نمییخوام سر این مساله با کسی بحث کنم ولی حرف هر دو طرف truth elements توش هست اگرچه هیچ کدوم چرا ایرانی نشین چه استرالیایی نشین محترمانه صحبت نمیکنن. تو این مدت ما خودمون رو کشتیم به نفر اینجا به ما نگفت "تو کامل اشتباه میکنی" با "من کلا با حرفت مخالفم" دیگه چه برسه به مدل حرف زدن ما ایرانیا که من خودم از تندی گوی سبقتو از همتون ربودم!! ولی با خوندن این پستا یه چیزه جالب دستگیرم شد که میخوام بگم!
    ما چرا فکر میکنیم استرالیا و دانشگاهاش (یا کانادا یا امریکا) وظیفشونه به ما اسکالرشیپ بدن؟؟ مگه دانشگاه های ایرانی مثلا چقدر اسکارشیپ میدن به خارجیا؟! کلا چرا از همه انتظار داریم بغیر از سیستم آموزشی دولت و مملکت خودمون؟؟! جالبه تو سری خور کشور خودمونیم برای اینا قد علم میکنیم؟! اینجا با مسولین دانشگاه قرار میذارن که "چون دلار تو ایران گرون شده" تسهیلاتی خاص و غیر معمول برای ایرانیا قایل شن. خوب اقاجون چرا جرات نمیکنی همین شاخ و شونه کشیدنو برای مسوولین مملکتی خودت داشته باشی...
    میدونم خیلیاتون دارید به من فحش میدیم که حالا خرش از پل گذشته زبون دراورده. ولی این راهش نیست با عصبانیت و توهین به زمین و زمان هیچ جا به کسی بورس نمیدن. یه کمی اروم باشید. توکل به خدا.
    از صمیم قلب آرزو دارم تمام اقراد این فروم به هر چی دوست دارن زودتر برسن.. یا حق

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها

منم اصلا این قضیه رو نژادپرستی نمی دونم
    در مورد اون سیستم شکایت و ... راستش اطلاع ندارم تو آمریکا هست یا نه هنوزم اینجا برخورد نژاد پرستانه ندیدم برعکس ایران که دنبالش باشم.
    کلا از وقتی که من دارم اخبار مهاجرتی رو دنبال می کنم متوجه شدم که سر تحریمهای آمریکا علیه ایران بعضی کشورها کاسه ی داغتر از آش می شن....

تا حالا تو این فروم یک نفر از برخوردهای مشابه این تو آمریکا گزارش داده؟ با این اوضاع وخیم سیاسی بین دو کشور کلی ایرانی امسال ویزای مالتی گرفتن....

در اینکه کلا اوضاع داره بدتر میشه من هیچ شکی ندارم ولی کماکان معتقدم آمریکا به واسطه ی قانون اساسی پیشرفته ش انعطاف پذیری بیشتری نشون خواهد داد.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)