صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 111

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه علمی و کاربردی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن و ترجمه مدارک و ریزنمرات دانشگاه علمی و کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط MoshfeghAli نمایش پست ها
    آیا مراکز علمی کاربردی گواهی برای رتبه اول دانشگاه بین ورودی های اون ترم یا اون سال برای اون رشته بر مبنای درخواست دانشجو مثل دانشگاه های دیگه صادر می کنن؟ آیا این نامه قابلیت ترجمه داره؟ باید توسط واحد استانی تایید بشه؟ کسی تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه داره؟
    سلام. بله گواهی رتبه اولی میدن. قطعا قابل ترجمه هست. میتونید در سامانه خدمات آموزشی وزارت علوم آپلود کنید تا دانشگاه تایید کنه بعد ببرید برای ترجمه (اینجوری اگر بخواین مهر قوه قضاییه و وزارت امور خارجه هم بزنید بلامانع هست). واحد استانی نه! فقط مرکز خودتون.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh63 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ترم آخر کارشناسی معماری بافت فرسوده از دانشگاه علمی کاربردی شهرداری تهران هستم .مدرک کاردانیم از دانشگاه آزاد هستش . به من گفتن که می تونم ریز نمرات کاردانی و ریز نمرات و واحدای گذرونده شده ی کارشناسیمو بفرستم و بعد از گرفتن پذیرش مدارکم رو کامل کنم .
    می خواستم بدونم :
    1- من از چه زمانی درخواست پذیرش بدم با توجه به اینکه ترم آخرم و فقط می تونم گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم
    2- آیا می تونم با همین مدارک موجود فعلا درخواست بدم ؟

من برای اتریش می خوام اقدام کنم آیا دانشگاههای اونجا مدرک علمی کاربردی رو قبول دارن ؟ معدلم بالای 18 هستش
    سلام. شما باید یکم صفحات مربوطه رو مطالعه کنید تا اطلاعاتتون زیاد بشه. خیلی کار ساده ای نیست و از پستتون معلومه خیلی بی تجربه هستین. اما در جوابتون باید بگم که بله میشه ترم آخر با ریز نمرات دانشجویی اپلای کرد ولی میدونید که میتونید دانشنامه بگیرین تا زمانی که به سفارت میرین؟بهتره به سال بعد فکر کنید. آخه علمی کاربردی خیلی در دادن دانشنامه کند عمل می کنه
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

سلام

ببخشید من میخواستم بدونم برای دانشجویان ترم اخر که میخوان اقدام کنن برای پذیرش، ریز نمراتی که میخوایم بفرستیم همین نمراتی که داخل سایت به صورت ترمی کارنامه صادر شده هست؟ یا برای این هم باید درخواست داد از اموزش گرفت و تاییدیه گرفت؟

با سلام
    من تازه هفته پیش مدرک موقتم حاضر شده و امروز رفتم دانشگاه و مدارک مربوط به دانشنامه رو تحویل دادم.
    منتهی دانشگاه میگه که یک سال تا یکسال و نیم طول میکشه که دانشنامه من حاظر بشه. من دانشگاه جامع علمی کاربردی (مشهد ) که رفتم گفت 10 -20 روز طول میکشه که ما کار رو انجام بدیم و بفرستیم تهران و بقیشه اش با تهرانه و از طرفی ما هم نمی تونیم بهتون بگیم که کجا برای پیگیری حضوری برید و خلاصه اطلاعات نداد.
    من خیلی خیلی برام مهمه که دانشنامه ام در سریعترین زمان ممکن ترجمه بشه.
    از دوستان کسی راه و چاه رو می دونه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rsz69 نمایش پست ها
    سلام

ببخشید من میخواستم بدونم برای دانشجویان ترم اخر که میخوان اقدام کنن برای پذیرش، ریز نمراتی که میخوایم بفرستیم همین نمراتی که داخل سایت به صورت ترمی کارنامه صادر شده هست؟ یا برای این هم باید درخواست داد از اموزش گرفت و تاییدیه گرفت؟
    نخیر فرمت اون ریزنمرات رسمی فرق داره و شما دسترسی ندارین و از خود آموزش باید بگیرین/

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    با سلام
    من تازه هفته پیش مدرک موقتم حاضر شده و امروز رفتم دانشگاه و مدارک مربوط به دانشنامه رو تحویل دادم.
    منتهی دانشگاه میگه که یک سال تا یکسال و نیم طول میکشه که دانشنامه من حاظر بشه. من دانشگاه جامع علمی کاربردی (مشهد ) که رفتم گفت 10 -20 روز طول میکشه که ما کار رو انجام بدیم و بفرستیم تهران و بقیشه اش با تهرانه و از طرفی ما هم نمی تونیم بهتون بگیم که کجا برای پیگیری حضوری برید و خلاصه اطلاعات نداد.
    من خیلی خیلی برام مهمه که دانشنامه ام در سریعترین زمان ممکن ترجمه بشه.
    از دوستان کسی راه و چاه رو می دونه؟
    حضوری برید خود دانشگاه جامع زیر پل کالج نرسیده به میدان فردوسی. یه سرچ ساده هم بکنید دقیقا ساختمان و آدرسش رو میاره براتون! در ضمن جتی فکرشم نکنید که زیر 6 ماه بگیرینش. شماره پرونده ای چپیزی از مشهد بگیرین برای پیگیری در تهران و حضوری برید ببینیدذ چی میگن. در ضمن شما اگر نامه پدیرش نداشته باشین به هیچ وجه خارج از نوبت بهتون نمیدن. خارج از نوبت باشین بیش از 7 ماه طولش میدن اما در غیر اون صورت همون 1.5 سال

سلام دوستان
    من برنده لاتاري ٢٠١٧ هستم و مدرك فوق ديپلم دارم ولي هنوز مدرك اصلي را نگرفتم و گواهي موقت دستم هست.چند وقت پيش رفتم دانشگاهم و درخواست اصل مدركم را دادم كه بهم كفتن حدودا ٦ ماه طول ميكشه تا مدرك اصلي بياد.
    در ضمن رفتم دانشگاهم و ريز نمراتم را گرفتم و بهم گفتن بايد برم تو سايت آپلود كنم ولي متاسفانه نميدونم كجا بايد برم آپلود كنم و دقيقا چه مداركي ميخواد.
    لطفا اگر منو راهنمايي كنيد كه دقيقا كجا بايد آپلود كنم و چكار كنم ممنون ميشم.

Junior Member dlerfan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط Hfereidooni نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برنده لاتاري ٢٠١٧ هستم و مدرك فوق ديپلم دارم ولي هنوز مدرك اصلي را نگرفتم و گواهي موقت دستم هست.چند وقت پيش رفتم دانشگاهم و درخواست اصل مدركم را دادم كه بهم كفتن حدودا ٦ ماه طول ميكشه تا مدرك اصلي بياد.
    در ضمن رفتم دانشگاهم و ريز نمراتم را گرفتم و بهم گفتن بايد برم تو سايت آپلود كنم ولي متاسفانه نميدونم كجا بايد برم آپلود كنم و دقيقا چه مداركي ميخواد.
    لطفا اگر منو راهنمايي كنيد كه دقيقا كجا بايد آپلود كنم و چكار كنم ممنون ميشم.
    دوست گرامی میتونین با مراجعه
    حضوری برید خود دانشگاه جامع زیر پل کالج نرسیده به میدان فردوسی و با یه مقدار خواهش و تمنا دانشنامه رو بگیرید و تو این سامانه
    http://213.176.5.33/EDUS/Default.aspx
    میتونین با مطالعه شرایط مدارکتون رو آپلود کنین

Junior Member dlerfan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

یا سلام

من برای ترجمه،لیست قبولی در کنکور رو برای کارشناسی گرفتم ایا برای مقطع کاردانی هم نیاز هست؟

Junior Member

ما الان کانادا هستیم و همسر من قبل از اومدنمون درسش تموم شد اما به خاطر انقضای ویزا دیگه بیشتر نمیتونستیم تو ایران بمونیم تا مدرک لیسانسشو بگیریم.به خانواده وکالت دادیم تا این کارو برامون انجام بدن.برای اپلای کردن تو کالج ها و دانشگاهها و ارزیابی مدرک بگیم اصلش رو برامون بفرستن یا فقط ترجمه ش کنن و مستقیم از دانشگاه واسه ارزیابی بفرستن به سازمان مربوطه؟خودمون میتونیم اینجا ترجمه کنیم و واسه ارزیابی بفرستیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)