صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 111

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه علمی و کاربردی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن و ترجمه مدارک و ریزنمرات دانشگاه علمی و کاربردی

دانشنامه قابل ترجمه هست ولی مدرک موقت نه.
    واسع اینکه بتونی دانشنامه رو بگیری باید مدرک موقت رو ببری میدان ولیعصر - کنار سینما انقلاب - کوچه فرشید - مرکز علمی کاربردی تهران
    فقط روزهای شنبه و ۳ شنبه بهت میدن دانشنامه رو.

من یک سوال داشتم : آیا برای ترجمه مدارک علمی کاربردی باید حتما مهر ترجمه بلامانع هست بر روی مدارک بخورد ؟

Junior Member

سلام
    من دانشنامه و ریزنمراتم ترجمه شده و می خواهم برای دانشگاهی در کانادا ارسال کنم. دانشگاه کانادا میخواهد که ریز نمرات ترجمه شده حتما از طرف دانشگاه علمی کاربردی ارسال شود. باید بر روی
    پاکت پست مهر انگلسی علمی کاربردی خورده باشد. کسی اطلاع داره که مرکز پست علمی کاربردی کجاست؟
    مرسی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط rbyhpss نمایش پست ها
    دانشنامه قابل ترجمه هست ولی مدرک موقت نه.
    واسع اینکه بتونی دانشنامه رو بگیری باید مدرک موقت رو ببری میدان ولیعصر - کنار سینما انقلاب - کوچه فرشید - مرکز علمی کاربردی تهران
    فقط روزهای شنبه و ۳ شنبه بهت میدن دانشنامه رو.

من یک سوال داشتم : آیا برای ترجمه مدارک علمی کاربردی باید حتما مهر ترجمه بلامانع هست بر روی مدارک بخورد ؟
    بله میرین طبقه دوم دانشنامه رو می گیرین. دانشنامه چنین مهری نداره چون وقتی صادر میشه که هرگونه تصفیه حسابی شده باشه. من ترجمه هم کردم واسه کاردانی رو ولی کارشناسیم هنوز نمیدونم صادر شده یا نه. در ضمن شما در سامانه خدمات آموزشی وزارت علوم میتونید مدرک موقت رو هم تایید کنید تا ببرید برای ترجمه رسمی(مهر دادگستری و امور خارجه بزنید) ولی به شرطی که در پشتش نوشته مبنی بر وام و بدهی ننوشته باشه.وگرنه اول تصفیه حساب بعد آپلود در سامانه و ...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط inproxima نمایش پست ها
    سلام
    من دانشنامه و ریزنمراتم ترجمه شده و می خواهم برای دانشگاهی در کانادا ارسال کنم. دانشگاه کانادا میخواهد که ریز نمرات ترجمه شده حتما از طرف دانشگاه علمی کاربردی ارسال شود. باید بر روی
    پاکت پست مهر انگلسی علمی کاربردی خورده باشد. کسی اطلاع داره که مرکز پست علمی کاربردی کجاست؟
    مرسی
    منم نیاز به این پیدا خواهم کرد ولی بدونید پاکت و مهر انگلیسی هر موسسه و دانشگاهی فقط در سازمان مرکزی اون وجود داره و شما پس از تایید مدارکتون توسط دانشگاه و احتمالا تایید در سامانه خدمات آموزشی .زارت علوم میرین خود دانشگاه جامع در نزدیکی میدان فردوسی تهران و اونجا چنین چیزی رو مطرح می کنید. تجربتون رو اینجام بذارید ممنون پیشیم. اینکه کدوم و طبقه رفتین و کی مسئولش هست و .... پول می گیرن یا نه و ....
    با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zeiinab نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشین.من مدرک کاردانیم امور اداری از دانشگاه علمی کاربردی هست و کارشناسیم هم حسابداری هست..دانشنامه امور اداری را توانستم از دانشگاه بگیرم ولی برای کارشناسی فقط توانستم گواهی موقت بگیرم در حالی که کد ملی مرا اشتباه وارد کرده اند بنظر شما من بایستی برای اینکه این مدارک را ترجمه کنم چیکار کنم؟؟لطفا مرا از اولین مرحله راهنمایی کنین چون یک هفته وقتم باقی است تا به دانشگاه هلسینکی در فنلاند اپلای کنم ولی نمیدونم تز کجا بایستی شروع کنم..ممنون
    این بدشانسی تاسف داره ولی باید اصلاح کنید خلاصه. نهایتا اگر ایمیل بزنید دانشگاه و مطرح کنید شاید نرمش نشون بدن ولی باید اصلاح شده رو با خدتون ببرین فنلاند اگر پذیرش گرفتین. و حتی در نامه هم بگین میشه همین رو مشروط بپذیرین تا اصلاح شده رو براتون بفرستم؟

بچه ها من کاردانی غیرانتفاعی بودم و کارشناسیم دانشگاه جامع تهران. مدارکمو آپلود کردم بعد وارد یه مرحله شد که نوشته بود در دست بررسی دانشگاهها. امروز که چک کردم نوشته مدارک شما در دانشگاه جامع تایید نشده است. بعد نوشته تو توضیحاتش لیست پذیرش اولیه ، این لیست پذیرش دیگه چیه؟ کمکم کنید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnoosh1130 نمایش پست ها
    بچه ها من کاردانی غیرانتفاعی بودم و کارشناسیم دانشگاه جامع تهران. مدارکمو آپلود کردم بعد وارد یه مرحله شد که نوشته بود در دست بررسی دانشگاهها. امروز که چک کردم نوشته مدارک شما در دانشگاه جامع تایید نشده است. بعد نوشته تو توضیحاتش لیست پذیرش اولیه ، این لیست پذیرش دیگه چیه؟ کمکم کنید
    لیست پذیرش رو باید از خود مرکزتون بگیرین که سازمان سنجش قبولی ها رو به مرکز اعلام کرده برای ثبت نام.خودشون می دونن

Junior Member

سلام.
    امريكا مدرك دانشگاه علمي كاربردي رو قبول داره؟
    من يه درسو دو بار حذف كردم . مي خواستم ببينم اين تو ريز نمراتم مياد؟
    چون شنيدم كه ميشه درس هايي رو كه افتادي مي شه حذف كرد....
    لطفا راهنمايي كنيد...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reventon نمایش پست ها
    سلام.
    امريكا مدرك دانشگاه علمي كاربردي رو قبول داره؟
    من يه درسو دو بار حذف كردم . مي خواستم ببينم اين تو ريز نمراتم مياد؟
    چون شنيدم كه ميشه درس هايي رو كه افتادي مي شه حذف كرد....
    لطفا راهنمايي كنيد...
    سلام.بله علمی کاربردی رو نمیشناسه ولی در لیست یونسکو هستش و برای آلمانم در سایت آنابین هست ولی -/+H هست و نیاز به مکاتبه داره برای قبول کردن و مشکلی نداره.کلا میتونید اپلای کنید ولی میتونن بفهمن معتبر نیست دیگه.درس حذف شده در هر ترم در ریزنمرات میاد و emergency withdrawal نامیده میشه.

Junior Member

سلام.
    لطفا راهنمايي كنيد..

من ساپكو درس خوندم و كارشناسي ناپيوسته بودم...و مي خوام واسه امريكا اپلي كنم.
    امريكا بهم مشكل نميگير كه علمي كاربردي بودي و كارشناسي ناپيوسته؟؟؟؟
    يه درس رو هم افتادم ..اين عامل منفي تو رزومه محسوب ميشه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)