صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 111

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه علمی و کاربردی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن و ترجمه مدارک و ریزنمرات دانشگاه علمی و کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط reventon نمایش پست ها
    سلام.
    لطفا راهنمايي كنيد..

من ساپكو درس خوندم و كارشناسي ناپيوسته بودم...و مي خوام واسه امريكا اپلي كنم.
    امريكا بهم مشكل نميگير كه علمي كاربردي بودي و كارشناسي ناپيوسته؟؟؟؟
    يه درس رو هم افتادم ..اين عامل منفي تو رزومه محسوب ميشه؟؟؟
    والا من دقیقا جواب شما رو دادم نخوندین پست بالایی رو؟!!! مشکلی در مدرک وجود نداره ولی درس افتاده منفی هست و طبعا بایدم باشه دیگه!
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه علوم و تحقیقات

با سلام وخسته نباشید من برای phd می خواهم اپلای کنم اما کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بودم(کاشکی هیچوقت نمیرفتم) آیا برای phd علاوه بر مدارک ارشد و لیسانس مدارک کاردانی نیز می خواهد؟
    اصلا دانشگاه علمی کاربردی خیلی گیره 1. ریز نمره نمیده چون حتما باید یه ارگان بهش نامه بزنه !! 2. مدرک اصلیم بمن نمیده میگه که اول گواهی موقت بیار تا اصل مدرکو بهت بدیم در صورتی اصلا گواهی موقت بمن ندادن ! من فقط در دوره کارشناسی ارشد با تاییدیه تحصیلی که سازمان علمی کاربردی مرکز برای دانشگاه کارشناسیم فرستاده بود کارهای فارغ التحصیلی را انجام دادم ! و گفته های منو قبول نمیکنن و اصرار دارن حرف خودشون درسته ! ریز نمراتو چیکار کنم ؟؟؟؟؟!!
    تو رو خدا راهنمایی کنید ؟
    خیلی رو این قضیه فکرم مشغوله !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط Jadoogar نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من کارشناسی علمی کاربردی دارم میخونم. پیش دانشگاهی هم نداشتم. آیا دانشگاه های خارج پیش دانشگاهی هم میخوان؟‌یا همین که کارشناسی داشته باشم دیگه پیش دانشگاهی مهم نیست ؟
    ایتالیا مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم میخاد برای ارشد
    منبع : سایت مدرسه ایتالیایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط rbyhpss نمایش پست ها
    دانشنامه قابل ترجمه هست ولی مدرک موقت نه.
    واسع اینکه بتونی دانشنامه رو بگیری باید مدرک موقت رو ببری میدان ولیعصر - کنار سینما انقلاب - کوچه فرشید - مرکز علمی کاربردی تهران
    فقط روزهای شنبه و ۳ شنبه بهت میدن دانشنامه رو.

من یک سوال داشتم : آیا برای ترجمه مدارک علمی کاربردی باید حتما مهر ترجمه بلامانع هست بر روی مدارک بخورد ؟
    آیا فقط مدرک موقت دوره کارشناسی قابل ترجمه نیست؟ من 2 سال پیش مدرک موقت کاردانی علمی کاربردی رو تونستم ترجمه رسمی کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام دوستان
    من دانشجوی سال آخر IT هستم (کارشناسی ناپیوسته). در سایت دانشگاه علمی کاربردی خوندم که کسانی که از دانشگاهی در خارج از کشور پذیرش دارند میتوانند به صورت فوری و خارج از نوبت دانشنامه رو دریافت کنند.
    کسی از دوستان بوده که بتونه بلافاصله بعد از فارق التحصیلی با داشتن پذیرش، اصل مدرکش رو دریافت کنه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    ویرایش توسط Ordibehesht1 : April 1st, 2014 در ساعت 07:06 AM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ordibehesht1 نمایش پست ها
    آیا فقط مدرک موقت دوره کارشناسی قابل ترجمه نیست؟ من 2 سال پیش مدرک موقت کاردانی علمی کاربردی رو تونستم ترجمه رسمی کنم.
    علمي كاربردي ها روي مدرك موقت نمي نويسند ارزش ترجمه ندارد!! و ميتونيد ترجمه كنيد. براي تاييد دادگستري و امور خارجه هم اول در سامانه خدمات آموزشي آپلود كرده و پس از زدن مهر تاييد وزارت علوم ببريد براي ترجمه و مهرها
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    من دانشجوی سال آخر IT هستم (کارشناسی ناپیوسته). در سایت دانشگاه علمی کاربردی خوندم که کسانی که از دانشگاهی در خارج از کشور پذیرش دارند میتوانند به صورت فوری و خارج از نوبت دانشنامه رو دریافت کنند.
    کسی از دوستان بوده که بتونه بلافاصله بعد از فارق التحصیلی با داشتن پذیرش، اصل مدرکش رو دریافت کنه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام.ببينيد من تازه پذيرشام داره مياد ولي با دانشنامه كارداني و مدرك موقت ليسانس كارام رو انجام دادم.بريد همون آدرس دانشگاه جامع استان خودتون و بپرسيد حتما.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام.ببينيد من تازه پذيرشام داره مياد ولي با دانشنامه كارداني و مدرك موقت ليسانس كارام رو انجام دادم.بريد همون آدرس دانشگاه جامع استان خودتون و بپرسيد حتما.
    تبریک میگم
    اگه ممکنه به این چند سوال من جواب بدید واقعا ممنون میشم:
    1-چه مدت بعد از فارق التحصیلی مدرک موقتتون رو گرفتید؟
    2- میشه رشتتون رو بگید؟ و اینکه کدوم مرکز درس خوندید؟ آیا رشته کاردانی و کارشناسی تون یکی بود؟ معدلتون؟ نمره آیلتس؟ احیانا gre امتجان دادید؟
    3- مقاله یا ریکام داشتید؟
    4- از کجا پذیرش گرفتید و برای چه جاهایی اقدام کردید؟
    5- فاند گرفتید؟

خیلی ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

تبریک میگم
    اگه ممکنه به این چند سوال من جواب بدید واقعا ممنون میشم:
    1-چه مدت بعد از فارق التحصیلی مدرک موقتتون رو گرفتید؟
    2- میشه رشتتون رو بگید؟ و اینکه کدوم مرکز درس خوندید؟ آیا رشته کاردانی و کارشناسی تون یکی بود؟ معدلتون؟ نمره آیلتس؟ احیانا gre امتجان دادید؟
    3- مقاله یا ریکام داشتید؟
    4- از کجا پذیرش گرفتید و برای چه جاهایی اقدام کردید؟
    5- فاند گرفتید؟

خیلی ممنون
    1-فکر کنم یکی دوماهه حاضر میشه.
    2-این بغل نوشتم کجا لیسانس و ارشد گرفتم و رشته ام چی هست!!!چجوری ندیدین؟!!!! بله کلا تکنولوژی کنترل و الانم ارشد برق-کنترل-معدل کاردانی 19.33 و کارشناسی 18.95.تافل دادم همینجورییییی ولی باید بدم ایشالا اینبار بالای 101 بیارماپلای اصلی من امساله و باید تافل و جی ار ای خوبی بیارم به امید خدا.
    3-مقاله در دست است و هنوز ندارم ولی ریکامای عالی دارم. همچنین sop یا motivation letter هم بسیار مهمه که خوب بنویسید.
    4-امسال همینجوری برای ایتالیا و هنوز فقط جواب بلونیا امده-مهندسی اتوماسیون بلونیا با رنک 101-150 در رنکینگ معتبر QS
    5-بورسیه استانی ارگو به من تعلق می گیره که شهریه و حذف کرده و سالی 5000 یورو هم میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

من خودم برای سال آینده میخام اقدام کنم ولی یکی از دوستام که از دانشگاه پیام نوره برای امسال داره میره ایتالیا و سفارت بهش بابت مدرک موقتش گیر داده که حتما باید اصل دانشنامه رو ببره.
    شما بابت موقت بودن مدرکت سفارت بهت گیر نداد؟

شما مدرک کاردانی و کارشناسیت رو جدا جدا ترجمه کردی؟ آیا به وزارت علوم هم مراجعه کردی برای دریافت نامه ای مبنی بر اینکه این دو مدرک برابر مدرک کارشناسی 4 ساله هستند؟ اصلا به چنین کاری نیاز هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)