صفحه 8 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 111

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه علمی و کاربردی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن و ترجمه مدارک و ریزنمرات دانشگاه علمی و کاربردی

سلام معدل علمی كاربردی رو قبول دارن یا كمتر حساب میكنن'

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط frpm3 نمایش پست ها
    سلام معدل علمی كاربردی رو قبول دارن یا كمتر حساب میكنن'
    برای چه کاری؟!!!
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

الان دیگه تغییر کرده. برای تایید باید تو سایت دانش اموختگان ثبت نام و برای هر مدرک 40 تومن بدی و بعد تایید دانشگاه کد رهگیری می گیری و میبری اداره دانش آموختگان تو میدون فردوسی و تایید می کنن.
    یا پست می کنی و برات تایید و پست می کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوستان با توجه به اینکه تاپیکی جهت راهنمایی ، بحث و تبادل نظر در مورد نحوه و مراحل گرفتن مدارک اعم از دانشنامه و ریزنمرات و نیز ترجمه و مهر و موم کردن آنها که با دانشگاه های دیگر کمی متفاوت هست ایجاد نشده بود که با رایزنی با مدیریت محترم این تاپیک جهت این امر ایجاد شد .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASITIR94 نمایش پست ها
    الان دیگه تغییر کرده. برای تایید باید تو سایت دانش اموختگان ثبت نام و برای هر مدرک 40 تومن بدی و بعد تایید دانشگاه کد رهگیری می گیری و میبری اداره دانش آموختگان تو میدون فردوسی و تایید می کنن.
    یا پست می کنی و برات تایید و پست می کنن.

کاش یکم واضح تر توضیح میدادین ..من رفتم سایت غارغ التحصیلان ثبت نام کردم و کد رهگیری گرفتم..خوب حالا باید چیکار بکنم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh23 نمایش پست ها
    کاش یکم واضح تر توضیح میدادین ..من رفتم سایت غارغ التحصیلان ثبت نام کردم و کد رهگیری گرفتم..خوب حالا باید چیکار بکنم؟
    از اون صفحه ای که کد داده بهتون پرینت بگیرین ببرین با سایر مدارک به آموزش موسسه
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

خوب من مراحل ادارای تاییدیه تحصیلی رو انجام دادم

1- اگه دانشنامه رو هنوز دریافت نکردید اول باید دانشنامه رو از دانشگاه محل تحصیلتون دریافت کنید. (مدرک موقت رو تحویل میدید و دانشنامه رو تحویل میگیرید)
    2- ریزنمرات رو از دانشگاه بگیرید(دقت کنید معمولا دانشگاه ریزنمرات رو همینطوری به شما نمیده و باید مثلا از یه دانشگاه یه نامه درخواست ریزنمرات داشته باشید.. یا مثلا از دارالترجمه ای که می خواهید اطلاعات رو برای ترجمه ببرید نامه درخواست بگیرید.. البته این مورد برای همه جا صدق نمیکنه و گاهی دانشگاه همکاری میکنه)

3- خوب حالا هر دو طرف دانشنامه رو اسکن کنید و همچنین ریزنمرات- عکس 4*3
    4- به سایت امور دانشجویان داخل http://213.176.5.33/EDUS/Default.aspx مراجعه کنید و قسمت درخواست تاییدیه مدارک رو بزنید
    5- فرم مورد نظر رو پر کنید
    6- موقع ثبت نام اگه می خواهید هم مدرک کاردانی و هم کارشناسی رو تاییدیه بگیرید از مدرک بالاتر شروع به پر کردن اطلاعات کنید یعنی اول مدرک لیسانس و بعد فوق دیپلم
    7- به ازای هر کدوم از مقاطع 40 هزار تومن باید در سایت پرداخت کنید (برای مقطع کاردانی و کارشناسی میشه 80 تومن)
    8- بعد که همه مراحل رو طی کردید اطلاعات شما در سایت ثبت میشه
    9- یه کد رهگیری دریافت می کنید.
    10- بعد به صفحه اول سایت می توانید برید و در قسمت پیگیری کد رهگیری، کد رو وارد کنید تا جریان پرونده رو مشاهده کنید.
    11- برای دانشگاههای غیرانتفاعی و علمی کاربردی اول اطلاعات به دانشگاه خودتون ارسال میشه..مسئول فارغ التحصیلی دانشگاه وارد سامانه میشه و اطلاعات شما رو مشاهده میکنه و در صورتی که مشکلی نداشته باشید تایید میکنه .(دانشگاه جامع استانی)
    12 -حالا مسئول فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی که در تهران هستند هم باید به سیستم متصل بشند و پرونده شما رو ببینند.
    13- اگه زمان براتون مهم هست شماره تماس مسئول فارغ التحصیلی دانشگاه جامع شهر محل تحصیل تون رو از سایت دانشگاه پیدا کنید و باهاشون تماس بگیرید که به سایت مراجعه کنند ..چون اغلب هر دو هفته یه بار به سایت سر میزنند!!
    14- بعد از اینکه مدارک از هر دو محل تایید شد ،...به همین سایتی که در آن مدارک رو ارسال کردید مراجعه کنید نظر نهایی رو در عرض یک یا دو روز اعلام میکنه و به شما یه تاریخ ارسال مدارک از طریق پست اعلام میشه.
    15 هم می توانید اصل مدارک رو با پست به تهران ارسال کنید و آنها نتیجه رو همراه با مدارک دوباره برای شما ارسال کنند..و هم می توانید حضوری تشریف ببرید

موفق باشید

سلام دوستان من کاردانیم رو 4/31 تموم کردم و به علت درخواستم مدرک موقتم رو تونستم دیروز بگیرم
    روی مدرکم هم بالاش بزرگ و هم پایین تو توضیحاتش نوشته غیر قابل ترجمه
    با یکی از پلی تکنیک های فنلاند مکاتبه کردم و گفتن باید ترجمه دانشنامتون تا 15 نوامبر رو از طریق سفارت فنلاند تو ایران تایید کنید و بفرستید
    به نظرتون حالا باید چیکار کنم ؟؟
    چطوری دانشناممو بگیرم؟
    چقدر زمان میبره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmasoud_ati نمایش پست ها
    سلام دوستان من کاردانیم رو 4/31 تموم کردم و به علت درخواستم مدرک موقتم رو تونستم دیروز بگیرم
    روی مدرکم هم بالاش بزرگ و هم پایین تو توضیحاتش نوشته غیر قابل ترجمه
    با یکی از پلی تکنیک های فنلاند مکاتبه کردم و گفتن باید ترجمه دانشنامتون تا 15 نوامبر رو از طریق سفارت فنلاند تو ایران تایید کنید و بفرستید
    به نظرتون حالا باید چیکار کنم ؟؟
    چطوری دانشناممو بگیرم؟
    چقدر زمان میبره
    سلام
    گواهی های موقت جدید قابل ترجمه رسمی نیست. اگر تهران هستی این کار رو بکن:
    راه حل:
    1- میرید واحد خودتون و میگید یه نامه به دانشگاه جامع "استان تهران" بزنن و درخواست صدور خارج از نوبت دانشنامه بکنن. یه نامه مینوسی ضمیمه که چرا دانشنامه رو فوری میخای (2-3 روز طول کشید برای من)
    2- زنگ میزنید واحدتون و پیگیری میکنی که آیا نامه رو فرستادن یا نه و شماره نامه رو میگیری
    3- میری دانشگاه جامع استان تهران واقع در میدان ولیعصر- خیابان کبکانیان و یه فرم پر میکنی
    (کپی مدرک موقت و 2 قطعه عکس همراهت باشه حتما)
    4- اونا خودشون پیگیری میکنن و ایشالا زود مدرکت رو میدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط Ordibehesht1 نمایش پست ها
    سلام
    گواهی های موقت جدید قابل ترجمه رسمی نیست. اگر تهران هستی این کار رو بکن:
    راه حل:
    1- میرید واحد خودتون و میگید یه نامه به دانشگاه جامع "استان تهران" بزنن و درخواست صدور خارج از نوبت دانشنامه بکنن. یه نامه مینوسی ضمیمه که چرا دانشنامه رو فوری میخای (2-3 روز طول کشید برای من)
    2- زنگ میزنید واحدتون و پیگیری میکنی که آیا نامه رو فرستادن یا نه و شماره نامه رو میگیری
    3- میری دانشگاه جامع استان تهران واقع در میدان ولیعصر- خیابان کبکانیان و یه فرم پر میکنی
    (کپی مدرک موقت و 2 قطعه عکس همراهت باشه حتما)
    4- اونا خودشون پیگیری میکنن و ایشالا زود مدرکت رو میدن
    5- ظاهرا شماره 4 صدق نمیکنه و هیچ کسی چیزی رو پیگیری نمیکنه. پس خودتون میرید دانشگاه جامع (نزدیک میدان فردوسی) و میرید واحد صدور دانشنامه (مشروط به اینکه حتما قبلش دانشگاه جامع استان تهران رفته باشید و اونا نامه زده باشن. ترجیحا شماره نامه ای که واحد استان به دانشگاه جامع مرکز زده رو داشته باشید)
    6- اونجا مجدد یه کپی مدرک موقت و 2 قطعه عکس ازتون میگیرن! بعدش میگن 7-10 روز دیگه مجدد پیگیری کنید.

دوستان من دو روز پیش کارهای فارق التحصیلیم رو انجام دادم و مسئول امور فارق التحصیلان دانشگاه مون گفت 6 ماه طول میکشه که تازه مدرک موقتم آماده بشه. حالا اگه من بخوام ریز نمرات بگیرم باید چیکارکنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)