صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 111

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه علمی و کاربردی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن و ترجمه مدارک و ریزنمرات دانشگاه علمی و کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    دوستان من دو روز پیش کارهای فارق التحصیلیم رو انجام دادم و مسئول امور فارق التحصیلان دانشگاه مون گفت 6 ماه طول میکشه که تازه مدرک موقتم آماده بشه. حالا اگه من بخوام ریز نمرات بگیرم باید چیکارکنم؟
    دوست من اولا که دانشگاه موظفه همین الان به شما ریز نمرات رو بده. از مسئول آموزش میتونید بگیرید و بعد باید مدیر آموزش مهرش کنه.
    بعدش هم در وزارت علوم آپلود میکنید و تمام.
    در مورد مدرک موقت باید خدمتتان عرض کنم که خوب است قانون را بدانید تا دانشگاه تنبلی نکنه. طبق قانون دانشگاه علمی کاربردی مرکز موظف است ظرف مدت 1-2 ماه مدرک موقت شما رو بهتون بده. در غیراینصورت میتونید برید دانشگاه جامع و شکایت کنید. (این رو من خودم در سایت دانشگاه جامع خوندم). خیلی ساده باید به صورت آنلاین درخواست شما رو وارد سیستم کنند.
    من خودم کلا 2 ماه و نیم طول کشید تا مدرک موقتم بیاد و بلافاصله برای دانشنامه اقدام کردم که حدود 15-20 روزه آماده شد. در مجموع حدود 3 ماه.
    باید پیگیری کنید و مصر باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ordibehesht1 نمایش پست ها
    دوست من اولا که دانشگاه موظفه همین الان به شما ریز نمرات رو بده. از مسئول آموزش میتونید بگیرید و بعد باید مدیر آموزش مهرش کنه.
    بعدش هم در وزارت علوم آپلود میکنید و تمام.
    در مورد مدرک موقت باید خدمتتان عرض کنم که خوب است قانون را بدانید تا دانشگاه تنبلی نکنه. طبق قانون دانشگاه علمی کاربردی مرکز موظف است ظرف مدت 1-2 ماه مدرک موقت شما رو بهتون بده. در غیراینصورت میتونید برید دانشگاه جامع و شکایت کنید. (این رو من خودم در سایت دانشگاه جامع خوندم). خیلی ساده باید به صورت آنلاین درخواست شما رو وارد سیستم کنند.
    من خودم کلا 2 ماه و نیم طول کشید تا مدرک موقتم بیاد و بلافاصله برای دانشنامه اقدام کردم که حدود 15-20 روزه آماده شد. در مجموع حدود 3 ماه.
    باید پیگیری کنید و مصر باشید
    آیا باید درخواست ارائه به جای خاصی بدم یا همین که بگم ریزنمرات میخوام کافیه؟

من ریز نمرات رو از دانشگاه گرفتم.
    الان اول باید بدم ترجمه اشون کنن و بعد روی سایت آپلود کنم یا همون نسخه فارسی رو آپلود کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    من ریز نمرات رو از دانشگاه گرفتم.
    الان اول باید بدم ترجمه اشون کنن و بعد روی سایت آپلود کنم یا همون نسخه فارسی رو آپلود کنم؟
    تا زمانی که در سایت وزارت علوم آپلود نکنی و مهر وزارت علوم روش نخوره قابل ترجمه نیست. بله باید فارسیش رو آپلود کنید.

متاسفانه هفته پیش خبر دار شدم که دانشگاه برای صدور مدرک موقت من عملا هیچ کاری نکرده.
    مشکل از اینجاست ظاهرا آقایون باز پول کم آوردن و تصویب کردن که هر کسی که می خواد دانشنامه بگیره باید یک مبلغ 20 هزار تومان پرداخت کنه. و چون من قبل از این بخشنامه کارم رو کرده بودم و از این بخشنامه خبر دار نبودم طی مدت چهار ماه نه کسی بامن تماس گرفته که برم 20 هزار تومن رو پرداخت کنم و نه کاری برای فارق تحصیلی من انجام دادن.
    هفته پیش که تماس گرفتم بهم می گن شما باید این مبلغ رو بریزی تا تازه کارت شروع بشه و اونم تازه در بهترین حالت 4 ماه طول میکشه تا مدرک موقتت بیاد و 6 ماه بعد از اون هم طول میکشه تا دانشنامه ات حاضر بشه. تا تازه بخوای ارزیابی کنی و بعد ترجمه

حالا چر این داستان رو گفتم؟
    اول اینکه : <b> حواستون باشه که مثل من کلاه سرتون نره و آینده تون بازیچه این ..... نشه </b>
    اگه کسی این 20 هزار تومن بی صاحاب رو نریخته ببره بریزه تا مثل من قربانی کث.... کاری و بی ل... این ........ نشه.

دوم اینکه:
    از دوستان کسی راهی، چاهی،راهنمایی چیزی داره که بشه کارها رو سریعتر انجام داد؟

سلام خدمت همه دوستان .. من دانشجوی کارشناسی .. ترم اخر فناوری اطلاعات هستم .... جواب پذیرشم هم اومد .. رشته ی engineering management دانشگاه پلی تکنیک میلان پذیرش شذم .. سوال م اینجاست که من برج چهار نود و پنج فارغ التحصیل میشم . و سفارت هم دد لاین داره .. میخواستم بدونم آیا میشه دو سه روزه دانشنامه اصل رو از سازمان جامع بگیری ؟ چون ما اوضاعمون خاصه و سفارت میخواد.. ایا سازمان جامع کمکی بهمون میکنه <؟ کسی اگه تجربه ایی داره بگه .. ممنونم میشم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_bodaghi نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان .. من دانشجوی کارشناسی .. ترم اخر فناوری اطلاعات هستم .... جواب پذیرشم هم اومد .. رشته ی engineering management دانشگاه پلی تکنیک میلان پذیرش شذم .. سوال م اینجاست که من برج چهار نود و پنج فارغ التحصیل میشم . و سفارت هم دد لاین داره .. میخواستم بدونم آیا میشه دو سه روزه دانشنامه اصل رو از سازمان جامع بگیری ؟ چون ما اوضاعمون خاصه و سفارت میخواد.. ایا سازمان جامع کمکی بهمون میکنه <؟ کسی اگه تجربه ایی داره بگه .. ممنونم میشم
    سلام. باید تا ددلاین سفارت دانشنامه با ترجمه ایتالیایی با تاییدهای قوه قضاییه و وزارت امور خارجه رو ببرید اونا تایید کنن وگرنه اصلا نمیتونید برید.... توجه به ددلاین و تجربه من با دیدن موردهای مشابه احتمال داره به امسال نرسید ولی حتما سعی خودتون رو به طور جدی بکنید ضمنا بهتره برای سال بعد امادگی داشته باشین
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Networks, University of Applied Science and Technology

آیا مراکز علمی کاربردی گواهی برای رتبه اول دانشگاه بین ورودی های اون ترم یا اون سال برای اون رشته بر مبنای درخواست دانشجو مثل دانشگاه های دیگه صادر می کنن؟ آیا این نامه قابلیت ترجمه داره؟ باید توسط واحد استانی تایید بشه؟ کسی تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه داره؟

Junior Member

با سلام
    خواستم تجربه خودمو مربوط به تأیید مدارک دانشگاه علمی‌ کاربردی بگم
    ۱. گرفتن ریز نمرات از آموزش دانشگاه خودتون
    ۲. گرفتن دانشنامه از استان مربوطه برای من تهران بود
    ۳. مهره استان برای ریز نمرات
    ۴. آپلود تو سایت http://mad.saorg.ir/EDUS/Default.Aspx و پرداخت هزینه
    نکته اگه چنتا مدرک دارید از بالاترین مدرک شروع کنید من هم کاردانی داشتم هم کارشناسی
    ۵. منتظر موندن واسه تأیید تو سایت فوق
    ۶. بعد از تأیید میتونید پست کنید به آدرس اداره کل دانش اموختگان یا حضوری برید اونجا تهران، خيابان انقلاب، ضلع شرقي ميدان فردوسي، بعد از ایرانشهر، خيابان شهيد موسوي، ساختمان سازمان امور دانشجويان اتاق ۳۴۲ که سریع کارتونو انجام میدن
    پروسه درخواست دانشنامه حدود ۹ ماه طول کشید ولی‌ تأیید مدارک از زمان آپلود تا مهره برجسته و تأیید ۱ هفته
    خواستم کمکی‌ کرده باشم
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من ترم آخر کارشناسی معماری بافت فرسوده از دانشگاه علمی کاربردی شهرداری تهران هستم .مدرک کاردانیم از دانشگاه آزاد هستش . به من گفتن که می تونم ریز نمرات کاردانی و ریز نمرات و واحدای گذرونده شده ی کارشناسیمو بفرستم و بعد از گرفتن پذیرش مدارکم رو کامل کنم .
    می خواستم بدونم :
    1- من از چه زمانی درخواست پذیرش بدم با توجه به اینکه ترم آخرم و فقط می تونم گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم
    2- آیا می تونم با همین مدارک موجود فعلا درخواست بدم ؟

من برای اتریش می خوام اقدام کنم آیا دانشگاههای اونجا مدرک علمی کاربردی رو قبول دارن ؟ معدلم بالای 18 هستش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)