صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 130

موضوع: آزمون آیلتس در استانبول

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات آیلتس در استانبول

سلام. من ثبت نام کردم 23 مارچ رو. ایمیل یا تلفن بذارید ( تو پیام ها) تماس بگیرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط onlysat نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که استانبول و بریتیش کانسول امتحان داده اند . لطفا بفرمایید هزینه امتحان رو از ایران به چه صورتی پرداخت کردید ؟(لطف کنید توضیح کامل بدید)
    یا باید با ویزا کارت یا مستر برید تو سایت paypall به عنوان میهمان وارد بشید و پرداخت کنید. من که دادم یکی از دوستام از خارج این کار رو کرد واسم.215 دلار هم هزینه اشه. اگر هم نمیتونید شرکت tehranpeyment این کارو براتون انجام میده اما کارمزد میگیره فکر کنم 9%.

Junior Member

دوستان من امروز idp امتحان اسپیکینگ دادم که توی British side برگزار شد. نسبت به ایران عالی بود.فوق الاده. اگزمیر زن نیتیو بسیار شمرده و در این حال خوب صحبت میکرد و طوری حرف میزد که کاملا حرف هاشو متوجه میشدی. قبل از امتحان هم برای آماده سازی برای امتحان و چک کردن پاسپورت و این حرفا یه محیط عالی دوستانه تو یه کلاس بود. البته اسپیکینگ هم تو کلاس برگزار شد که اصلا مثل شرایط امتحان تو ایران نبود و اصلا استرسی بهت وارد نمیشد. البته من خودم واسه امتحان استرس داشتم. خلاصه هرکی میگه ایران با جاهای دیگه فرق نمیکنه حرف الکیه(البته از لحاظ نمره دادنشون هنوز نمیدونم). اما از لحاظ شرایط برگزاری عالی بود.

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط miladk نمایش پست ها
    یا باید با ویزا کارت یا مستر برید تو سایت paypall به عنوان میهمان وارد بشید و پرداخت کنید. من که دادم یکی از دوستام از خارج این کار رو کرد واسم.215 دلار هم هزینه اشه. اگر هم نمیتونید شرکت tehranpeyment این کارو براتون انجام میده اما کارمزد میگیره فکر کنم 9%.
    ممنونم از شما . توی خود سایت بریتیش کانسول چیزی راجع به PayPall نگفته . نوشته Atm و Internet Bank که من شک کردم که آیا میشه با کردیت کارت پرداختش کرد یا نه که شما میگید انجام دادید
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadRT نمایش پست ها
    سلام. من ثبت نام کردم 23 مارچ رو. ایمیل یا تلفن بذارید ( تو پیام ها) تماس بگیرم.
    سلاممن و همسرم هم واسه 23 مارچ استانبول جنرال شرکت کردیم اما هنوز confirmation email نیومده واسمون.خواهشا ایمیلتونو بدین یا اگه مشکلی نیست تلفنتونو تا با هم در تماس باشیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadRT نمایش پست ها
    سلام من و همسرم هم واسه 23 مارچ استانبول جنرال شرکت کردیم اما هنوز confirmation email نیومده واسمون.
    ویرایش توسط nimaafshar8 : March 10th, 2013 در ساعت 03:03 PM دلیل: نمایش اطلاعات شخصی خلاف مقررات فروم می باشد

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

یکی از دوستانم اونجا امتحان داده و خیلی راضیه. فعلاً نمرش نیومده.

Junior Member linker آواتار ها

هزینه کلی امتحان در استانبول چقدر میشه ؟ (همه چی کلا)

Junior Member

هفته دیگه شنبه تاییدیه میاد احتمالا.
    تماس میگیرم با میل شما.

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

نقل قول نوشته اصلی توسط linker نمایش پست ها
    هزینه کلی امتحان در استانبول چقدر میشه ؟ (همه چی کلا)
    375 لیر هزینه ثبت نامه که با کارت یکی دیگه اگه بخواین پرداخت کنین نزدیک 240 دلار آمریکا میشه.
    تورش هم نزدیک 700 تومن میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)