صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 130

موضوع: آزمون آیلتس در استانبول

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات آیلتس در استانبول

نقل قول نوشته اصلی توسط onlysat نمایش پست ها
    سلام - دوست عزیز بریتیش کانسول بودید یا IDP ؟ خودتون انتظار چه نمره ای توی رایتینگ داشتید ؟
    من خیلی خوب نوشته بودم فکر میکردم 6.5 یا 7 بگیرم.

Junior Member

دوستان عزیز من هم استانبول امتحان دادم و نمره writing رو 6 شدم.....راجع به این اسکیل صحبت زیاد هستش
    من با دوستی کار می کردم که نمره writing رو 7.5 و 8 داشت....شما اگر تمام موارد خواسته شده رو پوشش بدید 6 رو گرفتید...مثل من....اما برای نمره های بالا تر باید انشا خوبی بنویسید...فریز های خوبی استفاده کنید و سعی کنید که گرامر خوب و استراکچر خوبی داشته باشید مثلا از ساختار مجهولی استفاده کنید و ....
    من چون برای استرالیا نمره 7 لازم دارم بعد از اینکه نمرم اومد یه سرچی کردم و یک سری مقاله پیدا کردم با نمره 7 ... تازه فهمیدم که چرا 6 شدم
    برای رایتینگ واقع بین باشید و فقط به دلیل استفاده از لغات کافی فکر نکنید که باید نمره بالایی بگیرید...همه جا این اسکیل رو سخت نمره میدن...فقط تمرین کنید
    من مجددا دارم برنامه ریزی میکنم که 7 اردیبهشت تهران و اوایل خرداد استانبول امتحان بدم....واقعا راضی بودم ازشون و منصفانه نمره دادن....وقتی امتحان تموم شد به همسرم گفتم که گرامر مجهولی و ... استفاده نکردم ...حقم 6 هست اما اگه مهربون باشند 6.5...که همون 6 شد..و اسپیکینگ نظرم 7 بود که همونم شد
    خیلی از دوستان از کشورهای دیگه هم بد گفتن...گویا فقط مالزی راحتتر نمره میدن....یه کشور رو انتخاب کنید ..به حاشیه نرید و سعی کنید که بترکونید...
    مطمئن جلو برید .... شاید خرداد استانبول دیدمتون...موفق باشید...راستی هر کسی این نمونه ها رو میخواد به من پیغام خصوصی بده با email که بفرستم براش.... موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

سلام دوستان من میخوام در 22 جولای در idp برای Academic IELTS شرکت کنم محل برگزاری آزمون رو زده Bahçeşehir University، کسی با این جا آشنا هست که چه جوریه و لیسنینگ ها چجوری پخش می شه
    3-30-2013 11-58-23 AM.png

در مورد پرداخت مثل اینکه تنها از طریق paypal میشه اقدام کرد!!! میشه راهنمایی کنین که چجوری می تونم هزینه رو پرداخت کنم؟؟
    اگر کسی ویزا کارت یا مستر کارت داشته باشه چه جوری می تونه از paypal پرداخت کنه؟
    لطفاااا پاسخ سریییع
    3-30-2013 11-53-43 AM.png
    ویرایش توسط mohammad_k88 : March 30th, 2013 در ساعت 11:13 AM
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Junior Member

سلام
    من متاسفانه بازهم این بار نتونستم آیلتس تهران ثبت نام کنم- به هر حال تصمیم گرفتم ترکیه برم امتحان بدم- اما به سایت ترکیه که می رم خیلی خوب راهنمایی نکرده... برای پرداخت پول و مراحل ثبت نام- چه جوری می شه فهمید که تاریخ امتحانی که زده آیا هنوز جای حالی داره یا نه ( بعضا من در کشورهای دیگر دیده ام ددلاین داره برای ثبت نام اما پر شده)- لطفا تجربیاتتون رو بذارید اینجا- ممنون می شم- من برای 27 آوریل یا 11 می می خوام اقدام کنم ( یعنی برای 27 آوریل هنوز جا هست؟)
    ممنون

Junior Member

سلام
    من بعد از 3 بار تلاش برای ثبت نام در تهران باز موفق نشدم و تصمیم گرفتم عطاش رو به لقاش ببخشم- برای ترکیه ظاهرا شما تجربه دارید. می شه راهنمایی کنید. من اصلا نمی دونم باشد چه کار کنم؟ منظورم برای پرداختش و اینکه آیا برای 11 می و یا 27 آوریل می تونم ثبت نام کنم- ممنون می شم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام
    ی سوال برام پیش اومده!اکثر بچه هایی که ترکیه امتحان می دهند میرن استانبول!آیا شرایط استانبول با آنکارا یا ازمیر فرقی داره؟!
    ممنون میشم راهنمایی کنید...

Junior Member

سلام دوستان
    من 21 اردیبهشت در موسسه IDP استانبول امتحان دارم
    واقعا خیلی راحت ثبت نام کردم. روز ثبت نام بعد از تایید پرداخت براشون ایمیل فرستادم و خواستم همه ماژول ها رو در یک روز ازم امتحان بگیرن
    خیلی سریع (کمتر از 5 دقیقه) اینطور جواب دادن :

Dear [...],
    We will try to arrange your speaking test date on the same date with your exam. Have a nice day.

اولین چیزی که یادم اومد شرایط ثبت نام در آیلتس تهران و نحوه بخورد منشی اونجاست که مثل ...... پاچه همه رو می گیره!
    تا اینجا که خوب پیش رفت و مسخره بازی های آیلتس تهران رو نداشت...

ضمنا این تبلیغات بی ربطی که تو اینترنت زدن... آقا ثبت نام آیلتس خارج از نوبت!!! کسایی که از طرف شرکت ما ثبت نام کنن امتحانشون در یک روز هست!!! ازین حرفا رو جدی نگیرید...
    خودتون خیلی خوب می تونید کارتونو راه بندازین
    اصلا بنظر من کسی که می خواد بره آیلتس امتحان بده دیگه یه نامه نگاری ساده و بیان درخواستشو که باید بلد باشه؟!!!

روز و شبتون خوش.

Junior Member

هزینه ثبت نام در IDP استانبول 214$...
    تور .. 2 شب و سه روز ... هتل 4 ستاره بین 750 تا 900 (بسته به کیفیت هتل). هزار تومن
    ضمنا غیر از ماهان پروازهای دیگه هم هست که تقریبا 100 هزار تومن ارزونتر از ماهان هستن... هواپیماشونم بوئینگه...

Junior Member

من میخوام May 11 (یا 21 اردیبهشت) استانبول(idp or British council) ثبت نام کنم.
    لطفا راهنمایی کنید که آیا هر دو را میتوان با کارت اعتباری پرداخت کرد؟ و اینکه کدومش بهتره؟
    درضمن اگه کسی همسفر میشه حتما اطلاع بده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasir نمایش پست ها
    من میخوام May 11 (یا 21 اردیبهشت) استانبول(idp or British council) ثبت نام کنم.
    لطفا راهنمایی کنید که آیا هر دو را میتوان با کارت اعتباری پرداخت کرد؟ و اینکه کدومش بهتره؟
    درضمن اگه کسی همسفر میشه حتما اطلاع بده!

من که IDP ثبت نام کردم با Paypal باید واریز می کردم... British Council نمی دونم! ظاهرا اون با کارت اعتباری قابل پرداخته...
    ضمنا برای 11 May استانبول ثبت نام کردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)