صفحه 10 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 228

موضوع: ویزای شینگن سوئیس

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس ( توریستی / ویزیت)

دوستان کسی هست در مورد تهیه و ارائه بلیط هواپیما و هتل بابت ویزا توریستی به سفارت راهنمایی کنه؟ ظاهرا بلیط های رفت و برگشت باید خریداری کامل بشه و رزرو کل مدت هتل 100% پرداخت بشه؟
    من به سفارت ایمیل زدم گفتن بله باید تایید و پرداخت شده باشن در هنگام ارائه جهت اخذ ویزا .. من شنگن اولم از سوئیس هست وقت گرفتم.. خواستم ببینم دوستان تجربه ای در این خصوص دارن راهنمایی کنن ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mas-telecom نمایش پست ها
    دوستان کسی هست در مورد تهیه و ارائه بلیط هواپیما و هتل بابت ویزا توریستی به سفارت راهنمایی کنه؟ ظاهرا بلیط های رفت و برگشت باید خریداری کامل بشه و رزرو کل مدت هتل 100% پرداخت بشه؟
    من به سفارت ایمیل زدم گفتن بله باید تایید و پرداخت شده باشن در هنگام ارائه جهت اخذ ویزا .. من شنگن اولم از سوئیس هست وقت گرفتم.. خواستم ببینم دوستان تجربه ای در این خصوص دارن راهنمایی کنن ممنون میشم.
    منم ماه اینده وقت مصاحبه دارم.
    بابت هزینه بلیط هواپیما و هتل مطمین هستید باید قبل از مصاحبه پرداخت شده باشه؟
    اومدیم و ویزا رو ندادن اون وقت کلی دردسر پیش میاد بابت پس دادنشون.

نقل قول نوشته اصلی توسط kavirdarkavir نمایش پست ها
    منم ماه اینده وقت مصاحبه دارم.
    بابت هزینه بلیط هواپیما و هتل مطمین هستید باید قبل از مصاحبه پرداخت شده باشه؟
    اومدیم و ویزا رو ندادن اون وقت کلی دردسر پیش میاد بابت پس دادنشون.
    همانطور که گفتم در حواب ایمیل من گفتن که Confirmed & paid باید باشه ولی دیدم اشخاصی رو که با رزرو ویزا گرفته بودن هرچند شرایط افراد با هم متفاوت هست و باید منتظر نظر دوستان دیگری که تجربه دارن باشیم که ظاهرا کسی در این خصوص نظری نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman32 نمایش پست ها
    با سلام

من نیاز به یه وقت فوری از سفارت سوئیس داشتم، آژانس برای اول هفته آینده برام وقت گرفته...
    شرایطم اینه:
    مثبت:‌ پارسال شنگن از ایتالیا داشتم، همسرم با من نمیاد و ایران میمونه، ۴۴ تومن تو حسابم هست
    منفی: سند ندارم، بیمه متاسفانه چون از کیش داره برام رد میشه فقط می تونم از سایت یه پرینت ساده بدون مهر و امضا بگیرم،‌ اینجا بهم سابقه بیمه نمیدن! (1- این پرینت رو میشه نشونشون داد یا فایده نداره؟)

با این حال مدیر عامل شرکت بهم نامه با سربرگ و مهر و امضا میده که در حال فعالیت تو این شرکت هستم. (2- به درد میخوره اصلا یا فقط بیمه ملاک هست؟)
    3- به نظرتون احتمال ریجکت شدنم چقدره؟ چون اگر مهر ریجکت بخوره پاسم شرایط خیلی پیچیده میشه برام.

4- نکته آخر اینکه باید حدود ۳۰ تومن از پول رو بلافاصله بعد از پرینت حساب برگردونم!!!‌ میتونن حسابم رو چک کنن بعدش؟؟

ممنون میشم پاسخ بدین تا قبل از وقت سفارتم.
    سپاس فراوان از وقتی که میذارین.
    دوستان می خواستم بگم با شرایطی که توضیح داده بودم بعد از ۲ هفته خدا رو شکر ویزام رو گرفتم.
    اونجا هم گفت بیمه تامین اجتماعی؟‌ گفتم شرایطم رو و برگه پرینت عادی بدون مهر و امضا!‌ رو ازم گرفت و گفت شاید زنگ بزنیم بری از کیش بیمه رو بیاری.
    ۲ روز قبلش از سفارت زنگ زدن که پروازتون رزرو هست، نهاییش کنین و ایمیل کنین که این کار رو هم انجام دادم.

اونجا هم باهام انگلیسی مصاحبه مختصری داشت.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط pezhman32 : January 22nd, 2017 در ساعت 11:01 PM

برای ویزای توریستی سوئیس دارم اقدام میکنم، توی فرم ویزا مخوام مدت اقامت رو بدین صورت پر کنم ۴روز سوئیس، ۵روز ایتالیا، ۲روز اسپانیا و ۳ روز هلند.(برای حضور در یک نمایشگاه باید در سوئیس حتما حضور پیدا کنم)
    توی سوالات متداول که توی سایت سفارت سوئیس و سایر سفارتهای اروپایی هست چندجا اشاره شده که در صورتی سفارت مورد نظر ویزا میده که مقصد اصلی و بیشتر مدت اقامت رو توی اون کشوری که دارید ویزا میگیرید بگذرونید. از طرفی من کیس ها و اژانسهای زیادی رو میشناسم که از طریق یه کشور مثل ایتالیا یا فرانسه به اتحادیه وارد میشن و تور اروپا گردی میرن.
    الان بنظرتون اگه فرم ویزا رو با این شرایط بدم به سفارت سوئیس مشکلی پیش میاد و ریجکت میکنن؟

برای ویزای توریستی سوئیس دارم اقدام میکنم، توی فرم ویزا مخوام مدت اقامت رو بدین صورت پر کنم ۴روز سوئیس، ۵روز ایتالیا، ۲روز اسپانیا و ۳ روز هلند.(برای حضور در یک نمایشگاه باید در سوئیس حتما حضور پیدا کنم)
    توی سوالات متداول که توی سایت سفارت سوئیس و سایر سفارتهای اروپایی هست چندجا اشاره شده که در صورتی سفارت مورد نظر ویزا میده که مقصد اصلی و بیشتر مدت اقامت رو توی اون کشوری که دارید ویزا میگیرید بگذرونید. از طرفی من کیس ها و اژانسهای زیادی رو میشناسم که از طریق یه کشور مثل ایتالیا یا فرانسه به اتحادیه وارد میشن و تور اروپا گردی میرن.
    الان بنظرتون اگه فرم ویزا رو با این شرایط بدم به سفارت سوئیس مشکلی پیش میاد و ریجکت میکنن؟
    سلام. بهتر است بیشترین مدت را تو سوییس بزنید.

باید از سفارتی اقدام کنید که بیشترین زمان اقامت رو در اون کشور دارید و تجربه من اینه که ننویسید که کشورهای دیگه میخواهید برید در نهایت بزنید سوییس برای 12 روز نمایشگاه و توریستی و بعدا خودتون با همون ویزا هرجای دیگه خواستید برید.

Junior Member

من میخوام اوایل جولای برم فرانسه، اسپانیا و ابتالیا. میترسم این سفارتا بهم واسه اون موقع وقت ندن. میشه ویزا از سوییس بگیرم و بعدا اصلا نرم؟

Junior Member

موضوع دیگه اینکه من کار میکنم ولی حقوقم زیاد نیست و گردش حسابمم کمه. پول سفر رو قراره بابام بده. حالا در اینصورت هزینه سفر رو باید بزنم شخصی یا اسپانسر؟ پرینت حساب خودمو باید بذارم؟ اگه بذارم تاثیر منفی نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman32 نمایش پست ها
    دوستان می خواستم بگم با شرایطی که توضیح داده بودم بعد از ۲ هفته خدا رو شکر ویزام رو گرفتم.
    اونجا هم گفت بیمه تامین اجتماعی؟‌ گفتم شرایطم رو و برگه پرینت عادی بدون مهر و امضا!‌ رو ازم گرفت و گفت شاید زنگ بزنیم بری از کیش بیمه رو بیاری.
    ۲ روز قبلش از سفارت زنگ زدن که پروازتون رزرو هست، نهاییش کنین و ایمیل کنین که این کار رو هم انجام دادم.

اونجا هم باهام انگلیسی مصاحبه مختصری داشت.
    موفق باشید.

مبارک باشه. شما گردش سه ماهه حسابتونم گذاشتین یا فقط موجودی حساب؟ من اگه از بابام پول بگیرم و بذارم تو حسایم قبول میکنن یا مشکوک میشن از کجا اومده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)