صفحه 6 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 228

موضوع: ویزای شینگن سوئیس

سلام دوستان
    من ميخوام يه شينگن بگيرم.از ايتاليا خواستم اقدام كنم ولي تا ژانويه وقت پره.سوييس با اين شرايطم بهم ويزاي سفر 14 روزه ميده؟
    ممنون ميشم اگه راهنمايي كنين.
    32 ساله-متاهل-سفر آسياي هرسال يكي در دو سال اخير-مدارك شغليم و بيمه كامله كامله-گردش حساب بالا و تمكن مالي خوب-دعوتنامه ندارم ولي رزرو هتلو بليط انجام ميدم-اشتغال به تحصيل در فوق ليسانس-شينگن نداشتم تاحالا-كلا مداركم كامله ولي تجربه و نظر دوستان برام مهمه تو تصميم گيري براي گرفتن وقت سفارت.

درضمن تنهايي ميخوام سفر كنم
    ویرایش توسط roya_nn62 : October 29th, 2014 در ساعت 12:51 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس ( توریستی / ویزیت)

دوستان سلام

ببخشید من یه سوال در مورد ویزای توریستی برای شرکت در کنفرانس دارم

من باید 26 دسامبر در یک کنفرانس در زوریخ برای ارائه مقاله م شرکت کنم (کنفرانس یک روزه است)
    قصد داشتم 21 دسامبر به سوئیس برم چون با یکی از اساتید EPFL هماهنگ کرده بودم که اون رو هم توی این سفرم ببینم. (و برا خروجم هم برای 28 دسامبر برنامه ریزی کرده بودم)
    امروز دعوت نامه ی کنفرانس برام اومده، هیچی درباره ی بازه ی تاریخی ننوشته، فقط تاریخ کنفرانس (26 دسامبر) رو ذکر کرده و توی متن نامه هم نوشته که تنها هدف سفر ایشون به زوریخ شرکت در کنفرانس می باشد.
    حالا می خواستم ببینم چقدر احتمال داره که بتونم برای 21 تا 28 دسامبر ویزا بگیرم ؟
    یک هفته ی دیگه وقت مصاحبه ی سفارت دارم
    اگر بلیط هواپیما و بوکینگ هتل و بیمه ی مسافرتی رو برای 21 تا 28 دسامبر بگیرم هیچ تاثیری تو تصمیم گیری آفیسر سفارت داره ؟
    چکار می تونم بکنم تا بهم تو این تاریخ ویزا بدن ؟

خیلی ممنونم

سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم ازمون زبان تو سفارت سوئیس میگیرند؟ اصن برا ویزا مدرک زبان لازم دارند؟ و اگه ازمون داره چه سوالاتی را میپرسند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد کاربردی - بازل

اگه اطلاعات سایت سفارت ر چک کنین، اطلاعات دقیقتری در مواردی که نیاز هست (مثل زبان) پیدا میکنین...
    ویزای تحصیلی: از من مدرک زبان (تافل یا آیلتس یا...) خواستند (چون برنامم انگلیسی زبان بود). آزمونی تو خود سفارت برگزار نمیشه!
    ویزای توریستی: از یکی از آشنایان اقدام کرد و نیاز نبود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS PhD@TUM

سلام دوستان.
    من برای مصاحبه پوزیشن دکتری، به صورت حضوری دعوت شدم به دانشگاه ETH Zurich. همه مدارکی که گفتید لازمه؟
    در مورد گزارش حساب بانکی، منی که یه عمر دانشجو بودم تو حسابم زیاد خبر خاصی نیست! در حد 4 5 تومنه! مشکلی پیش نمیاد؟
    همچنین من الان فارغ التحصیل هستم و گواهی کار و طبیعتا اشتغال به تحصیل هم ندارم! چیکار باید بکنم؟
    مرسی.

Junior Member

سلام به همگی
    یه سوال دارم که فک کنم کسی قبلا نپرسیده. من برای دکترا پذیرش با فاند دارم و میخوام برای ویزا اقدام کنم. میخواستم بدونم کسی اطلاع داره آیا سابقه ریجکت ویزای دانشجویی آمریکا توی ویزای سوییس تاثیر منفی داره یا نه؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس

سلام
    ویزا توریستی برای بیشتر از ۱ ماه میدن؟ ۳، ۶ ماه یا ۱ سال؟
    مرسی

Junior Member

وقت سفارت تلفنی باید بگیریم راحت میدن!؟ من واسه تیر میخام.. میشه زاهنمایی کنید..

Junior Member nano572 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marychem نمایش پست ها
    وقت سفارت تلفنی باید بگیریم راحت میدن!؟ من واسه تیر میخام.. میشه زاهنمایی کنید..
    یک شنبه تا پنج شنبه صبح تماس بگیرین، تا ساعت 12، با توجه به زمانی که می خواین برین بهتون زمان مصاحبه می دن، مشکلی نداره راحت زمان مصاحبه می دن

Junior Member

سلام دوستان.ارایه رزرو بلیط هوایما برای سفارت کافیه یا باید بلیط قطعی خریداری بشه؟اگه رزرو کافیه معمولا بعد از دو سه روز منقضی میشه و دیگه در سایت شرکت هواپیمایی قابل دیدن نیست ایا مشکلی ایجاد میکنه؟سفارت چک میکنه تو سایت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)