صفحه 18 از 23 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 228

موضوع: ویزای شینگن سوئیس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس ( توریستی / ویزیت)

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_065 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر.برادر من حدود شش ماهه پیش از فرودگاه سوییس بدون هیچ دلیل یا توضیح خاصی دپورت شدن و الان برای گرفتن ویزا مججد شنگن دچار مشکل هستن و دوبار ریجکت شدن.میخواستم بدونم ایا کسی اطلاع داره دلیل این کار چی بوده و یا کجا برای شکایت باید مراجعه کنیم؟سفارت سوییس هم اصلا پاسخگو نیست و دلیل این کارشون رو اعلام نمیکنن و فقط از بعضی ازانس ها شنیدیم به دلیل اینکه توی پرواز مسافرایی بودن که قصد پناهنده شدن داشتن همه رو با هم دپورت کردن ولی مطمئن نیستم این درست باشه یا نه.کسی اطلاع داره ما رو راهنمایی کنه که الان باید چکار کنیم یا این کار سوییس قانونی بوده که بدون توضیح اسم مسافری رو وارد لیست سیاه کنه؟
    سلامویزاشون رو سویس صادر کرده بوده و اینکه دقیقا طبق برنامه درخواستی که به سفارت داده بودند مسافرت میرفتند؟ مثلا پورت ورودیشون با اونیکه به سفارت گفته بودند یکی بوده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    int business law at tilburg univeristy

سلام؛بله ویزاشون رو سوییس صادر کرده بود و ورودشون هم از همین کشور بوده و سفرشون هم دقیقا مطابق یا برنامشون بود. متاسفانه هیچ کس هم پاسخگو نیست که دلیل این کارشون رو برای ما توضیح بدن که مشکل چی بوده.
    دریای بزرگ دور یا گودال کوچک اب .فرقی نمی کند.زلال که باشی اسمان در توست...

Junior Member

با سلام خدمت دوستان،
    من از ETH برای تحصیل در مقطع دکترا پذیرش گرفتم و باید تا چند ماه دیگه درسمو شروع کنم. مساله ای که هست اینه که ETH خودش به طور مستقیم با سفارت سوئیس مکاتبه میکنه و مدارک لازم رو بهشون میده و ذکر شده توو ایمیل که من فقط باید برم و ویزا رو pick up کنم (جدیدا گویا اینطوری شده). ولی برای ویزای همسرم باید از سفارت وقت بگیریم و خودش بره و مدارکی که لازمه رو تحویل بده. سوال من اینه که یکی از مدارکی که ظاهرا لازمه اجازه ی اقامت طولانی مدت من هست که هنوز توو پروسه اس خودش. اونوقت واسه این قضیه کسی میدونه باید چیکار کرد؟ ضمنا آیا لازمه من تمکن مالی هم چیزی نشون بدم که همسرم بتونه ویزا طولانی مدت بگیره ؟

Junior Member

سلام دوستان لينك وقت سفارت رو واسم بفرستيد و بگيد واسه وقت بايد ايميل زد يااز روي سايت بايد وقت گرفت ممنون ميشم جواب بديد

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_2761 نمایش پست ها
    سلام دوستان لينك وقت سفارت رو واسم بفرستيد و بگيد واسه وقت بايد ايميل زد يااز روي سايت بايد وقت گرفت ممنون ميشم جواب بديد������������
    سلام باید از طریق آژانس اقدام کرد که خود سفارت سوییس گفته.

سلام دوستان
    جهت اعتراض به رد ویزا چطور اقدام کنیم؟
    یک برگه دادن که نوشته ۳۰ روز مهلت اعتراض دارید اما نزدن چطور

با سلام خدمت دوستان عزیز
    یه سوال داشتم که خیلی برام مهمه و اگر عزیزان جواب بدن ممنونم
    من وقت سفارتم برای یک ماه دیگس برای دیدار بستگان و دعوتنامه دارم از کشور سوئیس
    توی مدارک لازم معرفی نامه از شرکتی که کار میکنم میخوان....من سوابق بیمم رو ترجمه کردم بهمراه یه نامه که یکی از همکار های واحد منابع انسانی بدون اطلاع از مدیریت برام صادر کرده با متن انگلیسی توی سربرگ شرکت.....میخوام بدونم آیا سفارت استعلام میگیره برای معرفی نامه ایی که من الان میخوام ارجا بدم؟
    ممنونم اگر جواب بدید....چون نمی خوام شرکت بدونه بنابراین بدون اطلاع از مدیریت نامه رو صادر کردن برای من

با سلام به دوستان عزیز
    با ویزای دانشجویی هلند امکان سفر به سوییس هست یا ویزا لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masi_physics نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    با ویزای دانشجویی هلند امکان سفر به سوییس هست یا ویزا لازمه؟
    سلام،
    خیر مشکلی نیست میتونید با ویزای هلند به سوئیس مسافرت کنید.

Junior Member

سلام.من ویزای سینگل توریستی سوییسم امده .یک سوالی داشتم آیا مشکلی هست پرواز ایرفرانس را بگیرم تهران پاریس ژنو.که توی فرودگاه پاریس هواپیما عوض کنم؟آیا در فرودگاه پاریس مهر میخوره پاسپورتم؟ مشکلی که پیش نمیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)