صفحه 15 از 23 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 228

موضوع: ویزای شینگن سوئیس

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس ( توریستی / ویزیت)

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم
    من میخوام برای ویزای توریستی سویس اقدام کنم ٢ ماه پیش از هلند شنگن گرفتم و یه سری هم به سویس زدم حالا دوباره میخام یه شنگن هم از سویس بگیرم چند تا سوال داشتم:
    ١- سیستم وقت دهی در سفارت سویس تهران چگونه است؟ شنیدم باتلفن زدن است اگر اینگونه است باید با چه شماره ای تماس بگیریم؟
    ٢- معمولا وقت ها را برای چه زمانی می دهند؟ بین تماس و صدور وقت
    ۳-چه مدارکی می خواهد ویزای توریستی سوییس؟
    مرسی من منتظر پاسخ شما هستم
    سلام

به نظر من مجددا برای دریافت ویزا شینگن اقدام کنید. سپس با همین ویزا به سوئیس سفر نمایید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

دوستان كسي تجربه گرفتن ويزا مولتي ٦ ماهه يا يكساله از سوييس داره؟ تا حالا ٦ تا شنگن داشتم اخريش ٣٠ روزه از سوييس بود

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    دوستان كسي تجربه گرفتن ويزا مولتي ٦ ماهه يا يكساله از سوييس داره؟ تا حالا ٦ تا شنگن داشتم اخريش ٣٠ روزه از سوييس بود
    سلام
    اگر 6 تا ویزا داشته باشی میتونی برای مولتی اقدام کنید. راهنمایی کامل تو سایت سفارت سوییس بصورت PDF هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    سلام
    اگر 6 تا ویزا داشته باشی میتونی برای مولتی اقدام کنید. راهنمایی کامل تو سایت سفارت سوییس بصورت PDF هست.
    میشه
    سایت سفارت سوییس بصورت PDF که گفتین رو بهم بدین؟ نتونستم پیدا کنم

سلام دوستان

برای مرداد کسی هست که برخاد بره سوییس همسفر بشیم؟
    ممنون

سلام دوستان
    من و همسرم برای اولین بار اقدام به گرفتن ویزای سوییس (شینگن) کردیم از طریق دعوتنامه ای که پسر داییم (تبعه سوئیسه) فرستاد کردیم
    تمام مدارکمون هم کامل بود از گواهی اشتغال به کار دولتی و سابقه 9 ساله بیمه تا تمکن مالی یک حساب 500م و حساب دیگه 150 م، اما متاسفانه نهایتا ریفیوز شدیم بدلیل اینکه ترک کردن محدوده شینگن تا اتمام تاریخ ویزا توسط ما براشون محتمل نبود (دلیلی مبهم)
    حالا تا یک ماه فرصت اعتراض کتبی به زبان سوئیسی داریم که توسط کنسول این بار بررسی میشه
    آیا کسی میدونه که نوشتن این نامه اعتراض تاثیری در نتیجه ریفیوزی داره؟
    نحوه نوشتن اون به چه صورته؟
    و آیا به زبان آلمانی هم میشه نوشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samkhademi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم برای اولین بار اقدام به گرفتن ویزای سوییس (شینگن) کردیم از طریق دعوتنامه ای که پسر داییم (تبعه سوئیسه) فرستاد کردیم
    تمام مدارکمون هم کامل بود از گواهی اشتغال به کار دولتی و سابقه 9 ساله بیمه تا تمکن مالی یک حساب 500م و حساب دیگه 150 م، اما متاسفانه نهایتا ریفیوز شدیم بدلیل اینکه ترک کردن محدوده شینگن تا اتمام تاریخ ویزا توسط ما براشون محتمل نبود (دلیلی مبهم)
    حالا تا یک ماه فرصت اعتراض کتبی به زبان سوئیسی داریم که توسط کنسول این بار بررسی میشه
    آیا کسی میدونه که نوشتن این نامه اعتراض تاثیری در نتیجه ریفیوزی داره؟
    نحوه نوشتن اون به چه صورته؟
    و آیا به زبان آلمانی هم میشه نوشت؟

بله باید به زبان آلمانی بنویسید یا اینگلیسی فرقی نداره. توضیح بدبد و قانع کنید که چرا بهد از اتمام ویزا برمیگردید و اگر میتونید باز هم مدارکی دال بر اینکه بر میگردید کپی بزارید مثل وابستگی خانوادگس و شغلی. اما کاش شرایط کلملتون رو بربمون توضیح میدادید شغلتون چیه و چند وقته کار میکنین؟ بیمه کاری؟ پول حساب؟ فرزند؟ متاسفانه اعتراض هم کنید اصولا تاثیری نداره

دوستان کسی شرایط ویزا مولتی 6 ماهه از سوییس رو میدونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    بله باید به زبان آلمانی بنویسید یا اینگلیسی فرقی نداره. توضیح بدبد و قانع کنید که چرا بهد از اتمام ویزا برمیگردید و اگر میتونید باز هم مدارکی دال بر اینکه بر میگردید کپی بزارید مثل وابستگی خانوادگس و شغلی. اما کاش شرایط کلملتون رو بربمون توضیح میدادید شغلتون چیه و چند وقته کار میکنین؟ بیمه کاری؟ پول حساب؟ فرزند؟ متاسفانه اعتراض هم کنید اصولا تاثیری نداره
    ممنون از راهنماییتون
    سنمون 32 و 33 هست فرزندی نداریم، در دانشگاه به مدت 9 سال شاغل هستم و بیمه 9 سال کاری و گواهی اشتغال به کار بردیم، همسرم هم ترجمه روزنامه رسمی شرکتش رو ، مبلغی که تو حسابها بود 150 میلیون و 550 میلیون بود (ما تصورم این بود هر چی پول بیشتر باشه راحتر بهمون ویزا میدن و این بود از جایی دو روزه گرفتیم چون بیشتر بانکها 24 ساعت باید بگذره تا تمکن بدن، اما الان بعضی ها میگن شاید بخاطر مبلغ بالای حسابتون ریجکت کردن!)
    نکته دیگه اینکه همسرم 2013 یکبار ابتدای سال یکبار انتهای سال از سفارتهای یونان و ایتالیا ریجکتی داشت اما اون موقع مجرد بوده و زمان کافی هم برای برداشتن الارت سفارتها طی شده
    برای اعتراض نفری باید 750 تومن( جمعا 1500) پرداخت کنیم واقعا نمیدونم تاثیر داره یا نه
    پیگیریهایی که کردیم بعضیها میگن حتما اعتراض کنید به تصمیمشون و گرنه دارید مهر تایید میزنید به نظرشون اگر اعتراض نکنید و اینکه اگر تصمیمشون عوض بشه و سفر هم نکنید اعتبارش باقی میمونه
    بعضی هم میگن اعتراض نکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط samkhademi نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    سنمون 32 و 33 هست فرزندی نداریم، در دانشگاه به مدت 9 سال شاغل هستم و بیمه 9 سال کاری و گواهی اشتغال به کار بردیم، همسرم هم ترجمه روزنامه رسمی شرکتش رو ، مبلغی که تو حسابها بود 150 میلیون و 550 میلیون بود (ما تصورم این بود هر چی پول بیشتر باشه راحتر بهمون ویزا میدن و این بود از جایی دو روزه گرفتیم چون بیشتر بانکها 24 ساعت باید بگذره تا تمکن بدن، اما الان بعضی ها میگن شاید بخاطر مبلغ بالای حسابتون ریجکت کردن!)
    نکته دیگه اینکه همسرم 2013 یکبار ابتدای سال یکبار انتهای سال از سفارتهای یونان و ایتالیا ریجکتی داشت اما اون موقع مجرد بوده و زمان کافی هم برای برداشتن الارت سفارتها طی شده
    برای اعتراض نفری باید 750 تومن( جمعا 1500) پرداخت کنیم واقعا نمیدونم تاثیر داره یا نه
    پیگیریهایی که کردیم بعضیها میگن حتما اعتراض کنید به تصمیمشون و گرنه دارید مهر تایید میزنید به نظرشون اگر اعتراض نکنید و اینکه اگر تصمیمشون عوض بشه و سفر هم نکنید اعتبارش باقی میمونه
    بعضی هم میگن اعتراض نکنید
    سلام
    سفارت ها معمولا ویزای خانوادگی را خیلی سخت میدن. دلیل ریجکت شما هم حساب مالی و سفر خانوادگی بوده چون با توجه به اینکه فرزند هم نداشتین وابستگی خودتون را به ایران کاهش دادین. حساب مالی باید مطابق با درآمد کاری باشه . اگر شغل دولتی داشته باشی باید به اندازه شغل پول تو حساب باشه. کارمند دولت باید نهایتا 30 میلیون تو حساب داشته باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)