صفحه 16 از 23 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 228

موضوع: ویزای شینگن سوئیس

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس ( توریستی / ویزیت)

البته ریجکتی های قبلی اگر رفع بشه تاثیر در گرفتن ویزا نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط samkhademi نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    سنمون 32 و 33 هست فرزندی نداریم، در دانشگاه به مدت 9 سال شاغل هستم و بیمه 9 سال کاری و گواهی اشتغال به کار بردیم، همسرم هم ترجمه روزنامه رسمی شرکتش رو ، مبلغی که تو حسابها بود 150 میلیون و 550 میلیون بود (ما تصورم این بود هر چی پول بیشتر باشه راحتر بهمون ویزا میدن و این بود از جایی دو روزه گرفتیم چون بیشتر بانکها 24 ساعت باید بگذره تا تمکن بدن، اما الان بعضی ها میگن شاید بخاطر مبلغ بالای حسابتون ریجکت کردن!)
    نکته دیگه اینکه همسرم 2013 یکبار ابتدای سال یکبار انتهای سال از سفارتهای یونان و ایتالیا ریجکتی داشت اما اون موقع مجرد بوده و زمان کافی هم برای برداشتن الارت سفارتها طی شده
    برای اعتراض نفری باید 750 تومن( جمعا 1500) پرداخت کنیم واقعا نمیدونم تاثیر داره یا نه
    پیگیریهایی که کردیم بعضیها میگن حتما اعتراض کنید به تصمیمشون و گرنه دارید مهر تایید میزنید به نظرشون اگر اعتراض نکنید و اینکه اگر تصمیمشون عوض بشه و سفر هم نکنید اعتبارش باقی میمونه
    بعضی هم میگن اعتراض نکنید
    من اگر بودم اعتراض نمیزدم چون تاثیری نداره اصولا اعتراض وقتی جواب میده که خانواده درجه یک دعوت کرده و خودش هم به شهرداری یا دادگاه اونجا نسبت به سفارت ایران اعتراض میزنه. پول توو حسابتم بکنین نهایت 100 تا بعد 6 ماه از توورهای معتبر اقدام کنید مثل اژانس ققنوس

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    سلام
    سفارت ها معمولا ویزای خانوادگی را خیلی سخت میدن. دلیل ریجکت شما هم حساب مالی و سفر خانوادگی بوده چون با توجه به اینکه فرزند هم نداشتین وابستگی خودتون را به ایران کاهش دادین. حساب مالی باید مطابق با درآمد کاری باشه . اگر شغل دولتی داشته باشی باید به اندازه شغل پول تو حساب باشه. کارمند دولت باید نهایتا 30 میلیون تو حساب داشته باشه.
    سلام خیلی ممنونم
    به نظر شما هم اعتراض نتیجه ای نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samkhademi نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنونم
    به نظر شما هم اعتراض نتیجه ای نداره؟
    سلام
    اعتراض دردسر زیاد داره و وقت میگیره. به نظر من این نامه ریجکتی را داشته باشید و رفع کنید و بعد از 6 ماه یا حالا بیشتر با یک آژانس معتبر اقدام کنید. من خودم 2015 از ایتالیا رد شدم . اعتراض نکردم و الان از سوییس اقدام کردم گرفتم. مدارکم هم کامل بود. و طبق چک لیست خودشون مرتب کردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی اصفهان

درود بر همه دوستان
    من برام از سوئیس یه دعوتنامه از یه پژوهشگاه معتبر اومده از اون طرف هم میخوام برای سفارت آمریکا تو سوئیس وقت بگیرم برای حدودای 8 آگوست
    این هفته میخوام درخواست ویزای سوئیس بدم شینگن برام مهم نیست
    اینو هم بگم که قبلا ویزای شینگن و آمریکا داشتم
    میشه یکی راهنمایی کنه که چه مدارکی لازم هست و اینکه سوئیس وقت فوری میده آیا
    ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshte111 نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان
    من برام از سوئیس یه دعوتنامه از یه پژوهشگاه معتبر اومده از اون طرف هم میخوام برای سفارت آمریکا تو سوئیس وقت بگیرم برای حدودای 8 آگوست
    این هفته میخوام درخواست ویزای سوئیس بدم شینگن برام مهم نیست
    اینو هم بگم که قبلا ویزای شینگن و آمریکا داشتم
    میشه یکی راهنمایی کنه که چه مدارکی لازم هست و اینکه سوئیس وقت فوری میده آیا
    ممنون از پاسختون
    سلام
    مدارکش تو سایت سفارت سوییس بصورت پی دی اف هست. آژانس های مورد معرفی سفارت فکر کنم بتوننن وقت فوری براتون بگیرن.

Junior Member

فوری:
    سلام دوستان وقت بخیر
    چند سوال برای گرفتن ویزای توریستی سوئیس دارم.
    1. اگر دعوتنامه از طرف یه شرکت یا شخص داشته باشم و تو دعوتنامه ذکر شده باشه که بخشی از هزینه ها (به غیر از بلیت) پوشش داده میشه، نیازه که گردش مالی شخص دعوت کننده ضمیمه بشه؟
    2. دعتنامه از طرف یه شخص تو سربرگ شرکتشون و یجورایی دعوت از طرف خود شرکت هست هست. در این حالت لازمه که بوکینگ هتل داشته باشم؟
    3. نامه اشتغال از ایران دارم که ریسرچر هستم تو یه شرکتی. و شرکت بیمه برام رد نمیکنه. ایا این معرفی نامه شرکت معتبر هست؟
    4. خودم بیمه مشاغل ازاد رد میکنم و از طرف شرکت یا سازمان خاصی نیست. ارائه این نوع سوابق بیمه کمکی میکنه؟

خیلی ممنون میشم اگه زود جواب بدید

Junior Member

دوستان خواهش میکنم اگه کسی اطلاعات داره راهنماییم کنه
    جواب سوال قبلیم رو کسی نداده

سوالهای دیگه م اینا هستن:
    1. من 3 سال پیش فارغ التحصیل شدم و واسه کارم هم بیمه نداشتم هیچوقت. 4 ماه پیش درخواست ویزام از سفارت سوئیس ریجکت شد علیرغم اینکه دعوتنامه از شرکت داشتم. دوباره اقدام کردم و از همون شرکت دوباره دعوتنامه قویتر دارم و تو کنفرانس هم قراره شرکت کنم. چطور متقاعدشون کنم که قراره برگردم؟؟

2. سند ملک به اسم پدر دارم و اجاره نامه رهن خونه به اسم خودم. کدومشون ممکنه مفید باشه؟

3. شانسی برای ویزا دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hypa نمایش پست ها
    دوستان خواهش میکنم اگه کسی اطلاعات داره راهنماییم کنه
    جواب سوال قبلیم رو کسی نداده

سوالهای دیگه م اینا هستن:
    1. من 3 سال پیش فارغ التحصیل شدم و واسه کارم هم بیمه نداشتم هیچوقت. 4 ماه پیش درخواست ویزام از سفارت سوئیس ریجکت شد علیرغم اینکه دعوتنامه از شرکت داشتم. دوباره اقدام کردم و از همون شرکت دوباره دعوتنامه قویتر دارم و تو کنفرانس هم قراره شرکت کنم. چطور متقاعدشون کنم که قراره برگردم؟؟

2. سند ملک به اسم پدر دارم و اجاره نامه رهن خونه به اسم خودم. کدومشون ممکنه مفید باشه؟

3. شانسی برای ویزا دارم؟
    سند پدرتون که به شما ربطی نداره و متاسفانه اجاره نامه هم تاثیری نداره. سوییس برای بار اول سخته حالا که ریجکتی هم داری باز بدتر. من رو ببخش صراحتا گفتم ولی وقتی بیمه کاری نداری از نظر سفارت یعنی بیکاری حتی اگر نامه اشتغال ببری.
    بهتره از ایتالیا یا فرانسه برای بار اول بگیرب که باید 7 ماه از زمان ریجکتیت بگذره وگرنه اوتومات باز ریجکت میشی و بهتر از همه اینه از آژانهسای خیلی معتبر با تور بری که یک بار شنگن رو بگیری بعدها خودت اقدام کنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/ University of Tbriz

سلام دوستان

من از طرف دانشگاههای زوریخ و ETHZ برای مصاحبه سه روزه دکتری تو سپتامبر دعوت شدم.
    بعد از مکاتبه با سفارت برای هفته آینده وقت ویزا گرفتم.

حالا این سوال برام پیش اومده (و کم کم داره نگرانم میکنه) که آیا مدرکی در ارتباط با تمکن مالی از من درخواست خواهد شد یا نه (30000 یورو و بیمه). من این پول رو نمیتونم فراهم کنم. این رو بگم که تو دعوتنامه نوشته شده که هزینه سفر و اقامت به عهده اونها هست.

ممنون میشم دوستان نظرشون رو بگن تا من از نگرانی دربیام.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)