صفحه 7 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 228

موضوع: ویزای شینگن سوئیس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس ( توریستی / ویزیت)

سفارت جمعه ها تعطیله!!

Junior Member aikash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار آل طه

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam83 نمایش پست ها
    سلام دوستان.ارایه رزرو بلیط هوایما برای سفارت کافیه یا باید بلیط قطعی خریداری بشه؟اگه رزرو کافیه معمولا بعد از دو سه روز منقضی میشه و دیگه در سایت شرکت هواپیمایی قابل دیدن نیست ایا مشکلی ایجاد میکنه؟سفارت چک میکنه تو سایت؟
    سلام
    باید بلیط رو کامل داشته باشید
    باید مدت زمان داشته باشه

Junior Member aikash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار آل طه

میخواستم بدونم آیا قوانین نسبت به سالهای قبل تغییری کرده؟
    متاسفانه وبسایت سفارت سوئیس اطلاعات دقیقی نمیده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam83 نمایش پست ها
    سلام دوستان.ارایه رزرو بلیط هوایما برای سفارت کافیه یا باید بلیط قطعی خریداری بشه؟اگه رزرو کافیه معمولا بعد از دو سه روز منقضی میشه و دیگه در سایت شرکت هواپیمایی قابل دیدن نیست ایا مشکلی ایجاد میکنه؟سفارت چک میکنه تو سایت؟
    من 18 آگوست مصاحبه داشتم و بلیط هواپیمام رو دقیقا چک کرد. خوشبختانه خرید قطعی کره بودم و رزرو نبود و بنابراین ایرادی نگرفت. نمیدونم اگه فقط رزرو باشه چه تاثیری داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aikash نمایش پست ها
    میخواستم بدونم آیا قوانین نسبت به سالهای قبل تغییری کرده؟
    متاسفانه وبسایت سفارت سوئیس اطلاعات دقیقی نمیده.
    یه سری نکات راجع به مدارک لازم و غیره تغییر کرده که از ژوئن امسال (2016) اجرایی شده. همون فایلهای راهنمای مدارک لازم رو که دانلود کنید خود به خود آپدیت هستند. اما راجع به قوانین خاصی که تغییر کرده باشه اطلاعی ندارم.

Junior Member

سلام دوستان،من تابستون ویزای سوئیس گرفتم،رفتم و برگشتم،الان فقط خواستم تجربم رو بگم شاید برای کسی مفید باشه.
    من دوستم تو سوئیس زندگی میکنه ولی خودش ویزای کار داره،یعنی ویزاش یکساله هست.دعوت نامه برام فرستاد و منو به عنوان کازینش معرفی کرد.کپی قرارداد کار،کارت اقامتش و حساب بانکیش(که زیاد هم پر نبود!) رو برام فرستاد که من ضمیمه مدارکم کردم.حساب بانکیم حدود پنجاه تومن بود،نامه از شرکت داشتم،پرینت رزرو بلیط و بیمه مسافرت داشتم.روزی که رفتم سفارت آفیسر مدارکم رو چک کرد پرسید فامیل تو اروپا دارم که بخوام برم ببینمش،منم گفتم عموم هست ولی چون ممکنه هزینه اش برام زیاد بشه احتمالش کمه برم یه کشور دیگه(یعنی از سوئیس خارج بشم).سئوال بعدیش این بود که تو شرکت بیمه هستی،که جواب من بله بود.پاسم رو گرفت و گفت تا آخر هفته لیست بیمه رو بیار برام(که من رفتم از سایت تامین اجتماعی پرینت گرفتم و دو روز بعدش بردم سفارت).
    بعد از دو هفته هم بهم ویزا دادن.

Junior Member

یه موردی که من دیدم خیلی روش حساس هستن تاریخ بلیط هواپیما با نامه شرکت و زمانی که من درخواست کرده بودم اونجا بمونم بود که کامل چک کرد به هم بخوره.یه موردی هم بود قبل از من که تاریخ رزرو هتلش با بلیط هواپیماش نمی خوند یعنی بلیط برای یک روز قبل از رزرو هتل بود و گیر داده بودن که تو این یک روز رو کجا می خوای بمونی! که به نظر من گیر منطقی بود!
    رزرو هواپیما من پگاسوز بود با استاپ ۶ ساعت،که پرسید چرا یه بلیط با استاپ کمتر نگرفتی،که منم راستشو گفتم که این پرواز از همه ارزونتر درومد برام.

Junior Member

سلام ببخشید کسی می دونه برای فرصت مطالعاتی در کشور سویس،سفارت سوییس در ایران چه مدارکی میخواهد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marya_s نمایش پست ها
    سلام ببخشید کسی می دونه برای فرصت مطالعاتی در کشور سویس،سفارت سوییس در ایران چه مدارکی میخواهد؟
    سلام منهم قراره ژانويه برای فرصت مطالعاتی برم سوئيس. مدارک طبق سايت: فرم D، نامه دعوت نامه و سی وی، نامه از مؤسسه فرستنده برای حمايت مالی، چکيده ای از کاری که قراره انجام بشه و البته نمره زبان. مشکل منهم سر نمره زبان است که دوازده سال پيش نمره MCHEداشتم ولی تافل يا ايلتس ميخوان. انگليسی ام خوبه اما نمی دونم بدون نمره قبول می کنند؟ قبلا که برای فرصت مطالعاتی رفتم انگليس نمره زبان نمی خواستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط nheravi نمایش پست ها
    سلام منهم قراره ژانويه برای فرصت مطالعاتی برم سوئيس. مدارک طبق سايت: فرم D، نامه دعوت نامه و سی وی، نامه از مؤسسه فرستنده برای حمايت مالی، چکيده ای از کاری که قراره انجام بشه و البته نمره زبان. مشکل منهم سر نمره زبان است که دوازده سال پيش نمره MCHEداشتم ولی تافل يا ايلتس ميخوان. انگليسی ام خوبه اما نمی دونم بدون نمره قبول می کنند؟ قبلا که برای فرصت مطالعاتی رفتم انگليس نمره زبان نمی خواستند.
    مدرک زبان برای ویزای دانشجویی هست نه برای فرصت مطالعاتی. البته نوشته که باید باشه ولی اون لیست برای دانشجوها و محقق ها هست که مدرک زبان شامل محقق ها نمیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)