صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: اخذ ویزای کار برای سوئیس

پیش فرض اخذ ویزای کار برای سوئیس

از دوستان کسی در مورد احتمال گرفتن ویزای کار از سوئیس اطلاعی داره ؟
    اخیرا یکی از دوستان من که از ETH فارغ التحصیل شده بود و از یک شرکتی تو سوئیس پیشنهاد کار داشت موفق به اخذ ویزا نشد.
    مثل اینکه به ایرانیها برای کار ویزا نمی دن !
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای کار برای سوئیس

تا اونجاييكه يادمه؛ جايي خونده بودم كه ويزاي تحصيلي در صورتي به فرد مي دهند كه تعهد دهد بعد از تحصيل به كشور خود برگردد.
    كلا سوييس خيلي خيلي سخت گيره
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

ویزای تحصیلی که میدن ولی خیلی سخت گیرند می دونم ولی من منظورم ویزا برای کار کردن بعد از فراغت از تحصیله .. که این یکی خیلی سخت تره حتی من شنیدم اصلا به ایرانیها نمی دن ..
    این دوستی که میگم خیلی شرایطش خوب بود و از یه شرکت معتبر offer داشت برای کار ولی می گفت صرفا به دلیل ملیت ایرانی ویزا ندادن و الان داره تو نروژ کار می کنه . خیلی هم راضیه
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

آره منم منظورم همين بود
    جاهايي كه مهاجر پذيرند ويزاي كار رو به ايراني ها سخت مي دهند؛ اون جاها ويزاي تحصيلي رو راحت مي دهند
    حالا اين سوييس كه ويزاي تحصيلي رو به اين سختي مي ده؛ ديگه بايد حساب كار ويزاي كارش براي ما ايراني ها رو كرد
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado
    حالا اين سوييس كه ويزاي تحصيلي رو به اين سختي مي ده؛
    سوئیس جزء کشورهایی است که خیلی بی دردسر ویزای تحصیلی میده. منظورتون چه نوع سختی در گرفتن این نوع ویزا است؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

صحبت درباره اين بود كه اكثر كشورها وقتي به شما ويزاي دانشجويي مي دهند؛ تعهدي مبني بر اينكه شما خاك اون كشور رو بعد از اتمام تحصيل ترك مي كنيد از شما نمي گيرند؛ بلكه شما فقط بايد ثابت كنيد كه بر مي گرديد. ولي سوييس اين تعهد را مي گيرد.
    اين مورد تعهد رو حتي كانادا هم نمي گيره؛ فقط يكي از دوستان من كه براي كانادا اقدام كرده بود مجبور شده بود اين تعهد رو بده كه همين باعث شد نتونه تا وقتي در كانادا تحصيل مي كنه پرونده مهاجرتي باز كنه.
    خوب اين به نظر من خودش يعني سخت گيري در ويزا دادن.

The applicant has to sign a letter of promise to exit from Switzerland (the suitable form is available in the Embassy).

http://www.eda.admin.ch/eda/en/home/...nf/visirn.html

البته صحبت درباره ويزاي كار بود؛ واينكه وقتي يك كشور حتي براي ويزاي دانشجويي به كساني كه از بهترين دانشگاه هاش قراره فارغ التحصيل بشن اينقدر قوانين رو سفت و سخت مي گيره؛ زياد نبايد اميدي به ويزاي كارش داشت

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

شرایط گرفتن ویزای کار برای سوییس خیلی سخت است چون کارفرما باید نشون بده که هیچ فردی در سوییس و اتحادیه اروپا پیدا نمیشه که تخصص شما را داشته باشه و اگر توانست بین 6 ماه تا 1 سال طول میکشه تا شما بتوانید ویزا را بگیرید.

واقعا سخت گیرانست !
    البته بخاطر مسائل مهاجرتیشه،وقتی فقط 20 درصد سوئیس اصلن، خب دیگه چنین قانونی تا حدی معقوله دیگه ...

Junior Member

دوستان چون من می خوام در سوییس دکترا مو بخونم و از اونجایی که بعد از دکترا اقامت نمیدن آیا می تونم بعد از تموم شدن درس برم کشوری دیگر مثل آلمان یا اتریش و در خواست اقامت کنم؟ یا نه از اول دکترا رو برم آلمان یا اتریش بهتره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دوست سوئیسی دارم که یک شرکت در شهر زوریخ داره و میخوام برای کار برم پیش اون، منتها نمیدونم که برای ویزای کار من باید اقدام کنم یا اینکه این کار را
    باید دوست من انجام بده و برام ارسال کنه؟!!
    از دوستان تقاضا دارم اگر این مراحل گرفتن ویزای کار را می دونند به من بگن...!!

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)