صفحه 19 از 23 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 228

موضوع: ویزای شینگن سوئیس

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس ( توریستی / ویزیت)

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam83 نمایش پست ها
    سلام.من ویزای سینگل توریستی سوییسم امده .یک سوالی داشتم آیا مشکلی هست پرواز ایرفرانس را بگیرم تهران پاریس ژنو.که توی فرودگاه پاریس هواپیما عوض کنم؟آیا در فرودگاه پاریس مهر میخوره پاسپورتم؟ مشکلی که پیش نمیاد؟
    سلام،
    خیر مشکلی نیست. پاسپورتتون در فرودگاه فرانسه مهر خواهد خورد، ولی چون کارت پرواز کانکشن دارید مشکلی نخواهد بود (پاسپورتتون در قسمت ترانزیت فرودگاه چک خواهد شد)
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس

با سلام به دوستان

من فیلمسازی هستم که فیلمم در مهم‌ترین جشنواره مستند سوئیس پذیرفته شده.
    اعتبار این جشنواره به حدیه که برنده جایزه اول به صورت مستقیم برای شرکت در مسابقه اسکار پذیرفته میشه.
    حالا سوال من اینه که با توجه به شرایط من که در زیر می‌آید برای ویزای سوئیس جهت شرکت در جشنواره اقدام بکنم یا خیر:
    ۱. من ۳۴ ساله هستم و تا به حال یک بار و آن هم ۹۵ رفتم دبی.
    ۲. متاهل هستم.
    ۳. جایی شاغل نبوده و نیستم. همسرم نیز در حال حاضر شاغل نیست.
    ۴. تمکن مالی دارم.
    ۵. بیمه و سند ملکی ندارم.
    ۶. در حال حاضر سرباز نخبگان (نیروی انتظامی) هستم. به این معنی که با ضمانت یک کارمند دولتی امکان خروج از کشور رو (بدون وثیقه مالی)دارم.
    ۷. جشنواره دعوت‌نامه می‌ده و امکان اسکان رو فراهم میکنه.

با سپاس از کمک‌تون.

Junior Member

دوستان عزیز...اگر شخصی ویزای تحصیلی سوییس رو داشته باشه میتونه با اون ویزا به کشورهای عضو شنگن جهت شرکت در سمینار/کنفرانس بره یا باید برای ویزای شنگن اون کشورها اقدام کنه؟ خواهش میکنم اگر میدونید کمکم کنید. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Gelato نمایش پست ها
    دوستان عزیز...اگر شخصی ویزای تحصیلی سوییس رو داشته باشه میتونه با اون ویزا به کشورهای عضو شنگن جهت شرکت در سمینار/کنفرانس بره یا باید برای ویزای شنگن اون کشورها اقدام کنه؟ خواهش میکنم اگر میدونید کمکم کنید. ممنون
    سلام،
    منظورتون از ویزای تحصیلی چی هست؟ اگه تازه اومدین سوییس و ویزای 3 ماهه تایپ D دارین که جهت تبدیل به اقامت صادر شده و هنوز به اقامت تبدیلش نکردید، قاعدتا نمیتونید باهاش به کشورهای شنگن رفت و آمد کنید، چون این ویزا ملی (National) هست. ولی اگر تبدیل به اقامت کردید و Ausländerausweis که به صورت کارتی هست رو دریافت کردید، میتونید بدون هیچ محدودیتی در کشورهای عضو قرارداد شنگن رفت و آمد کنید و در سمینار یا کنفرانس مورد نظرتون شرکت کنید (سوییس عضو قرارداد شنگن هست، اما عضو اتحادیه اروپا نیست). با ویزای توریستی سوییس هم میشه در کشورهای شنگن آزادانه رفت و آمد کرد.
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

پیش فرض پاسخ : ویزای شینگن سوئیس

سلام
    من یک ویزای توریستی اتریش دارم که یکبار ورود است (موقع درخواست ویزا فکر میکردم کل مدت در اتریش می مونم) الان برنامه ام عوش شده و چهار روز آخر سفر رو دو روز می خوام در سوییس باشم و دو روز در برلین.

با توجه به اینکه ویزای من یکبار ورود است و با پرواز هم از وین به زوریخ میرم چنین کاری ممکن است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    سلام
    من یک ویزای توریستی اتریش دارم که یکبار ورود است (موقع درخواست ویزا فکر میکردم کل مدت در اتریش می مونم) الان برنامه ام عوش شده و چهار روز آخر سفر رو دو روز می خوام در سوییس باشم و دو روز در برلین.

با توجه به اینکه ویزای من یکبار ورود است و با پرواز هم از وین به زوریخ میرم چنین کاری ممکن است؟
    سلام،

بله مشکلی نداره. شما با ویزای شنگن یکبار ورود میتونید داخل محدوده شنگن از هر کشوری به کشور دیگش برید. یکبار ورود شما برای حوزه شنگن محسوب میشه و نه برای اتریش. فقط مرز ورودیتون (مقصد نهایی پرواز اولتون) باید اتریش باشه. داخل حوزه شنگن کنترل پاسپورت وجود نداره و اگر هم کنترل کنند صرفا برای این هست که ببینن آیا ویزا دارید یا نه، اما اینکه از کدوم کشور گرفتید اهمیتی نداره.

سلام دوستان
    چند سوال داشتم
    من وقت سفارت برای ویزای شنکن دارم .
    1- نوشته رزرو هتل . این مدرک رزرو بچه صورت هست قصد من سفر 10 روزه به سویس و بعد 3 روز به المان هست و برواز برگشت هم از المان باشه آیا باید برای سه شب المان هم رزرو هتل داشته باشم و باید رزرو هتل حتما قطعی با برداخت تمام بول باشه ؟
    2 - ایا مدارک اشتغال علاوه بر گواهی اشتغال نیاز به فیش حقوقی و حکم کار گزینی هم هست چون اشاره ای نشده بود در لیستش
    3- هزینه سفارت بصورت یورو دریافت میشه و چقدره ؟
    4- نوشته ویزاهایی که ریجکت شدید باید بگید آیا منظورش حوزه شنگن هست یا هرجا ؟ مثلا کانادا لازمه ؟ چون چیزی که تو باسم نزده

Junior Member

سلام
    منم در مورد ویزای شنگن سوئیس سوال داشتم
    در سال اخیر منظورم 2017 دوبار ویزای شنگن از سفارتهای مجارستان و اسپانیا گرفتم
    حالا برای یک دوره از دانشگاه ETHدعوتنامه دارم
    چون دومته بعد هم میخوام برم آلمان که از اونجا هم دعوتنامه دارم باید از سفارت آلمان هم وقت بگیرم
    یا میتونم امیدوار باشم اگه سوئیس بهم ویزا داد مولتی میده؟
    ممنونم اگه اطلاع دارید جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsehbabak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند سوال داشتم
    من وقت سفارت برای ویزای شنکن دارم .
    1- نوشته رزرو هتل . این مدرک رزرو بچه صورت هست قصد من سفر 10 روزه به سویس و بعد 3 روز به المان هست و برواز برگشت هم از المان باشه آیا باید برای سه شب المان هم رزرو هتل داشته باشم و باید رزرو هتل حتما قطعی با برداخت تمام بول باشه ؟
    2 - ایا مدارک اشتغال علاوه بر گواهی اشتغال نیاز به فیش حقوقی و حکم کار گزینی هم هست چون اشاره ای نشده بود در لیستش
    3- هزینه سفارت بصورت یورو دریافت میشه و چقدره ؟
    4- نوشته ویزاهایی که ریجکت شدید باید بگید آیا منظورش حوزه شنگن هست یا هرجا ؟ مثلا کانادا لازمه ؟ چون چیزی که تو باسم نزده
    من بر اساس تجارب خودم میگم
    اولا باید بگید بهشون برا چی میایید سوئیس
    اگه دعوتنامه دارید بر اساس روزهای مشخص شده دراون بهتون ویزا میدن که معمولا 6 روزاست
    اگه توریستی میرید که از آژانسهایی که سفارت مشخص کرده باید اقدا کنید نه مستقلا
    رزو هتل پرداخت تمام هزینه لازم نیست ولی اکثرا شماره credit cardشما رو میگیرن
    فیش حقوقی و یکصورتحساب 3 یا 6 ماهه با بالانس خوب بالای 50 تومن خیلی خویه
    تا حالا که بود60 یورو پول خرد همراتون باشه
    هر جا رجکت شدید و تو پاسپورتتون دیدن که رجکت شدید باید نامه رجکتی همون جا رو هم ضمیمه کنید

Junior Member

باسلام.من از طریق آژانس اقدام کردم برای ویزای توریستی سوسیس متاسفانه ریجکت شدم.بند 9 عدم اثبات بازگشت
    مدارک:سند ملکی.جواز کسب به همراه شرکت .55 میلیون مانده حساب متاهل 31 البته مجردی درخواست دادم.الان میخواهم اعتراض بزنم آیا کسی میتوانید کمکی بکنه؟
    اولین شینگن بوده.ولی سفر در حوزه اسیا چندین بار داشتم پاسم سفید نبوده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)