صفحه 14 از 23 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 228

موضوع: ویزای شینگن سوئیس

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس

سلام. دوستان لطفا پاسخ دهید.
    من پذیرش 6 ماهه از یک مرکز تحقیقاتی در سوئیس گرفتم و اونها قراره کارهای ویزای من رو خودشون انجام بدن. و فقط به من گفته شده که وقتی اعلام کردن برم و ویزا رو از تهران بگیرم. مدارکی هم که از من گرفتن شامل فرم D تکمیل شده، اسکن گذرنامه، CV، انگیزه نامه، گواهی اشتغال به تحصیل و نامه ترک سوئیس پس از اتمام دوره. حقوق هم خودشون پرداخت میکنن بهم و تامین مالی هستم. محل زندگیم رو هم مشخص کردن. الان نمیدونم باید برای تحویل ویزا شناسنامه ترجمه شده ببرم؟؟ دیگه اینکه باید موقع گرفتن ویزا بیمه داشته باشم؟ بلیط هواپیما چطور؟ چون اونجا گفتن قبل اینکه معلوم بشه ویزا بهت میدن به هیچ عنوان برای بلیط اقدام نکن. برای گرفتن ویزا باید بلیطو با خودم ببرم؟
    درضمن چون اونجا حقوق میگیرم باید حتما اونجا بیمه سوئیسی بشم. میشه اینجا بیمه نگیرم یا اگر هم میگیرم یک ماهه باشه؟ اخه بعضی دوستان گفتن بیمه سه ماهه حتما باید بدم
    هزینه ویزا چی؟الان که دیگه از درخواست گذشته و فقط می خوان تحویل بدن باید هزینه ویزا بدم؟ یا اونجا خودشون میپردازن

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس

نقل قول نوشته اصلی توسط FatemeSaraf نمایش پست ها
    سلام. دوستان لطفا پاسخ دهید.
    من پذیرش 6 ماهه از یک مرکز تحقیقاتی در سوئیس گرفتم و اونها قراره کارهای ویزای من رو خودشون انجام بدن. و فقط به من گفته شده که وقتی اعلام کردن برم و ویزا رو از تهران بگیرم. مدارکی هم که از من گرفتن شامل فرم D تکمیل شده، اسکن گذرنامه، CV، انگیزه نامه، گواهی اشتغال به تحصیل و نامه ترک سوئیس پس از اتمام دوره. حقوق هم خودشون پرداخت میکنن بهم و تامین مالی هستم. محل زندگیم رو هم مشخص کردن. الان نمیدونم باید برای تحویل ویزا شناسنامه ترجمه شده ببرم؟؟ دیگه اینکه باید موقع گرفتن ویزا بیمه داشته باشم؟ بلیط هواپیما چطور؟ چون اونجا گفتن قبل اینکه معلوم بشه ویزا بهت میدن به هیچ عنوان برای بلیط اقدام نکن. برای گرفتن ویزا باید بلیطو با خودم ببرم؟
    درضمن چون اونجا حقوق میگیرم باید حتما اونجا بیمه سوئیسی بشم. میشه اینجا بیمه نگیرم یا اگر هم میگیرم یک ماهه باشه؟ اخه بعضی دوستان گفتن بیمه سه ماهه حتما باید بدم
    هزینه ویزا چی؟الان که دیگه از درخواست گذشته و فقط می خوان تحویل بدن باید هزینه ویزا بدم؟ یا اونجا خودشون میپردازن
    سلام. برای انگشت نگاری باید برید سفارت. شناسنامه باید ترجمه شده تحویل سفارت بدید. بیمه اواسان لازم هست. بلیط هواپیما ترجیحا رفت باید باشه البته میشه رفت و برگشت هم اوکی کرد. بلیط را رزرو کنید. هزینه ویزا هم باید بدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس ( توریستی / ویزیت)

سلام دوستان گلم
    من میخوام برای ویزای توریستی سویس اقدام کنم ٢ ماه پیش از هلند شنگن گرفتم و یه سری هم به سویس زدم حالا دوباره میخام یه شنگن هم از سویس بگیرم چند تا سوال داشتم:
    ١- سیستم وقت دهی در سفارت سویس تهران چگونه است؟ شنیدم باتلفن زدن است اگر اینگونه است باید با چه شماره ای تماس بگیریم؟
    ٢- معمولا وقت ها را برای چه زمانی می دهند؟ بین تماس و صدور وقت
    ۳-چه مدارکی می خواهد ویزای توریستی سوییس؟
    مرسی من منتظر پاسخ شما هستم

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سفر توریستی اومدم امریکا با پسرم
    کار همسرم هنوز درست نشده
    حالا میخوام برگشتنه اول یه هفته بریم سمت سوییس که همسرم هم بیاد اونجا و باهم برگردیم ایران
    میخوام بدونم من میتونم از امریکا اقدام کنم برای ویزای شینگن؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من به دعوت یک شرکت تو سوئیس قصد دارم یه سفر کوتاه تجاری برم. توی سایت سفارت در مورد دعوتنامه تجاری گفته باید 1- مدت زمان و هدف از سفر 2- پوشش هزینه ها 3- ضمانت بازگشت به موقع به کشور نوشته شده باشه. حالا سوال من اینه که اون شرکت دقیقا برای ضمانت بازگشت به موقع به کشور تو دعوتنامه چی باید بنویسه؟ مشکل من اینه که اون شرکت تجربه ای در خصوص این مسئله نداره و من باید بهشون بگم که دعوتنامه حاوی چه مطالبی باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم
    من میخوام برای ویزای توریستی سویس اقدام کنم ٢ ماه پیش از هلند شنگن گرفتم و یه سری هم به سویس زدم حالا دوباره میخام یه شنگن هم از سویس بگیرم چند تا سوال داشتم:
    ١- سیستم وقت دهی در سفارت سویس تهران چگونه است؟ شنیدم باتلفن زدن است اگر اینگونه است باید با چه شماره ای تماس بگیریم؟
    سلام وقت دهی تلفنی هست اینو تو سایت سفارت نوشته:
    تعیین وقت فقط از طریق تماس با شماره تلفن های 55 - 22008454 . 021 a امکان پذیر می باشد
    می تونید فارسی صحیت کنید و حدودا یکماه تا دوماه بعد بهتون همون موقع وقت میده
    بعد از مراجعه هم معمولا دوهفته بعد جواب میدن
    مدارک مورد نیاز رو تو سایت سفارت زده :
    https://www.eda.admin.ch/countries/i...ency/visa.html

این فایل حاوی مدارک مورد نیاز هست:
    https://www.eda.admin.ch/content/dam...Tourist_FA.pdf

اما این هم ببینید: ظاهرا جدیدا فقط از آژانس های مسافرتی قبول می کنن که لیستش رو زده:
    https://www.eda.admin.ch/content/dam...tourism_fr.pdf

سلام دوستان گلم
    سلام
    1-باید آژانس های که سفارت تو سایتش اعلام کرده کار وقت را براتون انجام بدن.
    3- تو سایت سفارت pdf ش هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Famot89 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سفر توریستی اومدم امریکا با پسرم
    کار همسرم هنوز درست نشده
    حالا میخوام برگشتنه اول یه هفته بریم سمت سوییس که همسرم هم بیاد اونجا و باهم برگردیم ایران
    میخوام بدونم من میتونم از امریکا اقدام کنم برای ویزای شینگن؟؟
    سلام
    باید از ایران اقدام کنید چون پاس ایرانی دارید.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط mshabab نمایش پست ها
    سلام وقت دهی تلفنی هست اینو تو سایت سفارت نوشته:
    تعیین وقت فقط از طریق تماس با شماره تلفن های 55 - 22008454 . 021 a امکان پذیر می باشد
    می تونید فارسی صحیت کنید و حدودا یکماه تا دوماه بعد بهتون همون موقع وقت میده
    بعد از مراجعه هم معمولا دوهفته بعد جواب میدن
    مدارک مورد نیاز رو تو سایت سفارت زده :
    https://www.eda.admin.ch/countries/i...ency/visa.html

این فایل حاوی مدارک مورد نیاز هست:
    https://www.eda.admin.ch/content/dam...Tourist_FA.pdf

اما این هم ببینید: ظاهرا جدیدا فقط از آژانس های مسافرتی قبول می کنن که لیستش رو زده:
    https://www.eda.admin.ch/content/dam...tourism_fr.pdf

دوست گرامی خیلی ممنون از پاسخگوییتون
    حال من برای تعیین وقت باید به آژانس ها مراجعه کنم یا به همان شماره ای که جنابعالی در ابتدا ی پیامتان نوشته اید زنگ بزنم؟
    هزینه آژانسها چطور هست؟ چقدر میگیرند؟
    ممنونم از توجه تون

Junior Member

دوست گرامی خیلی ممنون از پاسخگوییتون
    حال من برای تعیین وقت باید به آژانس ها مراجعه کنم یا به همان شماره ای که جنابعالی در ابتدا ی پیامتان نوشته اید زنگ بزنم؟
    هزینه آژانسها چطور هست؟ چقدر میگیرند؟
    ممنونم از توجه تون
    خواهش می کنم
    بله با همون شماره تماس بگیرید. (یکشنبه تا پنجشنبه تا ساعت 11 فقط جواب میدن) برای وقت فقط باید تماس بگیرید حضوری قبول نمی کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)