صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 11121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 228

موضوع: ویزای شینگن سوئیس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شینگن سوئیس

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghasem1M نمایش پست ها
    آژانس براتون اقدام کرد؟
    نه دعوت نامه از ethداشتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghasem1M نمایش پست ها
    سلام،

آژانس واسه شما به صورت FIT (شخصی) اقدام کرد یا در قالب تور ؟ تا اونجایی که من می دونم، در هر 2 حالتش ضمانت بازگشت از سفر از مسافر دریافت میشه.
    باسلام.قالب تور بوده.اعتراض زدم ولی فایده نداشت گفتند چون تو حوزه شیگن وارد نشدم امکان صدور ویزا نیست.حالا باید چندتا شبه شیگن برم بعد از سه الی 5 ماه اقدام کنم به شیگن مجدد.

سلام اقای محمد
    لطفا راهنمایی کنید
    با شرایط زیر قصد اقدام از سفارت سوییس برای ویزا دو ساله رو دارم بنظرتون میدن یا از سفارت دیگه ای اقدام کتم. آیا امکان داره درخواست مثلا 5 ساله بدم؟

داشتن دعوتنامه از کمپانی که نوشته به علت سفرهای متعدد به من ویزا مولتی دو ساله بدن
    30 ساله مجرد
    جراح
    حساب بانکی و گردش دارم

ویزا قبلی یکساله از سوییس (دعوتنامه از همین کمپانی)
    ویزا دو هفته ای سوییس (از همین کمپانی)
    ویزا آلمان
    ویزا فرانسه
    ویزا اسپانیا

ویزا آمریکا
    استرالیا
    انگلیس
    کانادا

متشکرم

دوستان من وقت برای ویزای ویزیت سوییس گرفتم برای دیدار برادرم که اونجاست (دانشجوی phd). اما هماهنگی هم با یه دانشگاه اونجا کردم که برم یه ارائه هم بدم اونجا توی سمینار. حالا به نظرتون چیزی از این که میخوام ارائه هم بدم بگم به افسر ویزا (دعوتنامه کنفرانس) یا چون ممکنه هدف سفر دو تا بشه اسمی نیارم و کلا تمرکز رو بذارم روی همون دیدار برادرم؟
    بعد من مدارکم اینه نظری دارین آیا که کافیه هر کدوم که پرسیدم یا نه؟

سنم 24 هست
    مدت سفر 10-15 روز (به نظرتون کم کردنش به 10 روز تاثیری داره؟)
    مجرد

رزرو بلیط (ایا لازمه حتما بلیط نهایی شده باشه و خرید نهایی شده باشه?)
    نامه تمکن بانک پاسارگاد (40 میلیون خودم دارم توش کافیه? میتونم تا 40 میلیون دیگه هم بریزم توش ولی خب اگر ریز حساب بخوان میترسم گیر بدن. بریزم یا نه؟) ریز حساب هم میخواد?
    دعوتنامه و مدارک دعوت کننده

نامه کارفرما (ذکر حقوق و تایید کارمندی شرکت. حقوق حدود 6 میلیون تومان کافیه?)
    فیش حقوقی (فقط ماه اخر کافیه?)
    سابقه بیمه (من از فروردین ماه توی شرکت فعلیم سابقه بیمه دارم. اینکه فقط سه ماهه اشکال میگیرن؟)
    گواهی اشتغال به تحصیل ارشد دانشگاه شریف

ممنون میشم راهنماییم کنین

دوستان سلام ،

من يك بار 10 سال پيش از نروژ شنگن گرفتم ورفتم و برگشتم وخيلي از كشورهاي دور و بر ايران رو رفتم . الان 39 سالمه متاهل با يك فرزند دوساله ، خودم و همسرم هر دو كارمند تمام وقت ، ملك (1خونه )و تمكن مالي حدود نفري 50 تومان داريم .
    از يك شركت سوييسي كه باهاش مراودات كاري داريم امروز دعوت نامه گرفتم . از دوستان عزيز چند تا سوال دارم

1- سوييس سخت گيره در ويزا ؟ اگر همين دعوت نامه رو از يك شركت در ايتاليا يا اسلواكي يا مجارستان بگيرم بهتره يا همين سوييس رو برم جلو ؟
    2- ميتونم درخواست مالتيپل 1 ساله براي خودم بدم(توجيه كنم كه بخاطر كار رفت وآمد بايد داشته باشم ) وبراي همسرم و فرزند درخواست توريستي بدم ؟
    3-ورود ما حتما" بايد به سوييس باشه يا ميتونيم ورود از ميلان باشه ؟

ممنون از لطف همه عزيزان اين گروه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid133 نمایش پست ها
    دوستان سلام ،

من يك بار 10 سال پيش از نروژ شنگن گرفتم ورفتم و برگشتم وخيلي از كشورهاي دور و بر ايران رو رفتم . الان 39 سالمه متاهل با يك فرزند دوساله ، خودم و همسرم هر دو كارمند تمام وقت ، ملك (1خونه )و تمكن مالي حدود نفري 50 تومان داريم .
    از يك شركت سوييسي كه باهاش مراودات كاري داريم امروز دعوت نامه گرفتم . از دوستان عزيز چند تا سوال دارم

1- سوييس سخت گيره در ويزا ؟ اگر همين دعوت نامه رو از يك شركت در ايتاليا يا اسلواكي يا مجارستان بگيرم بهتره يا همين سوييس رو برم جلو ؟
    2- ميتونم درخواست مالتيپل 1 ساله براي خودم بدم(توجيه كنم كه بخاطر كار رفت وآمد بايد داشته باشم ) وبراي همسرم و فرزند درخواست توريستي بدم ؟

ممنون از لطف همه عزيزان اين گروه

سلام. برای این سوال سومتون که پرسیدین، توی مدارک سایت گفته که درصورتی میتونین از سوییس درخواست ویزا بدین که یا بیشترین مدت زمان حضورتون در اروپا توی سوییس هست، و یا اینکه اگر مدت یکسانی در سوییس و دیگر کشور ها هستین، باید ورودتون از سوییس باشه. توی سایت بخونین کامل گفته این رو

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering at EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    سلام اقای محمد
    لطفا راهنمایی کنید
    با شرایط زیر قصد اقدام از سفارت سوییس برای ویزا دو ساله رو دارم بنظرتون میدن یا از سفارت دیگه ای اقدام کتم. آیا امکان داره درخواست مثلا 5 ساله بدم؟

داشتن دعوتنامه از کمپانی که نوشته به علت سفرهای متعدد به من ویزا مولتی دو ساله بدن
    30 ساله مجرد
    جراح
    حساب بانکی و گردش دارم

ویزا قبلی یکساله از سوییس (دعوتنامه از همین کمپانی)
    ویزا دو هفته ای سوییس (از همین کمپانی)
    ویزا آلمان
    ویزا فرانسه
    ویزا اسپانیا

ویزا آمریکا
    استرالیا
    انگلیس
    کانادا

متشکرم
    ویزا ۵ ساله وجود نداره. از بار ۵ام به بعد ممکنه ۲ ساله بدن

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس ( توریستی / ویزیت)

سلام دوستان. همسرم برای قرصت مطالعاتی از دانشگاه EPFL سوئیس به مدت 6 ماه پذیرش داره. من میخاستم برای ویزای پیوست اقدام کنم. چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

1- همزمان بهمون ویزا میدن یا اول باید ویزای همسرم بیاد بعد من اقدام کنم؟
    2- من هم باید نامه از دانشگاهی که همسرم پذیرش داره داشته باشم برای ارائه به سفارت؟
    3- نامه تمکن مالی برای 6 ماه حضور چقدره و گردش حساب مالی چن ماهه باید باشه؟
    5- نوع ویزام من چی هست؟ اولین بار هست که من و همسرم برای ویزای شنگن داریم اقدام میکنیم و تجربه ای نداریم اصلا.
    4- اجازه کار دارم تو مدت 6 ماه حضورم تو سوئیس؟

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbod_heidari نمایش پست ها
    ویزا ۵ ساله وجود نداره. از بار ۵ام به بعد ممکنه ۲ ساله بدن

چطور میگید ویزا 5 ساله وجود نداره؟
    همکار بنده ویزا آلمان 5 ساله ( 90 زوز اقامت) داره
    و این رو از کجا میگید که بعد از 15 اومی 2 ساله میدن؟
    من که سر دومی یکساله گرفتم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس ( توریستی / ویزیت)

نقل قول نوشته اصلی توسط h_saberkari نمایش پست ها
    سلام دوستان. همسرم برای قرصت مطالعاتی از دانشگاه EPFL سوئیس به مدت 6 ماه پذیرش داره. من میخاستم برای ویزای پیوست اقدام کنم. چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

1- همزمان بهمون ویزا میدن یا اول باید ویزای همسرم بیاد بعد من اقدام کنم؟
    2- من هم باید نامه از دانشگاهی که همسرم پذیرش داره داشته باشم برای ارائه به سفارت؟
    3- نامه تمکن مالی برای 6 ماه حضور چقدره و گردش حساب مالی چن ماهه باید باشه؟
    5- نوع ویزام من چی هست؟ اولین بار هست که من و همسرم برای ویزای شنگن داریم اقدام میکنیم و تجربه ای نداریم اصلا.
    4- اجازه کار دارم تو مدت 6 ماه حضورم تو سوئیس؟

سپاس
    سلام:
    1-همزمان ویزا میدن ولی باید به دانشگاه بگید که همزمان که درخواست ویزا برای همسرتون میکنن،برای شما هم انجام بدن.یعنی در اصل همه ی کارها رو دانشگاه سوییس انجام میده(البته ممکن است ویزای همراه دوتا سه هفته دیرتر برسه)
    2-بله شما همه ی مدارک همسرتون رو باید داشته باشید و همچنین ترجمه ی سند ازدواج
    3-تا اونجایی که من میدونم( تا دوسال پیش)شما نیازی به نامه تمکن و گردش ندارید.همون نامه ای که وزارت علوم به همسرتون میده،شما هم باید ضمیمه پرونده بکنید
    4- ویزای شما و همسر نوع D هست وقتی ویزا میاد توش نوشته که مثلا ماکسیمم تا 1 ماه دیگه وقت دارید که وارد خاک سویس بشید.یعنی اگر دیرتر از اون تاریخ بخواید برید،ویزا لغو شده پس بهتره تاریخی که به دانشگاه میگید براتون بزنه،دقیق و برنامه ریزی شده باشه.بعد از ورود به سوییس هم گویایه مدت زمان فرصت دارید تا این ویزا رو به ویزای شینگن تبدیل کنید.(اینا رو خود منشی دانشگاه بهتون میگه)یعنی ویزای اولیه شما فقط ورود به سوییس هست ولی بعد تبدیل به شینگن میشه.
    5- اطلاعی ندارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)