صفحه 3 از 23 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 228

موضوع: ویزای شینگن سوئیس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس

نقل قول نوشته اصلی توسط goody_good نمایش پست ها
    سلام من چندتا سئوال در مورد ویزای توریستی داشتم: ببخشید اگه خیلی زیاد هستن

1. ترجمه مدارک مالی که برای سفارت ارائه میشه تا چه مدت اعتبار دارن؟ مثل ترجمه جواز کسب؟ یعنی اگر ماله 1 سال و 3 ماه پیش باشند مشکلی هست؟

2. یکی از مدارک اینه: "ارائه مدارک مربوط به امکانات مالی کافی جهت تامین هزینه برای کل مدت اقامت در نظر گرفته شده در کشور سوئیس به زبان انگلیسی"این هزینه چطور باید محاسبه بشه؟ یعنی ماهی چقدر در نظر بگیریم؟

3. بیمه درمانی مسافرتی که میخوان رو از چه بیمه هایی در ایران میشه خرید که از نظر سفارت معتبر باشند؟

4. صفحات شناسنامه باید ترجمه بشن؟؟!؟ فقط نوشتن کپی تمام صفحات شناسنامه...
    دوست من در مورد مدارک مالی منظور ترجمه مانده حساب بانکی هست که باید به روز باشه
    در مورد ویزای توریستی چیزی حدود ۲۰ تومان به بالا در حسابتون باشه
    سوال سوم: برای تهیه بیمه جلوی در سفارت همیشه یک پراید پارکه که براتون بیمه رو صادر میکنه
    صفحات شناسنامه بهتر است ترجمه شود، کلا داخل سفارت هیچ مدرکی به فارسی قبول نمیکنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Weedo نمایش پست ها
    سلام.
    من تازه عضو شدم و گویا نمی تونم پست جدید داشته باشم .. به همین دلیل اینجا سوالم رو مطرح میکنم چون در رابطه با ویزای روادید سوئیس هست.
    من 19 جولای وقط سفارت دارم .. بعد یه لیست به من دادن برای مدارک .. چندتا سوال داشتم راجب مدارک.
    1) من گواهی کار و اشتغال به تحصیل رو باید حتما ترجمه کنم ؟
    2) من خواهرم اونجا پاسپورت سوئیسی داره .. آیا این تاثیری تو ویزا دادن داره ؟ البته دعوت نامه من از طرف شوهرش هست با فیش حقوقی شوهرش.
    3) اگر سند خانه به نام من باشه اولا باید ترجمش کنم ؟ دوما تاثیری داره برای گرفتن ویزا ؟
    4) من تاحالا ویزای شنگن نداشتم اما خانوادم الان بهشون ویزای 6 ماهه میدن چون خیلی میرن و میان .. آیا این تاثیری تو گرفتن ویزا برای من داره یا نه ؟ (البته من قصد ماندن ندارم )
    با تشکر .. منتظز جواب هستم.
    همه مدارک ترجمه باشند
    صددر صد تاتیر داره ُ برای پر کردن فرمها یکی از ساپورتها رو فامیل اعلام کن ، بعد بهتون یک فرم میدهند که باید بفرستید تا شوهر خواهرتون در سوییس به شهرداری مراجعه کنه و ضمانت کنه،اگه این فرم رو بهتون دادند حتما ویزا رو گرفتید
    داشتن یا نداشتن ویزای شینگن قبلی زیاد توی سفارت سوییس مهم نیست
    ترجمه سند خوبه ولی هزنه اش به نسبت بالاست

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط candlein نمایش پست ها
    دوست من در مورد مدارک مالی منظور ترجمه مانده حساب بانکی هست که باید به روز باشه
    در مورد ویزای توریستی چیزی حدود ۲۰ تومان به بالا در حسابتون باشه
    سوال سوم: برای تهیه بیمه جلوی در سفارت همیشه یک پراید پارکه که براتون بیمه رو صادر میکنه
    صفحات شناسنامه بهتر است ترجمه شود، کلا داخل سفارت هیچ مدرکی به فارسی قبول نمیکنند
    ممنون از پاسخ شما...

منظور از سئوال اولم حساب بانکی نبود... منظورم مدارک دیگه مثل ترجمه سند ملکی و جواز کسب و کار بود. میخواستم ببینم که ترجمه این مدارک تا چه مدت اعتبار دارند؟
    !What doesn't kill you, makes you stronger

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goody_good نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما...

منظور از سئوال اولم حساب بانکی نبود... منظورم مدارک دیگه مثل ترجمه سند ملکی و جواز کسب و کار بود. میخواستم ببینم که ترجمه این مدارک تا چه مدت اعتبار دارند؟
    متاسفانه در این مورد اطلاعی ندارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس ( توریستی / ویزیت)

سلام یکی به من کمک کنهههههههههههه
    من واسه مادرم درخواست ویزا کردم بیاد پیشم واسه یک ماه به نظرتون چیها ،یخوان بهش میدن سختههه ،ازمن چی میخوان؟؟؟

دوستان امیدوارم کسی در این تاپیک کم رفت و آمد پیدا بشه که جواب سوال منو بدونه یا بتونه کمک کنه:
    سفارت سوییس از نظر دادن ویزا همزمان به زوج بدون فرزند چقدر راحت میگیره؟ خصوصا اگه این زوج سابقه چند ویزای شنگن داشته باشن
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    دوستان امیدوارم کسی در این تاپیک کم رفت و آمد پیدا بشه که جواب سوال منو بدونه یا بتونه کمک کنه:
    سفارت سوییس از نظر دادن ویزا همزمان به زوج بدون فرزند چقدر راحت میگیره؟ خصوصا اگه این زوج سابقه چند ویزای شنگن داشته باشن
    اگه پاستونو عوض نكرديد و مهر شنگن روش هنوز هست.....بايد گفت مشكلي نخواهيد داشت....
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    اگه پاستونو عوض نكرديد و مهر شنگن روش هنوز هست.....بايد گفت مشكلي نخواهيد داشت....
    ممنون جناب احسان. شما تجربه ویزا از سفارت سوئیس را دارید؟
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    ممنون جناب احسان. شما تجربه ویزا از سفارت سوئیس را دارید؟
    دوست عزیز نه...
    اما چند سال پیش یکی از دوستانم بی دردسر گرفته بود...
    توکل به خدا کنید و اقدام کنید...مشکلی پیش نخواهد آمد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام.دوستان من يه عمو تو سوئيس دارم كه يه 25 ساله اونجاس.وضعشونم خوبه.ميخوام برام دعوتنامه بفرسته .بعد من مجردم تو شركت خصوصي راه سازي مشغولم كار ميكنم(23 ساله) و ميتونم حساب بانكي بدم .خود عموم هم ميتونه حساب خودشو بده و تعهد بده. در ضمن من يك بار برا ويزاي شنگن( سوئد) اقدام كردم و ندادن و مهر خورده تو پاسم.شانسمو كم ميكنه؟ با اين تفاصير چقدر شانس دارم؟ لازمه پاسم رو عوض كنم؟ در ضمن كساني كه تجربه دارن چه بايد كرد كه ويزا بدن ؟هم من هم عموم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)