صفحه 8 از 23 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 228

موضوع: ویزای شینگن سوئیس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای سوئیس ( توریستی / ویزیت)

ممنون از شما. نمره زبان برای ویزای دانشجوییه و نیازی نیست برای فرصت.همون MCHE کافیست. یه سوال دیگه هم داشتم،فیش واریز بانکی که گفته چی؟باید ببریم یا همونجا نقدی ازمون میگیرن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nheravi نمایش پست ها
    سلام منهم قراره ژانويه برای فرصت مطالعاتی برم سوئيس. مدارک طبق سايت: فرم D، نامه دعوت نامه و سی وی، نامه از مؤسسه فرستنده برای حمايت مالی، چکيده ای از کاری که قراره انجام بشه و البته نمره زبان. مشکل منهم سر نمره زبان است که دوازده سال پيش نمره MCHEداشتم ولی تافل يا ايلتس ميخوان. انگليسی ام خوبه اما نمی دونم بدون نمره قبول می کنند؟ قبلا که برای فرصت مطالعاتی رفتم انگليس نمره زبان نمی خواستند.
    ممنون از شما. نمره زبان برای ویزای دانشجوییه و نیازی نیست برای فرصت.همون MCHE کافیست. یه سوال دیگه هم داشتم،فیش واریز بانکی که گفته چی؟باید ببریم یا همونجا نقدی ازمون میگیرن؟

Junior Member aikash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار آل طه

سلام
    گفته شده که مبلغی باید از زمان مصاحبه تا گرفتن ویزا توی حساب باشه.
    امروز که تلفتی با سفارت صحبت کردم گفتند باید سه ماه قبل از سفرم وقت مصاحبه بگیرم.
    با این حساب یعنی باید اون پول 3 ماه توی حسابم باشه؟
    من تا جایی که میدونستم قبلا از زمان مصاحبه تا دادن جواب 3 هفته طول میکشید.
    میشه راهنماییم کنید؟

گابریل گارسیا مارکز:زندگی آنچه زیسته ایم نیست بلکه آن چیزی است که به یاد میاوریم تا روایت کنیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط aikash نمایش پست ها
    سلام
    گفته شده که مبلغی باید از زمان مصاحبه تا گرفتن ویزا توی حساب باشه.
    امروز که تلفتی با سفارت صحبت کردم گفتند باید سه ماه قبل از سفرم وقت مصاحبه بگیرم.
    با این حساب یعنی باید اون پول 3 ماه توی حسابم باشه؟
    من تا جایی که میدونستم قبلا از زمان مصاحبه تا دادن جواب 3 هفته طول میکشید.
    میشه راهنماییم کنید؟
    تا جایی که من میدونم ویزای توریستی رو ۱۰ روزه جواب میدن. شما قبل از مصاحبه گواهی حساب بگیرید و برای سفارت ببرید. فکر نمیکنم حساب رو چک کنن. به هر حال طبق فرض شما، فقط باید ۱۰ روز پول در حساب بمونه.

Junior Member

سلام دوستان، سفارت سوئيس يكشنبه كه اربعين هستش بازه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra8071 نمایش پست ها
    سلام دوستان، سفارت سوئيس يكشنبه كه اربعين هستش بازه؟
    سلام
    تعطبلات رسمی ایران تعطیل هستن.

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

پیش فرض پاسخ :ویزای سوئیس ( توریستی / ویزیت)

دوستان عزیز یک سوال در خصوص ویزای توریستی سوئیس.

من قصد دارم ۱۵ روز به دیدار دوستم برم که ساکن بادن هست. قبلا شنگن نداشتم و فقط ترکیه، مالزی و سری لانکا بودم. گردش مالی من خوب نیست و بیشتر از ۱۰ تومن فکر نکنم بتونم بذارم. نامه اشتغال به تحصیل و کار دارم

ولی نکته قوت اپلیکشن ام اینه که شخص دعوت کننده از دوستان صمیمی من هستن و چندین بار ایران دیدمشون. این شخص ضمانت خروج من رو در دعوت نامه مینویسه و تمام هزینه ها رو متقبل میشه. این شخص گردش مالی بسیار زیادی دارد. یک رستوران بزرگ در اونجا دارد.

لطفا بگید شانس ویزای ما چطوره
    ویرایش توسط roya_nn62 : December 2nd, 2016 در ساعت 03:59 PM
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

با سلام خدمت دوستان ميخواستم نظرتون رو بدونم :
    هفته پيش وقت سفارت داشتم جهت اخذ ويزاي توريستي براي خودم همسرم و فرزند ١٠ سالم / سابقه بيمه بالاي ٥ سال هردو شاغليم / فيش حقوقي / مدارك بيمه / حساب بانكي بالاي ١٠٠ تومن / با گردش حساب متوسط / مدارك و حكم كارگزيني واشتغال ب كار پست دولتي ورزشي/ سند ملكي / و كليه مداركي كه سفارت لازم داره مثه رزو بليط و هتل و بيمه مسافرتي و اصل پاسپورتا كه هركدوم ٣ بار ويزاي توريستي تايلند و دبي توشه / روز مصاحبه وقتي نوبتمون شد فقط مدارك رو چك كردن وانگشت نگاري كردن بدون حتي يه سئوال / تك تك مصاحبه شديم اول همسرم و بعد من / منظور از مصاحبه يعني كه فقط وارد گيشه شديم و مدارك رو تحويل داديم / همسرم اول مدارك رو تحويل داد وانگشت نگاري شديم بعد من مدارك خودم و فرزندم رو تحويل دادم / آفيسر گفت بيرون باش تا صدات كنم / بعد از ده دقيقه صدا كرد و رسيد پاسپورتا رو تحويل داد كه چهارشنبه همين هفته بايد برم جوابشو بگيرم/
    به نظرتووووون ويزاهامون در مياد؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid401040 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان ميخواستم نظرتون رو بدونم :
    هفته پيش وقت سفارت داشتم جهت اخذ ويزاي توريستي براي خودم همسرم و فرزند ١٠ سالم / سابقه بيمه بالاي ٥ سال هردو شاغليم / فيش حقوقي / مدارك بيمه / حساب بانكي بالاي ١٠٠ تومن / با گردش حساب متوسط / مدارك و حكم كارگزيني واشتغال ب كار پست دولتي ورزشي/ سند ملكي / و كليه مداركي كه سفارت لازم داره مثه رزو بليط و هتل و بيمه مسافرتي و اصل پاسپورتا كه هركدوم ٣ بار ويزاي توريستي تايلند و دبي توشه / روز مصاحبه وقتي نوبتمون شد فقط مدارك رو چك كردن وانگشت نگاري كردن بدون حتي يه سئوال / تك تك مصاحبه شديم اول همسرم و بعد من / منظور از مصاحبه يعني كه فقط وارد گيشه شديم و مدارك رو تحويل داديم / همسرم اول مدارك رو تحويل داد وانگشت نگاري شديم بعد من مدارك خودم و فرزندم رو تحويل دادم / آفيسر گفت بيرون باش تا صدات كنم / بعد از ده دقيقه صدا كرد و رسيد پاسپورتا رو تحويل داد كه چهارشنبه همين هفته بايد برم جوابشو بگيرم/
    به نظرتووووون ويزاهامون در مياد؟؟؟؟
    درود، نتیجه ویزای شما چی شد؟

Junior Member

سلام دوستان
    گواهی اشتغال به تحصیل من به زبان فرانسه هست. قبولش میکنن؟
    همچنین باید تمام کپی ها در اندازه ی آ۴ باشه؟ تو قسمت مدارک نوشته بود!
    در ضمن برای بررسی مدارک جقدر ازمون پول میگیرن؟ و باید به یورو باشه؟
علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)