صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: مهم- ميزان Fund

پیش فرض پاسخ : مهم- ميزان Fund (بابا کمک کنید دیگه!!!)

من امروز از دانشگاه ایالتی اکلاهما در رشته مهندسی شیمی پذیرش گرقتم. میزان فاندم هم:

700 دلار در ماه و نیز Health assurance و a waiver of three tuition in state و the entire out of state tuition هست. آیا این میزان برای زندگی کافیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهم- ميزان Fund (بابا کمک کنید دیگه!!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb
    من امروز از دانشگاه ایالتی اکلاهما در رشته مهندسی شیمی پذیرش گرقتم. میزان فاندم هم:

700 دلار در ماه و نیز Health assurance و a waiver of three tuition in state و the entire out of state tuition هست. آیا این میزان برای زندگی کافیه؟
    معمولا وقتی که به طور کامل شمارو ساپورت نکنه دانشگاه مجبور میشید 1 سری از هزینه ها رو خودتون بدید که داخل فرم اI-20 شما دقیقا مشخص میکنه که در سال چه قدر باید از جیب بدید. ولی در کل با توجه به هزینه‌ها من فکر کنم شما برا اوکلاهما باید ماهی 200 یا 300 دلار از جیب بزاری, مگر که 1 خونه ارزون گیرت بیاد.

به نظر من برا اینکه مطمئن بشی از بچه های دانشگاهی که پذیرش گرفتی بپرس اونها حتما کمکت میکنن و اطلاعات بهتری میدن.

پیش فرض پاسخ : مهم- ميزان Fund

من به دانشگاهی که از آن پدیرش گرفتم، می خوام به یکی از استادها، برای گرفتن فاند بیشتر، اینجوری ایمیل بزنم:

Dear Professor
    I have been admitted into your department PhD program for spring 2009.
    However, I am parially funded: The fund includes $700 per month (including health insurance, a waiver of three hours in state tuition and the entire out of state tuition).
    My scientific backgrounds are comptible with yours and I have published three Journal papers Currently, I am working on Environmetal modelling ....
    May I ask you to consider me for a partial (or full) employment in your research group? I strongly belive that I can be very fruitful and I can bring new insights and ideas.

به نظرتون این ایمیل خوبه؟

پیش فرض پاسخ : 2000 دلار در ماه كم نيست؟؟؟؟

با سلام
    این tuition waiver چی هست؟؟
    وقتی میگنwaive میشه یعنی از پرداخت شهریه معاف میشیم؟؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarliryaee نمایش پست ها
    با سلام
    این tuition waiver چی هست؟؟
    وقتی میگنwaive میشه یعنی از پرداخت شهریه معاف میشیم؟؟
    ممنون
    دو نوع tuition waiver وجود داره. در نوع اول که در دانشگاههای امریکا خیلی مرسومه شما کلا از پرداخت شهریه معاف میشید. در کانادا علاوه بر این حالت، حالت دیگری هم هست که شما را از international tuition fee معاف میکنند و فقط باید شهریه معادل کانادائی ها رو بپردازید. اگر نامه پذیرش شما فقط بگه tuition waiver حالت اوله یعنی کلا معاف هستید.

یعنی این هیج ربطی به فاند شما نداره
    اصلا شرط خاصی واسه اینکه بتون تعلق بگیری هست؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarliryaee نمایش پست ها
    یعنی این هیج ربطی به فاند شما نداره
    اصلا شرط خاصی واسه اینکه بتون تعلق بگیری هست؟؟
    منظورتون رو متوجه نشدم. البته که ربط داره. بخشی از فاندینگ شما ممکنه بصورت tuition waiver باشه.
    مثل بورس یا اسکولارشیپ حساب میشه و رقابتی یه. در بسیاری از دانشگاههای امریکا اگر پذیرش با RA/TA به شما بدهند tuition waiver هم بطور اتوماتیک اضافه میشود. ولی در کانادا اینطور نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهم- ميزان Fund

حد اكثر FUND حدود چه مبلغي است و بر اثاثي داده ميشود ؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)