صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: شیوه تماس با استاد در رشته معماری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دوره مستر رشته معماری..گرایش طراحی..دانشگاه کوب

پیش فرض پاسخ : شیوه تماس با استاد در رشته معماری

سلام بر شما..
    معدل شما در حال حاضر وضعیت خوبی داره..اگر بتونید بالاتر ببرید اش بهتر هم خواهد شد..البته بیشتر تلاشتون روی درس های تخصصی معماری باشه..چون فقط اون ها مورد بررسی دقیق قرار می گیرد.
    اگر قصد داشته باشید به امریکا مهاجرت کنید و بورسیه داشته باشید حتما باید GRE و مدرک زبان TOFEL داشته باشید. و طبیعتا مقاله. با تمام این ها شانس رشته ی معماری برای گرفتن بورس بسیار اندک هستش..خیلی مهمه که پورتفولیو بسیار قوی بسته باشید.
    برای پیداکردن یک استاد چند راه وجود داره..ساده ترین ان مراجعه به سایت دانشگاه مربوطه..قسمت دانشکده ی مربوط و لیست اساتید هست. این تنها راه شناسایی اساتید یک دانشگاه هستش..در بعضی موارد اسامی اساتید درج شده ولی جای ایمیل خالی است که می توانید یا اسم استاد را در گوگل سرچ کنید تا پروفایل احتمالی استاد رو پیدا کنید یا از طریق قسمت Contact با دانشگاه ایمیل استاد را دریافت کنید.
    اگر خیلی اصرار به داشتن بورسیه دارید می تونید روی سه کشور بیشتر کار کنید..فنلاند، هلند و ژآپن...که بین این سه کشور شانس بورس داشتن در ژآپن از دو تای باقی بیشتر است..
    معماری رشته ی بسیار گران و وقت گیری هست..کار و خواندن رشته ی معماری در کنار هم سازگار نیست..خیلی خوب تحقیق کنید..موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ni0sha نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوستان
    من دانشجوی ترم 4 معماری از دانشگاه سراسری امام خمینی قزوینم میخوام برای ارشد تو ایتالیا یا امریکا اقدام کنم تا الان معدلم بالای 17 میخوام بورس بگیرم میشه بهم راهنمایی کنید که چه دانشگاهی و چه جوری اقدام کنم اگه بشه میخوام با چندتا پروفسور این کشورها درارتباط باشم اما نمیدونم چجوری میتونم ایمیلاشون بیابم در مورد زبان و... نمیدونم راستش من هیچ اطلاعاتی ندارم میشه بگید از کجا شروع کنم

Junior Member

سلام
    کسی در مورد ارشد معماری هند اطلاعی داره ؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید؟

Junior Member

میخواستم بدونم در مورد ارتباط با اساتید در مقطع فوق لیسانس معماری هم باید مثل دکترا عمل کرد؟ یعنی میشه از طریق استاد وارد شد؟ این سوال رو برای این میپرسم که معماری با بقیه رشته ها فرق میکنه ؛ تو رشته های دیگه برای مستر هم میشه به استاد ایمیل زد چون تز دارن، ولی معماری هم همینطوره؟ البته من برای آمریکا هست سوالم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Michigan, Architrecture

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_1 نمایش پست ها
    میخواستم بدونم در مورد ارتباط با اساتید در مقطع فوق لیسانس معماری هم باید مثل دکترا عمل کرد؟ یعنی میشه از طریق استاد وارد شد؟ این سوال رو برای این میپرسم که معماری با بقیه رشته ها فرق میکنه ؛ تو رشته های دیگه برای مستر هم میشه به استاد ایمیل زد چون تز دارن، ولی معماری هم همینطوره؟ البته من برای آمریکا هست سوالم
    دانشگاه با دانشگاه و برنامه تا برنامه فرق می کنه. گاهی لازم نیست ایمیل بزنید و بر اساس معدل و پورتفولیو و نمره زبان و غیره انتخاب می شوید (مثل M.Arch دانشگاه میشیگان) و گاهی لارمه که ایمیل بزنید و استاد داشته باشید (مثل M.S. معماری دانشگاه میشیگان!).

Banned

کسی هست مقطع دکتری معماری بخونه خارج از کشور (گرایش انرژی به خصوص) و فاند داشته باشه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)