نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: ویزای استرالیا برای شرکت در کنفرانس

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

پیش فرض ویزای استرالیا برای شرکت در کنفرانس

سلام دوستان،

لطفا تجربیات و اطلاعاتتون رو راجع به ویزا استرالیا برای شرکت در کنفرانس رو با ما به اشتراک بذارید.

من باید 4 ماه دیگه برای یک کنفرانس بسیار مهم اونجا باشم و بسیار نگران هستم.

خیلی متشکر.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای استرالیا برای شرکت در کنفرانس

دوستان کسی طی 2 سال اخیر (2011-2013) برای شرکت در کنفرانس موفق به اخذ ویزای استرالیا شده؟
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

اتفاقا این سوال من هم هست. لطفا اگر کسی تجربه ای داره بگه. از این گذشته یه سوال دیگه هم دارم. ظاهرا استرالیا برای بعضی از انواع ویزاش هزینه دریافت نمیکنه! بنظرتون ویزای کنفرانس هم میتونه در این رده بندی قرار بگیره؟
    مطالبی که می نویسم، صرفا بر مبنای نظر شخصی ام یا تجربیات دوستانم است. لطفا تعبیر عام نفرمایید.

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Firefox نمایش پست ها
    اتفاقا این سوال من هم هست. لطفا اگر کسی تجربه ای داره بگه. از این گذشته یه سوال دیگه هم دارم. ظاهرا استرالیا برای بعضی از انواع ویزاش هزینه دریافت نمیکنه! بنظرتون ویزای کنفرانس هم میتونه در این رده بندی قرار بگیره؟
    گفتم جواب قسمت دوم سوالم رو اینجا بذارم، شاید بعدها به درد کسی خورد. اون نوع ویزاها - که بدر کنفرانس هم میخورن - فقط برای صاحبان پاسپورت بعضی از کشورها صادر میشه که ایران جزوشون نیست! مثلا برای e-Visitor اینها مجازند:

Andorra
    Austria
    Belgium
    Bulgaria
    Croatia
    Cyprus
    Czech Republic
    Denmark
    Estonia
    Finland
    France
    Germany
    Greece
    Hungary
    Iceland
    Ireland
    Italy
    Latvia
    Liechtenstein
    Lithuania
    Luxembourg
    Malta
    Monaco
    Netherlands
    Norway
    Poland
    Portugal
    Romania
    Republic of San Marino
    Slovakia
    Slovenia
    Spain
    Sweden
    Switzerland
    United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
    Vatican City (Holy See)

منبع: http://www.immi.gov.au/visas/visitor/651
    مطالبی که می نویسم، صرفا بر مبنای نظر شخصی ام یا تجربیات دوستانم است. لطفا تعبیر عام نفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار - دانشگاه شریف

سلام،

من به تازگی برای شرکت در یک کنفرانس در ملبورن، برای ویزای
    Visitor (Business) - subclass 600
    اپلیکیشن آنلاین پر کردم و فرستادم (هزینه 130 دلار استرالیا). پس از 8 روز جواب رد شدن در خواست ویزای من اومد.
    مدارکی که من برای ویزا ارائه کرده بودم: مدارک شناسایی لازم + دعوت نامه ی کنفرانس + ترجمه سند ملکی به نام خودم + bank statement با موجودی 10هزار دلار

دلایلی که برای رد ویزای من اومده بود:
    - نداشتن همسر / فرزند در ایران
    - نداشتن مدارک کار (من مشغول به کار هستم اما بیمه ندارم الان برای همین نتونستم مدرک کارم رو ترجمه کنم)
    - در گذشته سفر به اروپا یا استرالیا نداشتم

I note that you wish to travel to Australia to attend the Australian Language Technology
    Association Workshop, 26 November – 28 November 2014

I note that you are a 26 year old male residing in Iran
    .
    I note that you have stated on your application form that you are employed part time at
    Amirkabir University of Technology however you have not provided any evidence of your
    employment. As such I give limited weight to this factor when determining if your expressed
    intention to visit Australia is genuine
    .
    I note that you have provided evidence of 1 property ownership. However, I place limited
    weight on this financial asset as inducement to return to Iran as these assets are transferrable
    and could be potentially withdrawn, sold and/or accessed from within Australia
    .
    I note that you have not travelled to Australia previously and that you have visited Malaysia.
    I have considered your claim that you have travelled to and complied with visa conditions or
    Immigration Laws of this country. However, I find that travel to this country is not sufficient
    to satisfy me that you would abide by the conditions of a tourist visa for travel to Australia.
    As such I give limited weight to this factor when determining if your expressed intention to
    visit Australia is genuine
    .
    I note that you have no immediate family such as spouse or dependent children remaining in
    Iran to act as incentive for your return to Iran
    .
    In taking into account the above factors combined with the current situation in Iran, a
    country with substantial economic, security and political issues, I am not satisfied that your
    circumstances demonstrate sufficient ties to Iran to induce you to leave Australia at the end of
    your proposed visit.

Junior Member

سلام من هم به تازگی درخواست ویزام رو رد کردن. من هم برای 600 business visitor اپلای کرده بودم که توی کنفرانس شرکت کنم. مشکل کار اینجا بود که من فقط فرم آنلاین رو پر کردم و هیچ مدرکی آپلود نکردم. ازشون پرسیدم گفتن که باید دوباره اپلای کنم و پرونده‌ی درخواست قبلی بسته شده. حالا چند تا سوال دارم:

۱- من کلاس ویزا رو درست انتخاب کردم؟
    ۲- مصاحبه حضوری نمی‌کنن تو تهران؟ حتما باید آنلاین اپلای کنم؟
    ۳- امکان آپلود مدارک بعد از پرداخت هزینه‌ هست؟ درسته؟ چون من دوباره پر کردم فرم‌ها رو جایی برای ارسال مدارک ندیدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار - دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix7 نمایش پست ها
    سلام من هم به تازگی درخواست ویزام رو رد کردن. من هم برای 600 business visitor اپلای کرده بودم که توی کنفرانس شرکت کنم. مشکل کار اینجا بود که من فقط فرم آنلاین رو پر کردم و هیچ مدرکی آپلود نکردم. ازشون پرسیدم گفتن که باید دوباره اپلای کنم و پرونده‌ی درخواست قبلی بسته شده. حالا چند تا سوال دارم:

۱- من کلاس ویزا رو درست انتخاب کردم؟
    ۲- مصاحبه حضوری نمی‌کنن تو تهران؟ حتما باید آنلاین اپلای کنم؟
    ۳- امکان آپلود مدارک بعد از پرداخت هزینه‌ هست؟ درسته؟ چون من دوباره پر کردم فرم‌ها رو جایی برای ارسال مدارک ندیدم.
    سلام،

1. بله کلاس ویزا رو درست انتخاب کردید.

2. برای درخواست این نوع ویزا هم میتونین آنلاین درخواست بدین و هم حضوری. خوبی اپلیکیشن آنلاین اینه که توی وقتتون صرفه جویی میشه و دردسر کمتری داره. اما اگر فکر میکنید توی ارسال مدارک مشکلی دارید و ممکنه فرمی رو اشتباه پر کنید میتونید با مراجعه به سفارت از کارشناس های اونجا کمک بگیرید.

3. همونطور که میدونید برای درخواست آنلاین برای این ویزا باید در این سایت عضو بشید و درخواست رو ثبت کنید و بعد فیلدهای لازم رو پر کنید:
    https://online.immi.gov.au/lusc/login
    وقتی که تا مرحله ی نهایی پیش رفتین و اطلاعات رو تایید کردین به صفحه ای منتقل میشید که لیست درخواست های شما رو نشون میده. در اونجا در ردیفی که مربوط به درخواست جدیدتون هست در ستون آخر (select action) باید گزینه ی پرداخت هزینه ی اپلیکیشن رو بزنید.
    اگر پرداخت رو انجام ندید اصلا درخواست شما بررسی نمیشه.
    برای پرداخت میتونید از کارت های اعتباری یا نقدی بین المللی ویزا و مسترکارد و ... استفاده کنید.

بعد از پرداخت هزینه ی اپلیکیشن دوباره به صفحه ای که لیست درخواست ها اونجا نشون داده میشه فرستاده میشید. حالا با انتخاب گزینه ی view application برای درخواست ویزایی که ثبت کردید به صفحه ای منتقل میشید که مدارکی که باید ارسال کنید رو نشون میده و اونجا میتونید مدارک لازم رو ارسال کنید. بعد از ارسال همه ی مدارک و اطمینان از کامل بودن مدارک، در پایین صفحه بر روی دکمه ی Go to my account کلیک میکنید و در صفحه ای که باز میشود کنار سطر مربوط به درخواست ویزا تیک میزنید و submit application رو میزنید. بعد از انجام این کار باید منتظر بمانید تا نظر کارشناس سفارت برای شما فرستاده شود و اگر مصاحبه یا معاینه پزشکی لازم بود با ایمیل به شما اطلاع داده میشود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)