صفحه 1 از 183 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

پیش فرض آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط pantheia نمایش پست ها
    سلام بلاخره امروز بعد 2 هفته و 1 روز! به من ایمیل زدن گفتن مدیکال رو انجام بدم.
    چرا رزومه رو ازم نخواستن؟
    تو تهران کجا بریم بهتره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    عزیزان لطف کنید طبق گفته محمدرضا جان
    اطلاعاتی در مورد تاریخ ارسال مدارک و جزییات پرونده را در امضا قرار دهید

دوست گرامی pantheia ...در مورد رزومه! اگر شما جزییات پروندتون را ذکر کنید سایر بچه ها و کسانی که پروندشون مثل شماست بهتر می تونند کمک کنند !
    بعضی دوستان که مستر رفتن ازشون سی وی نخواستن وگرنه برای Phd سی وی میخوان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

چرا من با بقیه میفرقم !!!! واسه من فایل نامبرو، در خواست واسه سی وی، و مدیکال با هم اومد ؟؟!!! کلا علامت سوالم
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    دوست گرامی pantheia ...در مورد رزومه! اگر شما جزییات پروندتون را ذکر کنید سایر بچه ها و کسانی که پروندشون مثل شماست بهتر می تونند کمک کنند !
    بعضی دوستان که مستر رفتن ازشون سی وی نخواستن وگرنه برای Phd سی وی میخوان

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط pantheia نمایش پست ها
    سلام بلاخره امروز بعد 2 هفته و 1 روز! به من ایمیل زدن گفتن مدیکال رو انجام بدم.
    چرا رزومه رو ازم نخواستن؟
    تو تهران کجا بریم بهتره؟
    از کسایی که میخوان مستر بخونن رزومه نمیخوان.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط aahhmmaadd نمایش پست ها
    چرا من با بقیه میفرقم !!!! واسه من فایل نامبرو، در خواست واسه سی وی، و مدیکال با هم اومد ؟؟!!! کلا علامت سوالم
    خوب این که خیلی خوبه. نشون میده که آفیسرتون هیچ ایرادی تو پروندتون ندیده.

بچه ها این جریان لیبل چیه؟از کجا باید بگیریم؟چقدز طول میکشه و هزینش چقدره؟؟
    لازمه واقعا؟؟؟
    چقدر سوال پرسیدم یهو :دی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saharrrrrrr نمایش پست ها
    بچه ها این جریان لیبل چیه؟از کجا باید بگیریم؟چقدز طول میکشه و هزینش چقدره؟؟
    لازمه واقعا؟؟؟
    چقدر سوال پرسیدم یهو :دی
    این واسه کسایی هست که ویزاشون اومده. اونطوری که من شنیدم از چند نفر دیگه نیازی بش نیست. بعضی ها واسه محکم کاری این لیبل رو میزنن که یه هزینه ای رو هم بابتش باید پرداخت کرد

ApplyAbroad Veteran

دوست هایی که شماره پرونده گرفتن.....ممکن بگن همراه ایمیل فایل پی دی اف فرم های پزشکی بوده یانه......بعد چه آزمایش هایی خواستن رو نوشتن توی فرم ها یا نه.......ممنون
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    دوست هایی که شماره پرونده گرفتن.....ممکن بگن همراه ایمیل فایل پی دی اف فرم های پزشکی بوده یانه......بعد چه آزمایش هایی خواستن رو نوشتن توی فرم ها یا نه.......ممنون
    همون فرم 26 و 160..چیزی عوض نشده

Junior Member

دوستان CV که به سفارت میفرستیم را باید خلاصه کنیم تا زودتر visa بیاد یا الزما همان CV کامل که به دانشگاه دادیم را باید بفرستیم سفارت؟ برای امریکا اگه CV طولانی باشه visa خیلی دیر میاد یعنی clearance طولانی میشه . اینجا هم به این شکل هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Iran university of science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط aria1365 نمایش پست ها
    دوستان CV که به سفارت میفرستیم را باید خلاصه کنیم تا زودتر visa بیاد یا الزما همان CV کامل که به دانشگاه دادیم را باید بفرستیم سفارت؟ برای امریکا اگه CV طولانی باشه visa خیلی دیر میاد یعنی clearance طولانی میشه . اینجا هم به این شکل هست؟
    این که پروسه طولانی میشه یا نه رو نمیدونم.ولی شنیدم که با دانشگاه چک میشه. رو این حساب بهتره که مغایرتی نداشته باشه.البته خوب فقط شنیدم.نمیدونم چقدر معتبر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)