صفحه 8 از 146 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Exclamation پاسخ : ویزای 476 برای فارق التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط alivertex نمایش پست ها
    دوستاني كه تجربه دارن يه راهنمايي بكنن...
    اينطور كه من فهميدم براي كساني كه بعد از سال 2012 (مانند من) ميخان 476 لاج كنن مراحل اينطوريه ....
    1- گرفتن آيلس 7 تو تمام قسمت ها
    2- لاج آنلاين
    3- انتظار و درخواست اسس مدارك
    4- آمدن ويزا و پرواز كه اميدوارم هر چه سريعتر نصيب همه بچه هاي گل 476 بشه
    5- درخواست براي EOI
    6- پيدا كردن كار و بعد اسپانسر طوري كه بتونيم يك سال سابقه كار تو رشته خودمون داشته باشيم و يا گذاراندن یک دوره تخصصی یکساله (اين دوره شهريه كه نداره؟)
    7- بعد از يك سال ميتونيم با كسب 60 امتياز درخواست ويزاي 189 بديم و صبر كنيم تا اين 189عزيز بياد در صورتيكه 18 ماه ما تموم شد و 189دوست داشتني نيومد ميتونيم ويزاي بريج بگيريم و منتظر بمونيم كه ان شاء الله فرجي شود....و اون عزيز دل همه بياد
    حالا اگه نيومد چي بلاخره بيرون كه نميكنن مارو درسته ....
    I LOVE PR and 476
    اين چيزيه كه من با خوندن فروم ها بدست آوردم خيلي دوست دارم نظر بقيه دوستان رو هم بدونم كه آيا اين مراحل درسته و يا اگر پيشنهاد بهتري دارن بفرمايند كه بقيه هم استفاده ببرن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارق التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط elham khanoom نمایش پست ها
    با سلام
    این بند از شرایط که نوشتین از سال 2013 باید نمره زبان 7 باشه تو همه مهارتها تا چه حد درسته؟من رو نمره 6 برنامه ریزی کرده بودم
    امتياز زبان 6 جهت درخواست ويزاي 476 كافيست.

سلام
    من لیسانس دانشگاه تهرانم، فوق امیرکبیر (فارغ التحصیل 88)و در حال حاضر دانشجوی دکترای امیرکبیر. سربازی هم رفتم و کارت پایان خدمت دارم. سابقه کار نفتی هم دارم. موضوع اینه که تا دکترامو تموم کنم(در حالت ایده آل و رویاییش شهریور93) 31 سالم میشه علاوه بر این ممکنه قانون عوض شه. کسی میتونه راهنمایی کنه که چی کار میتونم بکنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من احتیاج به راهنمایی و مشورت دارم در مورد اقدام واسه subclass 476
    من ارشدمو معدن امیرکبیر گرفتم ، مدارکمم همرو گرفتم حاضرن
    تنها چیزی که واسه این ویزا ندارم نمره زبانه
    داشتم زبان میخوندم واسه آیلتز 7 که واسه دکتری اقدام کنم ولی با تغییرات شرایط فعلی به فکر این ویزا افتادم
    زبانم در حدی هست که بتونم جنرال 6 بگیرم
    حالا میخوام بچه هایی که تجربه دارن یا میدونن بهم بگن بنظرشون بشینم بخونم واسه همون آیلتز 7 و اقدام واسه دکتری یا هرچه سریعتر یه امتحان جنرال 6 بگیرم و اقدام کنم واسه این ویزا؟؟؟؟؟؟؟؟
    و وقتی رفتم استرالیا اونجا دنبال بقیه کارام باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درضمن اطلاعاتی که اینجا گذاشتین واسم بسیار مفید بودن

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

دوستان اگه 5 سال از مدرک گذشته باشه ولی همه ی این سالها سابقه کار داشته باشم نمیتونم اقدام کنم برای این ویزا؟ مدرکم از دانشگاه تهرانه
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

Junior Member

با سلام.
    من دوتا سوال داشتم.
    آیا آیلتس آکادمیک را هم قبول می کنند برای این ویزا؟
    اگر آره، من تاریخ تولدم توی امتحان آیلتس اشتباهه، یعنی بجای 1984 نوشته شده 1983، آیا به این ایراد می گیرن یا نه؟
    اگه دوستان اطلاعاتی دارند ممنون می شم که لطف کنن و من رو راهنمایی کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biochemical Engineering- AUT

با درود فراوان،
    من دقیقا 3 ماه پس از لادج کردن پرونده و کمتر از یک ماه بعد از ارسال مدارک موفق به دریاف این ویزا شدم.
    سوال اولم اینه که با توجه به شرایط ایران آیا لازمه برچسب ویزا روی پاسپورت رو درخواست بدم؟ تمام نهاد های استرالیا با سیستم VEVO به اطلاعات ویزا دسترسی دارن ولی برادران انتظامی فرودگاه امام رو نمی دونم.....
    سوال دوم: اگر خواستم برچسب رو بگیرم ایا نیاز به درخواست و نوبت موندن برای سفارت هست یا کاریه که سریع و با مراجعه حضوری پیش بره؟
    با توجه به اینکه من سابقه کار مرتبط با درسم ندارم و اینجا مشغول کار دیگه ای هستم و هدفم از رفتن ، پیدا کردن شغل و اخذ اقامت دائم در مرحله بعدی است آیا پرواز به استرالیا در سریعترین وقت ممکن و جستجو به دنبال کار منطقی تر هست یا استفاده از فرجه 11 ماهه اعتبار ویزا و کار کردن در فیلد مرتبط با رشته ام در ایران و سپس رفتن به استرالیاست؟
    من مردک ارشد مهندسی شیمی از امیر کبیر دارم و احتمال پیدا کردن کار مرتبط را با استفاده از بند "پ" در ایران دارم...
    پاسخگوی سوالات دوستان هم در حد اطلاعاتم هستم....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eskandari_m نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس دانشگاه تهرانم، فوق امیرکبیر (فارغ التحصیل 88)و در حال حاضر دانشجوی دکترای امیرکبیر. سربازی هم رفتم و کارت پایان خدمت دارم. سابقه کار نفتی هم دارم. موضوع اینه که تا دکترامو تموم کنم(در حالت ایده آل و رویاییش شهریور93) 31 سالم میشه علاوه بر این ممکنه قانون عوض شه. کسی میتونه راهنمایی کنه که چی کار میتونم بکنم؟

سلام،
    متاسفانه شما یکم دیر اقدام کردید. اگر 1 سال زودتر بود میتونستید با همون ارشد اقدام کنید ولی الان راه حلی به ذهنم نمیرسه. صبر کنید شاید قانون عوض بشه.

Junior Member

سلام
    متاسفانه نمیتونید. نباید بیشتر از دو سال گذشته باشه.

Junior Member

سلام.
    بنظر من زودتر امتحان IELTS رو بدین و برای این ویزا اقدام کنید
    وقتی رسیدید استرالیا سر فرصت یک دانشگاه خوب برای دکترا ثبت نام کنید با اینکه فقط کار کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)