صفحه 10 از 146 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارق التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر

سلام
    من بصورت آنلاین ثبت نام کردم. برام ایمیل امد که تا 28 روز دیگه مدارک بفرستم هنوز افسر پرونده مشخص نشده و احتمالا تو آدلاید بررسی میشه. حالا جند تا سئوال داشتم ممنون میشم جواب بدین:
    1-مدارکی که کلا سفارت واسه این ویزا می خواد چی هست؟
    2- باید مدارک آنلاین بگذارم یا ایمیل کنم و یا پست کنم، آخه نوشته که کپی برابر اصل مدارک بفرستین؟ منظور از برابر اصل کردن چیه همون مهر دادگستری روی ترجمه کفایت می کنه یا باید ببرم مثلا سفارت استرالیا برابر اصل کنم.؟
    3- برای مدارک پزشکی فرم خاصی خودتون دانلود کردین بردین یا همون جا دکتر بهت داد؟ جون دکتر ابراهیمی گفته که نیازی به فرمی نیست. بعد اگه اینترنتی فرستادی همون پرونده پزشکی رو صفحه به صفحه اسکن و ایمیل کردی ایراد نگرفتن؟
    ممنون می شم اگه راهنمایی کامل بکنین و اگر توضیحات دیگه ای نیاز هست بهم بگین چون 20 روز دیگه بیشتر وقت ارسال مدارک ندارم.

Junior Member

سلام
    بعد از ثبت نام به صورت آنلاین وقتی status رو چک کردم مدارک پزشکی که 5 مورد بود را می خواست. من از الان باید انجام بدم یا صبر کنم تا افسر پرونده درخواست بده؟ (در قسمت checklist نوشته که انجام ندید تا از شما بخوان! ) برای سابقه کیفری هم همین سوال را داشتم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

آیا ترسی از تغییرات در این ویزا در آینده ای نزدیک هست؟ منظورم حذف دانشگاهها از لیست و یا کنسل کردن این نوع ویزا هست؟

Junior Member

من سربازی رفتم الان ترم سوم ارشدسازه امیرکبیرم.
    به طور کلی مزیت این نوع ویزا 476چیه؟ارزش داره پیگیرشم یا نه؟
    خبری هست این چند ساله کسی باهاش تونسته اقامت دائم بگیره یا نه؟
    با این ویزا انگار میشه کار و تحصیل داشت.اگه بخوای درس بخونی دانشگاه امتیاز یا تخفیفی قائل میشن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahesam84 نمایش پست ها
    آیا ترسی از تغییرات در این ویزا در آینده ای نزدیک هست؟ منظورم حذف دانشگاهها از لیست و یا کنسل کردن این نوع ویزا هست؟
    این ویزا برای july 2012 تغییر پیدا کرد که یک سری دانشگاه به لیست اضافه شد. من حذفی خاصی ندیدم.
    فکر نمی کنم این ویزا به زودی کنسل بشه!! اگر قصد به کنسل کردن بود که لیست دانشگاه ها را بیشتر نمی کردند. هرچند روز به روز شرایط را دارند سخت تر می کنند. نمیشه قطعی حرفی زد.
    ولی مثلا برای اقامت دایم قبلا کسانی که این ویزا را داشتند برای ویزا 885 اقدام می کردند و خیلی راحت بود که از دسامبر این ویزا برداشته میشه و مثل همه باید برای skillselect اقدام کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biochemical Engineering- AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط arcenciel6 نمایش پست ها
    سلام
    بعد از ثبت نام به صورت آنلاین وقتی status رو چک کردم مدارک پزشکی که 5 مورد بود را می خواست. من از الان باید انجام بدم یا صبر کنم تا افسر پرونده درخواست بده؟ (در قسمت checklist نوشته که انجام ندید تا از شما بخوان! ) برای سابقه کیفری هم همین سوال را داشتم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    آهززمایشات مدیکال و سوء پیشینه نهایتا 10 روز زمان می برند پس نگران نباشید و عجله نکنید. البته در خواست سوء پیشینه را بدهید که فقط ترجمه کردن آن برای زمان مشخص شدن آفیسر بماند.

برای من هر پنج مورد مدیکال رو ضروری(Required) اعلام کرده یعنی باید انجام بدم و ایمیل که بهم رسید نوشته بود باید تا 28 روز دیگه مدارک بفرستم اما هنوز آفیسرم مشخص نشده و چیزی هم تو ایمیل نگفته که تا کی مشخص میشه!!؟؟

اونایی که واسه این ویزا جواب گرفتن تو ترجمه مدرک تحصیلیشون دقیقا چی ذکر شده؟ M.Sc./B.Sc. در رشته مهندسی یا M.Eng./B.Eng.? اینجور که هست حتما باید مهندسی باشه.

میخواستم بدونم کسی رشته علوم کامپیوتر امیرکبیر خونده باشه هم میتونه اپلای کنه برای این ویزا؟

سلام دوستان
    نهایتا تو چند صفحه ای که خوندم و دیدن سایت اصلی برای گرفتن ویزا، به تنها شرطی که برای گرفتن این ویزا هست، شرط 2 سال برای مدرک بود رسیدم
    ممکنه لطف کنید و شروط اصلی برای گرفتن این ویزا، مدرک زبان و همینطور کل هزینه ای 375$ که داره رو بگه
    همینطور روی سایت اصلی چیزی در مورد خانواده درجه یک (پدر و مادر) ننوشته بود. آیا میشه برای بردن پدر و مادر هم اقدام کرد؟
    پیشاپیش از راهنمائیتون ممنونم
    ویرایش توسط elmi001 : October 20th, 2012 در ساعت 12:57 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)