صفحه 102 از 146 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

در مورد اتچ کردن فایل ها در سیستم ImmiAccount رزومه رو تو کدوم زیرشاخه باید وارد کرد!؟
    تو شاخه Work Experience رزومه داره. خب بعد مدرکی از شرکتی هم که الان در حال کاری بعدا میخواد یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, Amirkabir University of Technology

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_ooschk65 نمایش پست ها
    آقا مبارک باشه ویزات. فقط یک سوال؟
    اطلاعات ویزات رو که دیدم گیج شدم. الان تا چه تاریخی باید وارد استرالیا شی؟ فرق Must Make First Entry to Australia Before و Must Not Arrive After چیه منم تاریج application ویزام 20 آگوست بوده همه کارام هم کردم و الاناس که بیاد ویزام
    ممنونم.
    من اينو پرسيدم. تاريخ جلوي Must Make First Entry to Australia Before مهمه. يعني من بايد تا قبل از 30 نوامبر 2014 اونجا باشم. اين Must Not Arrive After رو دقيقاً خودمم نميدونم چيه!
    ايشالا بزودي مياد. ImmiAccount ات رو هم چک کن. موفق باشي
    Good things come to those who wait

Junior Member

دوستان برای رفتن به استرالیا باید بلیط یکطرفه گرفت یا باید حتما بلیط دو طرفه باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hannan717 نمایش پست ها
    آقا خیلی مبارک باشه
    فقط الان کجا ویزا رو می گیری؟ سفارت تو ایران یا باید بری دبی یا ترکیه؟
    کلا می خوام بدونم همه کارا رو می شه ایران انجام داد یا بهتره که از یه کشور دیگه اقدام کرد تا ویزا زود تر بیاد
    مرسی

ممنون از تبريکت
    همونطور که دوستمون msalehk گفتن، نيازي به ليبل و سفارت نيست گويا. دستشون درد نکنه، کارمون راحت شد. سيستم آنلاين شده و با همون اطلاعات پرونده و پاسپورت ميشه رفت. همه‌ي کارا تو ايران انجام ميشه، آنلاين و بدون نياز به سفارت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط msalehk نمایش پست ها
    در مورد اتچ کردن فایل ها در سیستم ImmiAccount رزومه رو تو کدوم زیرشاخه باید وارد کرد!؟
    تو شاخه Work Experience رزومه داره. خب بعد مدرکی از شرکتی هم که الان در حال کاری بعدا میخواد یا نه؟
    بله، درسته. تو همون شاخه‌ي Work Experience و زير شاخه‌ي resume. نميدونم اين چه سيستميه که از بعضيا CV ميخوان، از بعضيا نمي‌خوان. ولي خيلي جدي نيست. اصلاً تو پروسه‌ي ويزا تأثيري نداره، مگر اينکه به خاطر همين سابقه کاري که مي‌خواي ذکر کني ازت Evidence بخواد که اونم فقط يکي دو هفته زمان اومدن ويزاتو بيشتر ميکنه. يکي از دوستان 1 سال سابقه کار رسمي در پتروشيمي داشت، ولي اصلاً تو رزومه‌اي که واسه کيس آفيسرش فرستاد نياورد، چون گفت دنبال دردسر که نمي‌گرده. ولي خب اين سابقه کارو ترجمه NAATI کرد تا ببره با خودش.

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

دوستان یه سوال: چقدر با خودتون پول میبرید که safe باشه تا پیدا کردن کار ؟
    آیا محدودیتی برای بردن پول هست؟راه دور زدن هم داره؟

سلام
    خواهشا یکی جواب منو بده در بخش non-accompanying dependent باید اسم مادر پدر خانواده باید نوشته بشه یا نه اگه خودمون ازدواج کردیم و قرار نیست اونا باهامون بیان؟

کلا اسم اعضای خانواده رو بنوسیم بعدا ازمون مدیکال و... را برای اوناهم می خوان؟

اگه لطف کنید جواب منو در مورد پر کردن بخش non accompaying dependent بدید ممنون میشم. من چند روز دیگه بیشتر برای lodge کردن وقت ندارم. آیا اسم مادر و خواهر برادرم. بنویسم اگه قرار نیست با من بیان؟
    در ضمن trf آیلتس و مدرک دانشگاه را کی باید آپلود کنیم؟بعد از ریختن پول application؟

Junior Member

از دوستان عزیز کسی هست بدونه 1. فرم های 80 و 1221 رو باید دستی پر کرد و اسکن کرد یا میشه تو خوده pdf پر کرد و در نهاینت امضا رو بهش ضمیمه کرد ؟
    2. سئوالاتی که در دو فرم فوق وجود داره مثلا بعد از ورود به استرالیا کجا میخوای بری یا کی میرسی استرالیا رو مشخص نباشد چه جوابی باید بهش داد ؟
    3. سو پیشینه رو باید بگیرم -ترجمه و نهایتا اسکن کنم ؟
    4. در فرم 1221گپ های بین سابقه کاری باید با تحصیلاتم تکمیل بشه یا نوشته بشه بیکار بودم ؟

ممنون میشم از راهنمائیتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)