صفحه 103 از 146 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

not accompanyin اسم کل خانواده تو مینویسی ولی همراهت نمیان ... تست پزشکی هم ندارن...بعد از لاج کردن و ریختن پول 28 روز وقت داری مدارک لازم رو اتچ کنی به immi accountet

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط arman262012 نمایش پست ها
    اگه لطف کنید جواب منو در مورد پر کردن بخش non accompaying dependent بدید ممنون میشم. من چند روز دیگه بیشتر برای lodge کردن وقت ندارم. آیا اسم مادر و خواهر برادرم. بنویسم اگه قرار نیست با من بیان؟
    در ضمن trf آیلتس و مدرک دانشگاه را کی باید آپلود کنیم؟بعد از ریختن پول application؟

not accompanyin اسم کل خانواده تو مینویسی ولی همراهت نمیان ... تست پزشکی هم ندارن...بعد از لاج کردن و ریختن پول 28 روز وقت داری مدارک لازم رو اتچ کنی به immi accountet

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashaut نمایش پست ها
    از دوستان عزیز کسی هست بدونه 1. فرم های 80 و 1221 رو باید دستی پر کرد و اسکن کرد یا میشه تو خوده pdf پر کرد و در نهاینت امضا رو بهش ضمیمه کرد ؟
    2. سئوالاتی که در دو فرم فوق وجود داره مثلا بعد از ورود به استرالیا کجا میخوای بری یا کی میرسی استرالیا رو مشخص نباشد چه جوابی باید بهش داد ؟
    3. سو پیشینه رو باید بگیرم -ترجمه و نهایتا اسکن کنم ؟
    4. در فرم 1221گپ های بین سابقه کاری باید با تحصیلاتم تکمیل بشه یا نوشته بشه بیکار بودم ؟

ممنون میشم از راهنمائیتون
    1- فرقی نمیکنه
    2- من که جواب ندادم ( اما شهر رو میدونستم که نوشتم)
    3- دقیقا
    4- راستش رو بنویس اگه درس خوندی بنویس دانشجو اگه نه بنویس بی کار
    Destination: Australia ,Visa Subclass 476, Lodge: 5/02/2014, CO: 14/02/2014 , Medical: 20/02/2014, PCC: 27/02/2014
    VISA: 26/03/2014

مرسی از راهنمایی های شما

فقط من چند تا سوال دیگه دارم. مدارکی که باید آپلود کنیم یا همون checklist همین هایی که تو این pdf است که توی پرتال هرکی هست؟پس چرا در ادامش نوشته این برای کسایی که قرار مدارکشون رو دستس پست کنن...http://www.immi.gov.au/skilled/gener..._checklist.pdf
    مدرک دانشگاه رو باید جزو کدو evidence type آپلود کنم؟evidence of skill assessment یا evidence of qualification overseas یا evidence of study؟ یکم گیج کنندست....
    بعد عکسی که میفرستیم میتونه بی حجاب باشه دیگه؟

بازم خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید

مرسی از راهنماییهاتون

من چند تا سوال دیگه دارم. مدارک مورد یا همون checklist نیاز همون هایی که تو فایل pdf هست که تو پرتال هست؟پس چرا در ادامش گفته این برای کسایی که مدرکشونو دستی پست میکنن
    ..http://www.immi.gov.au/skilled/gener..._checklist.pdf
    2. در بخش description موقع آپلود کردن فایل چی باید نوشته بشه؟
    3.مدرک دانشگاه را تو کدوم evidence type باید آپلود کنم؟evidence of skill assessment یا evidence of qualification overseas یا evidence of study؟
    4. عکس بی حجاب که میتونیم بفرستیم؟

اگه جواب بدید واقعا ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, Amirkabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط arman262012 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییهاتون

من چند تا سوال دیگه دارم. مدارک مورد یا همون checklist نیاز همون هایی که تو فایل pdf هست که تو پرتال هست؟پس چرا در ادامش گفته این برای کسایی که مدرکشونو دستی پست میکنن
    ..http://www.immi.gov.au/skilled/gener..._checklist.pdf
    2. در بخش description موقع آپلود کردن فایل چی باید نوشته بشه؟
    3.مدرک دانشگاه را تو کدوم evidence type باید آپلود کنم؟evidence of skill assessment یا evidence of qualification overseas یا evidence of study؟
    4. عکس بی حجاب که میتونیم بفرستیم؟

اگه جواب بدید واقعا ممنون میشم
    1- اين چک ليستي که شما لينکش رو گذاشتي واسه کساييه که ميخوان با paper application کارشون رو انجام بدن. اگه آنلاين لاج کني، بعد از اينکه در مرحله‌ي آخر پول ويزا رو دادي، يه ايميل واست مياد که داخلش checklist هست.
    2- لزومي نداره چيزي بنويسي، من خالي گذاشتم.
    3- تو شاخه‌ي Evidence of Overseas Qualification
    4- اينو نميدونم، خانوما نظر بدن!
    Good things come to those who wait

1.تو ایمیلی که واسه من اومده این چیه نوشته؟evidence of recent Australian qualifications - this includes transcript(s) and letter(s) of completion or evidence of recent work experience
    2. اگه تو description چیزی ننویسم میگه this field should have value اجازه نمیده آپلود کنم!!!
    3.اگه تو application من کسی بجز شوهرم نیست و dependent دیگه ای ندارم باید فرم 47A پر کنم یا همون ترجمه سند ازدواج کافیه؟

بالاخره ویزای منم اومد..... اونم توی روز مهندس!!!!!!
    تاریخ lodge 29 ام 20 آگوست 2013 بود . امروز هم 24 فبریست که ویزا issue شد. اولین ورودم باید تا قبل از 18 سپتامبر 2014 باشه
    ایشالا ویزای همه شما هم که واسه 476 منتظرین زودتر بیاد

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

یه خواهش از بچه های 476ی : تو رو خدا بعد از رفتنتون هم بچه های فروم رو بی خبر نذارید...از وضعیت کار کژوال، کار مرتبط، اوضاع امکان قتصادی تون، PR گرفتن و امکان تحصیل

Junior Member

سلام دوستان
    من اوایل آگوست 2013 اپلای کردم تا الان سه نفر از دوستانی که بعد از من اپلای کردند ویزاشون اومده. دو تا تو ژانویه و این دوست عزیز آخر هم که روز مهندس توی فبریه. من به همه تبریک می گم اما چرا ویزای من نمیاد پس؟
    جدیدا هم هر کی اپلای می کنه کیس آفیسرش چند روزه مشخص می شه
    البته اوایل ژانویه افسر پرونده به من ایمیل زد و اطلاعات اضافه تر خواست ولی دیگه خبری نشد.
    برای کسی پیش اومده که بعد از اولین تماس افسر مجدد برای اطلاعات اضافه ایمیل بزنه افسر. اگر این طور شده چقدر طول کشیده تا دوباره جواب گرفتند؟
    ممنون میشم اگر کسی جواب بده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)