صفحه 108 از 146 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام دوستان- بسیار سپاسگزار خواهم بود اگر به سوالم پاسخ بدهید.
    من مدارکم رو 5 مارچ لاج کردم و همون طور که همگی می دونید تو ایمیل reply از اونجا قید شده که مدارک رو تا 28 روز باید پس از دریافت این ایمیل باید بفرستی و این در حالی است من پس خواندن بیش از 30-40 صفحه از این فروم استنتاجم اینه که " بعد از اینکه case officer مشخص شد و ایمیل زد مدارکی مثل medical, police certificate, form 80, 1221 و رزومه رو تا 28 روز باید بفرستی".
    ولی مدارک دیگری مثل مدرک IELTS، birth certificate وcopy of passport را آیا باید دقیقا پس از دریافت ایمیل اولیه بفرستی؟ به کجا و چه جوری؟ و چند روز وقت هست.
    بعد اینکه چون من همسر و فرزندم هم همراهم هستند آیا باید مدرک pass و birth certificate آنها هم جایی فرستاده شود پیش از مشخص شدن CF?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران- مهندسی محیط زیست(دانشگاه تهران)

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

دوستان،این امتحانی که خرداد نظام مهندسی (پایه 3)
    میگیره رو شرکت کنیم به دردمون میخوره با 476 تو استرالیا؟
    یکی هم فقط عضویته که سالانه برا تمدیدش پول میگیره امتحانم نداره.به درد ترجمه می خوره اونور؟
    مرسی

Junior Member

سلام به همه دوستان ویزای من هم بالاخره اومد

لاج اوایل آگوست
    کیس آفیسر اواسط نوامبر
    اواسط ژانویه اطلاعات دیگه ای از من خواسته شد
    امروز که میشه وسط مارچ هم ویزای من اومد
    آخرین تاریخ ورود اوایل آگوست

تقریبا هفت ماه و نیم طول کشید

حالا من فقط چند نکته برای همه دوستانی دارم که می خواهند اقدام کنند
    اول این که همون زمانی که اپلای می کنید آزمایشات پزشکی رو بدید و گواهی سوپیشینه رو هم روی پرونده بگزارید همچنین تمام فرم های مربوطه رو هم همون اول بزارید توی سایت آپلود کنید اگر هم متاهل هستید فرم 80 و فرم 1221 رو هم باید برای هر دو نفر پرکنید. توی فرم ها هر آدرس و یا شماره تلفنی از استرالیا خواسته شد رو می تونید خالی بگذارید. رزومه و عکس رو فراموش نکنید برای هر دو. رزومه تا حد امکان ساده باشه. هر چی اطلاعات اضافه تر بدید بیشتر کار خودتون رو پیچیده می کنید
    و نکته خیلی مهم
    یه جدول توی فرم 80 هست که باید دقیقا مثل رزومه پر کنیدش و دقیقا هم مثل رزومه پر کنیدش و حتی یک حرف رو هم جابه جا نکنید. باید بگید که در 10 سال پیش چه کار هایی انجام می دادید و اگر کار نمی کردید ( دانشجو یا بی کار بودید ) بنویسید که هزینه زندگی رو از کجا می آوردید حتما این موضوع رو قید کنید چون خیلی مهم هست مثلا می تونید بگید که پدرتون یا همسرتون هزینه ها رو می داده. ضمنا اگر بی کار بودید از واژه Unemployed استفاده کنید.
    ضمنا یادتون باشه که اگر همه مدارک رو کامل بفرستید امکان داره که کیس آفیسر اصلا با شما تماس نگیره و یک راست ویزای شما بیاد. در این صورت نگران نشید.

برسم استرالیا هم در خصوص شرایط کاری و هزینه های جاری تا جایی که بتونم اطلاعات پست می کنم تو سایت.
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

Junior Member

سلامدوستان ممنون میشم جواب بدهید.
    من برای اتچ کردن عکس و مدرک آیلتس تو کدوم evidence type و document type باید اینارو اتچ کنم؟ هر چی می گردم پیدا نمی کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط homane نمایش پست ها
    سلامدوستان ممنون میشم جواب بدهید.
    من برای اتچ کردن عکس و مدرک آیلتس تو کدوم evidence type و document type باید اینارو اتچ کنم؟ هر چی می گردم پیدا نمی کنم.
    واسه آیلتس evidence type میشه "Language Ability - English, Evidence of" و document type هم ببینی IELTS داره

واسه عکس evidence type و document type میشه "Photograph - Passport"

Junior Member

ممنون از پاسختون. یه سوال مهم دیگه
    من هیچ جایی مدرک تحصیلیم رو که نشان میده از امیرکبیر engineering بودم هنوز اپلود نکردم. چه جوری قراره اینو احراز کنند . تو اون چک لیست ( ایمیل auto reply پس از لادج کردن )هم اصلا اینو نخواسته!
    2- عکس و مدرک آیلتس و passport باید اسکن رنگی بشه و ارسال بشه یا اونها هم باید ناتی بخوره پاشون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط homane نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. یه سوال مهم دیگه
    من هیچ جایی مدرک تحصیلیم رو که نشان میده از امیرکبیر engineering بودم هنوز اپلود نکردم. چه جوری قراره اینو احراز کنند . تو اون چک لیست ( ایمیل auto reply پس از لادج کردن )هم اصلا اینو نخواسته!
    2- عکس و مدرک آیلتس و passport باید اسکن رنگی بشه و ارسال بشه یا اونها هم باید ناتی بخوره پاشون؟
    مدرکتون رو تو قسمت "Qualifications - Overseas, Evidence of" آپلود کنید. عکس و آیلتس و پاسپورت هم اسکن رنگی کفایت میکنه

Junior Member

سلام دوستان
    ویزای ما هم امروز اومد دقیقا 6 ماه بعد از لاج کردن

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra86n نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ویزای ما هم امروز اومد دقیقا 6 ماه بعد از لاج کردن
    به سلامتی
    بعد از انجام مدیکال چقدر طول کشید؟
    چند ماه مهلت اولین ورودو داده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msalehk نمایش پست ها
    به سلامتی
    بعد از انجام مدیکال چقدر طول کشید؟
    چند ماه مهلت اولین ورودو داده؟
    ما مدیکالمونو حدود دو هفته بعد لاج کردن انجام دادیم. 6 ماه مهلت داده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)