صفحه 11 از 146 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارق التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر

دوستان یک نکته ای، ببخشید قصد اسپم کردن رو ندارم، اما فارق التحصیل درسته یا فارغ التحصیل؟ (عنوان تاپیک رو نگاه کنید)

Junior Member

- با كسب 60 امتياز مي تونيم درخواست EOI ميدين بعد درصورت دريافت Invitation براي 189 درخواست و صبر كنيم تا اين 189عزيز بياد در صورتيكه 18 ماه ما تموم شد و 189دوست داشتني نيومد ميتونيد ويزاي بريج بگيريد و منتظر جواب 189 (اينجا سرتون خلوت ميشه ميتونيد يه كيس مناسب ازدواج هم پيدا كنيد) در حالتي كه اميدوارم براي هيچ 476 پيش نياد يعني در مراحل قبل تر حتي Invitation نيومد ....اونوقته كه از بريج هم خبري نيست و شما بايد قبل از اين مرحله بفكر ازدواج مي افتادين...

من این مطلبو خوندم آیا درسته؟و یه سوال دارم
    يعني تو سيستم جديد اگردرخواست EOI بدي و جواب Invitation تا پايان مهلت 18ماه(,ویزای 476) نياد نميشه ويزاي بريج گرفت و منتظر Invitation بود(حتما باید Invitation گرفت تا بریج بدن) ؟
    چون ميگن تو سيستم جديد ممکنه بعد از Invitation چند سال ويزا گرفتن طول بکشه.

Junior Member

با سلام
    ایا در موقع اپلای کردن پاسپورت رو هم سفارت میگیره؟

با تشکر

Junior Member

دوستان من تازه میخوام دوره کارشناسی ارشد رو در دانشگاه امیرکبیر شروع کنم و اون هم به صورت مجازی. میخواستم بدونم با این شرایطی که داریم واقعا چه تضمینیه که تا 2 ساله دیگه که من مشغول درسم این قانون رو استرالیا واسه ایران برنداره ؟ آیا اشاره ای شده به مدت زمانش ؟
    راستی کسی هستش که با مدرک مجازی اینجا این ویزا رو گرفته باشه ؟

و سوال اساسیه دیگه : من میخوام رشته مدیریت انرژی الکتریکی یا کنترل و اتوماسیون رو انتخاب کنم. بر فرض اینکه اصلا ویزا گرفتم رفتم اونجا. اصلا کار میدن بهم یا نه ؟ 3 سال سابقه کار تو عسلویه هم دارم. قسمت ابزار دقیق امور بازرگانی.
    با تشکر

Junior Member

سلام من مهندسی برق دانشگاه شیراز معدل 15.39 و ارشد مهندسی هسته ای گرایش گداخت امیر کبیر
    معدل 17.35 خوندم می دونید که آیا به هسته ای گیر میدن یا نه؟ منم شامل این قضیه میشم؟ لطفا زود یه دستی بهم جواب بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mor_teza نمایش پست ها
    با سلام
    ایا در موقع اپلای کردن پاسپورت رو هم سفارت میگیره؟

با تشکر
    سلام
    خیر نیازی نیست.

با سلام
    منظور از زمان فارغ التحصیلی چی هست؟
    اگه از دو سال بگذره امکان گرفتن ویزا هست؟
    آیا میشه به صورت صوری زمان فارغالتحصیلی رو عقب انداخت؟
    من مدرک زبان ندارم و تا وقتی آماده امتحان بشم به نظرم از دو سال میگذره. کلا بی خیال این ویزا بشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milad8853 نمایش پست ها
    دوستان من تازه میخوام دوره کارشناسی ارشد رو در دانشگاه امیرکبیر شروع کنم و اون هم به صورت مجازی. میخواستم بدونم با این شرایطی که داریم واقعا چه تضمینیه که تا 2 ساله دیگه که من مشغول درسم این قانون رو استرالیا واسه ایران برنداره ؟ آیا اشاره ای شده به مدت زمانش ؟
    راستی کسی هستش که با مدرک مجازی اینجا این ویزا رو گرفته باشه ؟

و سوال اساسیه دیگه : من میخوام رشته مدیریت انرژی الکتریکی یا کنترل و اتوماسیون رو انتخاب کنم. بر فرض اینکه اصلا ویزا گرفتم رفتم اونجا. اصلا کار میدن بهم یا نه ؟ 3 سال سابقه کار تو عسلویه هم دارم. قسمت ابزار دقیق امور بازرگانی.
    با تشکر
    تا جایی که من میدونم این ویزا مال بچه های مهندسی هست. توی مدرکی که بهتون میدن مجازی رو مینویسن؟ میدونم که شبانه رو نمینویسن
    پیروز باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم این ویزا مال بچه های مهندسی هست. توی مدرکی که بهتون میدن مجازی رو مینویسن؟ میدونم که شبانه رو نمینویسن
    پیروز باشید
    این رشته ای که میخوام بخونم مدیریت انرژی الکتریکی هست ولی در واقع ماله بچه های برقه و برای آزمونشم باید درس های برق - قدرت رو امتحان بدم. ولی تو سایت امیرکبیر اسم رشته مدیریت انرژی الکتریکی هستش !!! شک کردم الان ، چه جوریاست ؟ مجازیشو پرسیدم مشکلی نداره. الان سر رشتش شک کردم.

سلام دوستان منم این سوالات رو داشتم. فارغ اتحصیل اسفند 89هستم

با سلام
    منظور از زمان فارغ التحصیلی چی هست؟
    اگه از دو سال بگذره امکان گرفتن ویزا هست؟
    آیا میشه به صورت صوری زمان فارغالتحصیلی رو عقب انداخت؟
    من مدرک زبان ندارم و تا وقتی آماده امتحان بشم به نظرم از دو سال میگذره. کلا بی خیال این ویزا بشم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)