صفحه 13 از 146 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارق التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط lvjqd نمایش پست ها
    سلام
    من دانشگاه تهران مهندسی مکانیک خوندم
    ویزا رو لاج کردم (در قسمت آپلود هستم)
    مدارک هم همه آمادست ( آیلتس و ....)
    فقط من گواهی موقت دارم
    آیا این گواهی موقت رو قبول میکنند یا حتما" باید اصل مدرک و بخرم؟
    در ضمن دانشگاه یه ایمیل بهم داده گفته اگه از سفارت به ما میل بزنن ما تایید میکنیم که اینجا درس خوندی
    ممنون
    گواهی موقت رو میتونید با ناتی ترجمه کنید که مورد قبول استرالیاست
    پیروز باشید

مرسی که جواب دادی. یه دنیا ممنونتم.
    میشه لطف کنی بگی که آیلتس جنرال میخواد یا آکادمیک؟
    اگه فرقی نداره برای آکادمیک منابع خوب رو واسم معرفی میکنی؟ من زبانم ضعیفه. از پایین ترین سطح بگو تا بالا. کتابا رو نیگاه میکنم ببینم از کجاش باید شروع کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط hoodeh نمایش پست ها
    امیدوارم جواب ها مفید باشند
    اگه فرقی نداره برای آکادمیک منابع خوب رو واسم معرفی میکنی؟ من زبانم ضعیفه. از پایین ترین سطح بگو تا بالا. کتابا رو نیگاه میکنم ببینم از کجاش باید شروع کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Faraz_sm نمایش پست ها
    در مدرک دانشگاه امیر کبیر فقط ماه فارغ التحصيلی می خوره و طبق تجربه ی من تا آخرین لحظه دوره دو ساله فرصت دارید. تا جایی که من خوندم باید حتما رشته مهندسی ذکر شده باشه در مدرک.
    مرسی از جوابت
    میشه بگی ماه میلادی میزنن یا شمسی.
    من اوایل اسفند دفاع کردم. با این حساب آخرین روزی که فرصت دارم کی میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Elmira_joon نمایش پست ها
    آیلتس هم جنرال قبول دارن هم آکادمیک فقط مهمه که 6 (competent) باشی. برای منابع هم اگه همین فروم بخش IELTS بری همه در هر سطحی تجربیاتشون را گذاشتن و منابع مختلف رو هم قرار دادن. من خودم 3 سال پیش امتحان دادم و اول برای تعیین سطح خودم یکی از کتابهای Cambridge IELTS رو جلوم گذاشتم و امتحان کردم. به نظر من اول از همه مهمه که گرامرتون رو قوی کنید برای writing , speaking. سری کتابهای Grammar in Use خوب هستند. سری crack IELTS in a flash هم خیلی کاربردی هستند. برای هر مهارتی فکر کنم کتاب دارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط arcenciel6 نمایش پست ها
    آیلتس هم جنرال قبول دارن هم آکادمیک فقط مهمه که 6 (competent) باشی. برای منابع هم اگه همین فروم بخش IELTS بری همه در هر سطحی تجربیاتشون را گذاشتن و منابع مختلف رو هم قرار دادن. من خودم 3 سال پیش امتحان دادم و اول برای تعیین سطح خودم یکی از کتابهای Cambridge IELTS رو جلوم گذاشتم و امتحان کردم. به نظر من اول از همه مهمه که گرامرتون رو قوی کنید برای writing , speaking. سری کتابهای Grammar in Use خوب هستند. سری crack IELTS in a flash هم خیلی کاربردی هستند. برای هر مهارتی فکر کنم کتاب دارن.
    وای خدای من. من الآن استرس گرفتم
    من این ویزا رو میخوام چون راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه که برم از ایران
    من اوایل اسفند 89 دفاع کردم. دقیقا تا کی وقت دارم؟ آخرین فرصتی که میتونم امتحان زبان بدم کی میشه به نظرتون؟
    برای آزاد کردن مدرکم باید چیکار کنم؟ جایی میشناسثید سابقه کار صوری بهم بده که مجبور نشم بخرم؟

Junior Member

وای خدای من. من الآن استرس گرفتم
    من این ویزا رو میخوام چون راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه که برم از ایران
    من اوایل اسفند 89 دفاع کردم. دقیقا تا کی وقت دارم؟ آخرین فرصتی که میتونم امتحان زبان بدم کی میشه به نظرتون؟
    برای آزاد کردن مدرکم باید چیکار کنم؟ جایی میشناسثید سابقه کار صوری بهم بده که مجبور نشم بخرم؟
    اگر اسفند دفاع کردید تا اسفند امسال وقت دارید که اقدام کنید. البته تاریخ دقیق روز را هم باید داشته باشید (در مدرکی که برایشان می فرستید.) چون فرم را هم که اینترنتی پر می کنید روز را باید انتخاب کنید وگرنه error میگیره
    وقتی آزمون های سال 2013 را گذاشتند اگه می تونید تا آخر ژانویه امتحان بدید که اسکن کارنامه را بتونید براشون بفرستید البته کلا از روزی که لاج کنید 28 روز وقت دارید تا همه مدارک را بفرستید. اگر وقت بیشتری برای آیلتس می خواهید می تونید بهمن Feb امتحان بدید.
    برای آزاد کردن مدرک امیدوارم بقیه دوستان بتونن کمک کنن

اگر اسفند دفاع کردید تا اسفند امسال وقت دارید که اقدام کنید. البته تاریخ دقیق روز را هم باید داشته باشید (در مدرکی که برایشان می فرستید.) چون فرم را هم که اینترنتی پر می کنید روز را باید انتخاب کنید وگرنه error میگیره وقتی آزمون های سال 2013 را گذاشتند اگه می تونید تا آخر ژانویه امتحان بدید که اسکن کارنامه را بتونید براشون بفرستید البته کلا از روزی که لاج کنید 28 روز وقت دارید تا همه مدارک را بفرستید. اگر وقت بیشتری برای آیلتس می خواهید می تونید بهمن Feb امتحان بدید. برای آزاد کردن مدرک امیدوارم بقیه دوستان بتونن کمک کنن
    یعنی چی که بعد از لاج 28 روز وقت دارم؟ برای لاج کردن چه چیزایی نیاز هست؟ مدارک رو چطوری باید بفرستم؟ کی آزمونهای سال 2013 رو میذارن؟ یک کامنتی خوندم که یه آقایی گفته بود شنیده از سال 2013 میخوان نمره 7 رو شرط یذارن! شما میدونید چقدر صحت داره؟ شما خودتون این ویزا رو گرفتید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biochemical Engineering- AUT

مرسی از جوابت
    میشه بگی ماه میلادی میزنن یا شمسی.
    من اوایل اسفند دفاع کردم. با این حساب آخرین روزی که فرصت دارم کی میشه؟
    در مدرک فارسی ماه خورشیدی رو می زنن. در ترجمه هم نام همان ماه رو می نویسن. مثلا من 12 تیر دفاع کردم در مدرک فارغ التحصیلی رو زد تیر 89 و برام ترجمخه کردن جولای 2010

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biochemical Engineering- AUT

اگر اسفند دفاع کردید تا اسفند امسال وقت دارید که اقدام کنید. البته تاریخ دقیق روز را هم باید داشته باشید (در مدرکی که برایشان می فرستید.) چون فرم را هم که اینترنتی پر می کنید روز را باید انتخاب کنید وگرنه error میگیره
    وقتی آزمون های سال 2013 را گذاشتند اگه می تونید تا آخر ژانویه امتحان بدید که اسکن کارنامه را بتونید براشون بفرستید البته کلا از روزی که لاج کنید 28 روز وقت دارید تا همه مدارک را بفرستید. اگر وقت بیشتری برای آیلتس می خواهید می تونید بهمن Feb امتحان بدید.
    برای آزاد کردن مدرک امیدوارم بقیه دوستان بتونن کمک کنن
    از اونجا که در ترجمه من فقط جولای 2010 مشخص بود من روز 30 جولای رو هنگام پر کردن فرم ها نوشتم که از نظر زمانی مشکلی پیش نیاد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)