صفحه 137 از 146 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

دوستان یه سوال دیگه!
    قبل از لاج کردن، مدیکال و سوء پیشینه رو میشه انجام داد و بعدا که کیس آفیسر درخواست کرد ارائه بدیم؟ کلاً چقدر چند ماه اعتبار دارن مدیکال و سوء پیشینه؟
    آگه بخوایم وقت بگیریم از بیمارستان دی چند روزه بهمون وقت میده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_86 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دیگه!
    قبل از لاج کردن، مدیکال و سوء پیشینه رو میشه انجام داد و بعدا که کیس آفیسر درخواست کرد ارائه بدیم؟ کلاً چقدر چند ماه اعتبار دارن مدیکال و سوء پیشینه؟

خواهش می کنم.آره حتما قبل از 2 سال lodge کن.بعد برو دنبال مدارکت.....شما می تونی بعد از لاج کردن و قبل از اینکه case officer بگه جفت این کارهارو انجام بدید من خودم همین کارو کردم.ولی فرقی نمیکنه در کل.شما وقتی HAP Id از سایت بگیری و برای Medical اقدام کنی خودشون می زارن تو سایت شما لازم نیست کاری کنی...من بیمارستان آتیه وقت گرفتم یک روزه بهم وقت دادن.خیلی سریع هم کار هارو انجام دادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aaarrman نمایش پست ها
    خواهش می کنم.آره حتما قبل از 2 سال lodge کن.بعد برو دنبال مدارکت.....شما می تونی بعد از لاج کردن و قبل از اینکه case officer بگه جفت این کارهارو انجام بدید من خودم همین کارو کردم.ولی فرقی نمیکنه در کل.شما وقتی HAP Id از سایت بگیری و برای Medical اقدام کنی خودشون می زارن تو سایت شما لازم نیست کاری کنی...من بیمارستان آتیه وقت گرفتم یک روزه بهم وقت دادن.خیلی سریع هم کار هارو انجام دادن
    مرسی.خیلی خوبه که زود کارو راه میندازن..! راستی این HAP ID که میگی چیه؟ بعد از لاج کردن سایت مهاجرت میده؟

Junior Member

سلام به همه ‌دوستان ۴۷۶ی!
    دو تا موضوع:
    یک اینکه من با این ویزا اومدم و حدود ۱۰ ماهه اینجا هستم. اگه کسی سوالی در مورد بعد ویزا و بازار کار داره با کمال میل در خدمتم چیزهایی که می‌دونم بگم. (خودم توی آی‌تی هستم).
    دوم اینکه اگه کسی رو می‌شناسین که داره میاد استرالیا ممنون می‌شم به من بگین. یه بسته دارم که می‌خوام بفرستم.

ممنون و همگی موفق باشید
    A l e x a r

مرسی.خیلی خوبه که زود کارو راه میندازن..! راستی این HAP ID که میگی چیه؟ بعد از لاج کردن سایت مهاجرت میده؟
    وقتی کیس آفیسرت مشخص شد تو ایمیلی که بهت میده Hap ID رو بهت میده و ازت میخواد که تست مدیکال رو انجام بدی.
    یه کد 7 رقمیه که وقتی داری میری واسه تست مدیکال باید به پزشک مربوطه بدی.

دوستان یه سوال دیگه!
    این دوتارو هم میتونی موقع لاج بدی و هم وقتی کیس افیسرت مشخص شد.
    مدیکال یک سال اعتبار داره. عدم سوءپیشینه رو نمیدونم. ولی خودم موقع لاج ارائه دادم و مشکلی پیش نیومد.
    دی پارسال یه هفته بعد بهم وقت داد. چون علاوه بر استرالیا، کانادا رو هم انجام میداد. مثل اینکه آتیه سریع تر وقت میده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mosafer_aus نمایش پست ها
    این دوتارو هم میتونی موقع لاج بدی و هم وقتی کیس افیسرت مشخص شد.
    مدیکال یک سال اعتبار داره. عدم سوءپیشینه رو نمیدونم. ولی خودم موقع لاج ارائه دادم و مشکلی پیش نیومد.
    دی پارسال یه هفته بعد بهم وقت داد. چون علاوه بر استرالیا، کانادا رو هم انجام میداد. مثل اینکه آتیه سریع تر وقت میده.
    مرسی از راهنمائیت. سعی می کنم برم آتیه..! به امید موفقیت برای همه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alexar نمایش پست ها
    سلام به همه ‌دوستان ۴۷۶ی!
    دو تا موضوع:
    یک اینکه من با این ویزا اومدم و حدود ۱۰ ماهه اینجا هستم. اگه کسی سوالی در مورد بعد ویزا و بازار کار داره با کمال میل در خدمتم چیزهایی که می‌دونم بگم. (خودم توی آی‌تی هستم).
    دوم اینکه اگه کسی رو می‌شناسین که داره میاد استرالیا ممنون می‌شم به من بگین. یه بسته دارم که می‌خوام بفرستم.

ممنون و همگی موفق باشید
    خیلی خوبه که بعد رفتن به اونجا دوباره به این پیج اومدین..! سوال که زیاد هست. ولی خب کلاً از بازار کار بگید لطفاً! من مدیریت ساخت خوندم...از دوستاتون کسی تو زمینه عمران کار نمیکنه؟ کدوم شهر هستید؟
    یه سوال مهم دیگه..! ماهی چقدر خرجتون میشه؟ اونجا هم خونه ای میشه گیر آورد!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    amirkabir

سلام دوباره و ممنون از راهنمایی هاتون،
    راستش من سعی کردم تمام مدارکو آماده کنم و برای اینکه مشکلی پیش نیاد صبر کردم با دانشنامه لادج کنم ولی تو دانشنامه(از امیر کبیر) فقط ماه اتمام تحصیل ادرج شده یعنی آبان و من 17 آبان 2 سال مهلت مدرکم تموم میشه.... دانشگاه بعد از دادن دانشنامه گواهی میده که روز دفاع کی بوده؟
    اگر قبل از 17 آبان اقدام کنم ریجکت میشم؟ ممنون میشم اگه زود راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط yaldaebr : November 4th, 2014 در ساعت 10:08 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaldaebr نمایش پست ها
    سلام دوباره و ممنون از راهنمایی هاتون،
    راستش من سعی کردم تمام مدارکو آماده کنم و برای اینکه مشکلی پیش نیاد صبر کردم با دانشنامه لادج کنم ولی تو دانشنامه(از امیر کبیر) فقط ماه اتمام تحصیل ادرج شده یعنی آبان و من 17 آبان 2 سال مهلت مدرکم تموم میشه.... دانشگاه بعد از دادن دانشنامه گواهی میده که روز دفاع کی بوده؟
    اگر قبل از 17 آبان اقدام کنم ریجکت میشم؟ ممنون میشم اگه زود راهنمایی کنید.
    من که شخصا تا الان دانشنامه اصلی رو نگرفتم ولی او مدرک موقت که برا نظام وظیفه است تاریخ دقیق فارغ التحصیلی رو نوشته..! خب الان اگه تو دانشنامه تاریخ دقیقی ننوشته یخوده مسئله برانگیز میشه! شما سریع لاج کنید!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)