صفحه 138 از 146 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط yaldaebr نمایش پست ها
    سلام دوباره و ممنون از راهنمایی هاتون،
    راستش من سعی کردم تمام مدارکو آماده کنم و برای اینکه مشکلی پیش نیاد صبر کردم با دانشنامه لادج کنم ولی تو دانشنامه(از امیر کبیر) فقط ماه اتمام تحصیل ادرج شده یعنی آبان و من 17 آبان 2 سال مهلت مدرکم تموم میشه.... دانشگاه بعد از دادن دانشنامه گواهی میده که روز دفاع کی بوده؟
    اگر قبل از 17 آبان اقدام کنم ریجکت میشم؟ ممنون میشم اگه زود راهنمایی کنید.
    من هم مدرکم از امیرکبیر بود و به این مشکل خوردم.
    برو تحصیلات تکمیلی کل. (طبقه 2) بهشون بگو گواهی دوره میخوام. فوراً بهت میده اون خانومه. همونو ترجمه کن و بفرست. من پارسال همین کارو کردم و حل شد مشکل.

من برای اینکه یه وقت سوال پیچ قضیه نشن، به آفیسرم یه همچین توضیحی دادم:
    It should be noted that the letter of completion of Amir Kabir University of Technology has a standard format and onlyprovides the month in which the student graduated. Therefore, I asked them to provide me with a certification of exact date on which I have completed Master of (------) Engineering qualification. I have sent the English translation of the graduate certificate.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    amirkabir

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mosafer_aus نمایش پست ها
    من هم مدرکم از امیرکبیر بود و به این مشکل خوردم.
    برو تحصیلات تکمیلی کل. (طبقه 2) بهشون بگو گواهی دوره میخوام. فوراً بهت میده اون خانومه. همونو ترجمه کن و بفرست. من پارسال همین کارو کردم و حل شد مشکل.

من برای اینکه یه وقت سوال پیچ قضیه نشن، به آفیسرم یه همچین توضیحی دادم:
    It should be noted that the letter of completion of Amir Kabir University of Technology has a standard format and onlyprovides the month in which the student graduated. Therefore, I asked them to provide me with a certification of exact date on which I have completed Master of (------) Engineering qualification. I have sent the English translation of the graduate certificate.
    سلام و مرسی که زود جواب دادی، خوب با این تفاسیر اگر جمعه 16 آبان با دانشنامه لادج کنم و در خوش بینانه ترین حالت شنبه شب گواهی دوره upload بشه مشکلی پیش نمیاد؟
    من که داوری هنوز ندارم ولی اگه داور دار شدم از تجربه شما استفاده میکنم.
    بازم ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط yaldaebr نمایش پست ها
    سلام و مرسی که زود جواب دادی، خوب با این تفاسیر اگر جمعه 16 آبان با دانشنامه لادج کنم و در خوش بینانه ترین حالت شنبه شب گواهی دوره upload بشه مشکلی پیش نمیاد؟
    من که داوری هنوز ندارم ولی اگه داور دار شدم از تجربه شما استفاده میکنم.
    بازم ممنون.
    من شرایطتتو نمیدونم. ولی اینطور که فهمیدم از حرفات، حتماً با همین مدارکی که داری لاج کن. بعداً به احتمال زیاد آفیسرت که معلوم شد بهت ایمیل میزنه و ازت میخواد روز فارغ التحصیلی تو.
    من یادمه موقع لاج، چون دو روز مونده بود به اتمام مهلت دو ساله و خودمم دیدم که دانشنامه ام روز فارغ التحصیلی رو نمیده، هم ترجمه دانشنامه و هم ترجمه گواهی موقت (قبل از تحویل گواهی موقت قبلا ترجمش کرده بودم) رو فرستادم. چون دیدم روز فارغ التحصیلی فقط تو گواهی موقت اومده. اما بعداً آفیسرم ایمیل داد که روز فارغ التحصیلی باید تو دانشنامه باشه نه تو گواهی موقت. که رفتم دانشگاه و فهمیدم چیزی به اسم «گواهی دوره» وجود داره. ترجمش کردم و با متن بالا براش فرستادم و مشکل حل شد.
    اگه نقص های جزیی داشته باشه مدارک، بعداً آفیسر بهت میگه و تو اصلاح میکنی. ولی اگه مهلت دو ساله تموم شه هیچ کاری نمیشه کرد. پس با همین مدارک زودتر لاج کن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    amirkabir

من شرایطتتو نمیدونم. ولی اینطور که فهمیدم از حرفات، حتماً با همین مدارکی که داری لاج کن. بعداً به احتمال زیاد آفیسرت که معلوم شد بهت ایمیل میزنه و ازت میخواد روز فارغ التحصیلی تو.
    من یادمه موقع لاج، چون دو روز مونده بود به اتمام مهلت دو ساله و خودمم دیدم که دانشنامه ام روز فارغ التحصیلی رو نمیده، هم ترجمه دانشنامه و هم ترجمه گواهی موقت (قبل از تحویل گواهی موقت قبلا ترجمش کرده بودم) رو فرستادم. چون دیدم روز فارغ التحصیلی فقط تو گواهی موقت اومده. اما بعداً آفیسرم ایمیل داد که روز فارغ التحصیلی باید تو دانشنامه باشه نه تو گواهی موقت. که رفتم دانشگاه و فهمیدم چیزی به اسم «گواهی دوره» وجود داره. ترجمش کردم و با متن بالا براش فرستادم و مشکل حل شد.
    اگه نقص های جزیی داشته باشه مدارک، بعداً آفیسر بهت میگه و تو اصلاح میکنی. ولی اگه مهلت دو ساله تموم شه هیچ کاری نمیشه کرد. پس با همین مدارک زودتر لاج کن.
    خیلی ممنون )

Junior Member obelisk آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT- Chem. Eng

سلام دوستان
    اگه invitation برای 189 نیاد میشه از Bridging استفاده کرد؟ یا باید جلای وطن کرد و اومد ایران بازی رو از رو سکوها دید؟
    ما چون ز دری پای کشیدیم کشیدیم امید ز هر کس که بریدیم، بریدیم

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند از گوشه‌ی بامی که پریدیم، پریدیم

Junior Member

دوستان کسی اخیراً لاج کرده؟ میخوام ببینم تافل رو قبول می کنن؟ قرار بود از نوامبر تافل رو هم قبول کنند! من تافل دارم ..خیلی روش حساب کردم..!

دوستان کیس آفیسر من بعد از تقریبا 50 روز پیداش شد، الان که مدارک تکمیلی سلامت و عدم سو پیشینه رو میخواد یعنی پرونده رو بررسی کرده تا آخر؟؟؟؟ و این پایان کاره؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_86 نمایش پست ها
    دوستان کسی اخیراً لاج کرده؟ میخوام ببینم تافل رو قبول می کنن؟ قرار بود از نوامبر تافل رو هم قبول کنند! من تافل دارم ..خیلی روش حساب کردم..!
    دوست عزیز من اگر جای شما بود این ریسکو نمیکردم، برای کسی که تافل داره آیلتس جنرال 6 سادست....

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiye64 نمایش پست ها
    دوستان کیس آفیسر من بعد از تقریبا 50 روز پیداش شد، الان که مدارک تکمیلی سلامت و عدم سو پیشینه رو میخواد یعنی پرونده رو بررسی کرده تا آخر؟؟؟؟ و این پایان کاره؟؟؟
    آره. اینارو که انجام بدی تا چند وقت دیگه ویزات میاد.

آره. اینارو که انجام بدی تا چند وقت دیگه ویزات میاد.
    ممنون از پاسخت.... چند روزیه توی immi acount نمیتونم برم، پیغام میده:
    The system is currently unavailable.
    کسی دیگه ای هم این مشکل رو داره؟؟؟؟ ممنون میشم چک کنید و پاسخ بدین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)