صفحه 139 از 146 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member obelisk آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT- Chem. Eng

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط obelisk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه invitation برای 189 نیاد میشه از Bridging استفاده کرد؟ یا باید جلای وطن کرد و اومد ایران بازی رو از رو سکوها دید؟
    Do I get a bridging visa after I lodge my Expression of Interest?

An expression of interest is not a visa application - as a result, you do not receive a bridging visa when you make an EOI. You will only receive a bridging visa once you have lodged the visa application itself - this would require you to pass skills assessment and receive an invitation beforehand. As these steps can take several months, you will need to plan ahead if your visa is expiring soon. Many international students apply for a 485 visa which does not require an invitation or EOI invitation to lodge.
    ما چون ز دری پای کشیدیم کشیدیم امید ز هر کس که بریدیم، بریدیم

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند از گوشه‌ی بامی که پریدیم، پریدیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    amirkabir

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiye64 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت.... چند روزیه توی immi acount نمیتونم برم، پیغام میده:
    The system is currently unavailable.
    کسی دیگه ای هم این مشکل رو داره؟؟؟؟ ممنون میشم چک کنید و پاسخ بدین.
    سلام،
    بله من هم چندین بار این پیغام داشتم و هر بار بعد از چند بار تلاش وصل میشم.

Junior Member

دوست عزیز من اگر جای شما بود این ریسکو نمیکردم، برای کسی که تافل داره آیلتس جنرال 6 سادست....
    هیچ ادرس ایمیلی از سایت مهاجرت دارید من بتونم باهاشون مکاتبه کنم سر این مسئله؟ خب به هر حال یه چیزیه که خودشون به صورت رسمی تو سایت زدن و نمیشه که الکی باشه. راستش من تا اخر بهمن فرصت دارم ولی از الان دارم می خونم برا نمره 7 به بالا آیلتس و می خوام تو اسفند امتحان بدم. اگه قرار باشه تافل رو قبول نکنند باید زودتر امتحان بدم و یه جورایی بد میشه برام..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران محیط زیست امیرکبیر

دوستان کسی اطلاع داره که مدرک مجازی دانشگاه امیرکبیر هم مورد تاییدشون هست یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_86 نمایش پست ها
    هیچ ادرس ایمیلی از سایت مهاجرت دارید من بتونم باهاشون مکاتبه کنم سر این مسئله؟ خب به هر حال یه چیزیه که خودشون به صورت رسمی تو سایت زدن و نمیشه که الکی باشه. راستش من تا اخر بهمن فرصت دارم ولی از الان دارم می خونم برا نمره 7 به بالا آیلتس و می خوام تو اسفند امتحان بدم. اگه قرار باشه تافل رو قبول نکنند باید زودتر امتحان بدم و یه جورایی بد میشه برام..
    من آدرس ایمیلی ندارم....از دوستان خواهش میکنم اگه ایمیلی برای مکاتبه دارن به دوستمون بدن. من جای شما بودم ی ماک میدادم ببینم وضعیتم چطوره، جنرال 6 خیلی سخت نیست، فوقش برای تحصیلات بعدا دوباره امتحان میدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_86 نمایش پست ها
    International English Language Testing System (IELTS) or another language test and score specified by the Minister for Immigration and Border Protection. You must complete your test before you apply. این رو در سایت imm زده یعنی toefl هم میشه.
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member

من آدرس ایمیلی ندارم....از دوستان خواهش میکنم اگه ایمیلی برای مکاتبه دارن به دوستمون بدن. من جای شما بودم ی ماک میدادم ببینم وضعیتم چطوره، جنرال 6 خیلی سخت نیست، فوقش برای تحصیلات بعدا دوباره امتحان میدین.
    ممنون از راهنماییت..آره نهایتا مجبورا این کار رو بکنم. البته تا حد زیادی مطمئنم. مرجع حرفم هم لینک http://www.immi.gov.au/News/Pages/aelt.aspx .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    International English Language Testing System (IELTS) or another language test and score specified by the Minister for Immigration and Border Protection. You must complete your test before you apply. این رو در سایت imm زده یعنی toefl هم میشه.
    مرسی از کمکت..امیدوارم مشکلی پیش نیاد. به امید موفقیت همه..و البته موفقیت بعد از گرفتن ویزا در پیدا کردن کار یا حتی ادامه تحصیل..

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

دوستان اگه سوالم تکراریه بخاطر اینه که گیج شدم
    من برای گرفتن مدرکم اقدام نکردم..حالا اول باید اونو بگیرم بعد لاج کنم؟
    پروسه گرفتن مدرک از امیرکبیر چقدر طول میکشه؟

Junior Member

دوستان کسی هست سریع جواب بده؟
    1- عکس پاسپورت و ریز نمرات لاتین باید مهر ناتی بخوره؟
    2- پاسپورت من تا دی 94 اعتبار داره من تا 2 ماه دیگه میخوام لاج کنم. مشکلی نیست که!
    3- سوء پیشینه رو من از الان آماده کردم. اگه 2 ماه دیگه لاج کنم. مشکلی پیش نمیاد چون زودتر گرفتم سوء پیشینه رو؟
    4- کلا این مدارکی میدیم ترجمه و مهر ناتی مهر دادگستری نمی خواد که؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)