صفحه 142 از 146 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام دوستان:
    برای پیدا کردن کار کژوال مثلا فروشندگی مغازه، اگه سابقه نداریم چه جوری باید رزومه بنویسیم؟ سایتی یا منبعی هست که نمونه داشته باشه؟ چون حتی این کارها هم سابقه میخواد... کسانی که اطلاع دارند فکر می کنن چه مدت بعد ورود ممکن هست همچین کارایی گیرمون بیاد؟؟

ممنون میشم هرکی اطلاعاتی داره بگه

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

بچه ها مدارك بايد حتما مهر نأتي داشته باشه؟ اخه من تازه براي اپلاي جاي ديگه همه رو ترجمه با مهر دادگستري و خارجه كردم، حالا نميشه اسكن همون هارو اپلود كنم تو سايت؟

دوستان کسی اخیرا اپلای نکرده می خوام بدونم پروسۀ ویزا دادن چقدر طول می کشه ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط benita نمایش پست ها
    بچه ها مدارك بايد حتما مهر نأتي داشته باشه؟ اخه من تازه براي اپلاي جاي ديگه همه رو ترجمه با مهر دادگستري و خارجه كردم، حالا نميشه اسكن همون هارو اپلود كنم تو سايت؟
    حتما نیاز به ناتی داره، چاره ای ندارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_rash نمایش پست ها
    دوستان کسی اخیرا اپلای نکرده می خوام بدونم پروسۀ ویزا دادن چقدر طول می کشه ممنون
    بعد از اتچ کردن تمام مدارک باید توی صفحه immi account تون مراحل health و clearance رو برید که چندتا سوال و جوابه. انجام دادین؟

سلام:
    ممنون میشم اگه آدرس وب سایتی رو که مربوط به سوال و جواب در مورد کار در استرالیا هست به من بدید. تو پست های قبل دوستان در موردش صحبت کرده بودند ولی من الان نمیتونم پیدا کنم.

Junior Member

سلام دوستان، من این ویزا رو گرفتم و آخرین فرصتم برای ورود به استرالیا اواسط آوریل است. یک سوال: آیا برای PR کردن حتما باید سابقه کار 1 ساله متمادی و در رشته تحصیلیم در استرالیا داشته باشم؟ می دونم که میشه آیلتس با همه اسکیل ها 7 هم این کار رو می کنه. ولی خوب دومی یه کم سخت تره. برای شرط اول آیا اگه کار کژوال باشه قبول نیست؟ لطفا با رفرنس و موثق راهنمایی کنید. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homane نمایش پست ها
    سلام دوستان، من این ویزا رو گرفتم و آخرین فرصتم برای ورود به استرالیا اواسط آوریل است. یک سوال: آیا برای PR کردن حتما باید سابقه کار 1 ساله متمادی و در رشته تحصیلیم در استرالیا داشته باشم؟ می دونم که میشه آیلتس با همه اسکیل ها 7 هم این کار رو می کنه. ولی خوب دومی یه کم سخت تره. برای شرط اول آیا اگه کار کژوال باشه قبول نیست؟ لطفا با رفرنس و موثق راهنمایی کنید. ممنون
    سلام دوست عزیز
    اول اینکه یکی از راه های pr گرفتن اینه که شما فرمودی البته لازم به ذکره شما هر دو مورد را لازم داری!! یعنی هم باید آیلتس 7 (هر اسکیل) داشته باشی هم سایقه کاری یک ساله مرتبط با رشنه
    برای اطلاعات کامل به این لینک برو http://www.immi.gov.au/Visas/Pages/189.aspx
    و به قسمت Points test برو کامل بخون

Junior Member

کیارش ممنون از پاسخت. من چون متاهل هستم همسرم هم می تونه 5 امتیاز بیاره منتها skilled occupation list 2014 2015 را نمی دونم که آیا رشته من یا همسم توش هست یا نه ! همچنین چون بنده سابقه 6 سال کار مربوط با تخصصم را در ایران دارم 10 امتیاز هم اینجا میارم. سنم هم بین 30-32 هست. پس الزاما لازم نیست که هر دو شرط را داشته باشم که فکر می کنم یک سال کار مرتبط امتیازش راحت تره تا آیلتس 7.
    سوال دیگه اینکه با توجه به اینکه من فوق دارم آیا در assessment 10 امتیاز را بهم میدن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homane نمایش پست ها
    کیارش ممنون از پاسخت. من چون متاهل هستم همسرم هم می تونه 5 امتیاز بیاره منتها skilled occupation list 2014 2015 را نمی دونم که آیا رشته من یا همسم توش هست یا نه ! همچنین چون بنده سابقه 6 سال کار مربوط با تخصصم را در ایران دارم 10 امتیاز هم اینجا میارم. سنم هم بین 30-32 هست. پس الزاما لازم نیست که هر دو شرط را داشته باشم که فکر می کنم یک سال کار مرتبط امتیازش راحت تره تا آیلتس 7.
    سوال دیگه اینکه با توجه به اینکه من فوق دارم آیا در assessment 10 امتیاز را بهم میدن ؟
    خواهش میکنم. اگه همسرتون 5 امتیاز بیاره که تمومه دیگه! چون مدرک فوق 15 امتیاز میاره اگه cdr خوبی بنویسی که باتوجه به 6 سال سابقه کار حتما میتونی 15 امتیاز بیاری.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)