صفحه 143 از 146 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام به دوستان،
    من یه سوال در مورد آزاد کردن مدرک اینجا پرسیده بودم که حذف شد، نمی‌دونم شاید بی‌ربط بود!!

من در حال حاضر پاسپورت ندارم. می‌خواستم بدونم آیا داشتن پاسپورت واسه گرفتن ویزا لازمه؟ البته می‌تونم پاس رو بگیرم معافیت تحصیلی دارم و اگر لازم باشه قبلش یه سفر جایی می‌رم که بتونم به اون بهانه پاس رو بگیرم ولی می‌خواستم بدونم اگر به کیس افیسرم بگم که هنوز پاس ندارم ولی می‌تونم بعد گرفتن ویزا پاس رو بگیرم و مشکلی واسه خروج ندارم کیس افیسر گیر نمی‌ده به این قضیه؟
    یه درخواست هم دارم کسی می‌دونه امتیاز اقامت دائم چنده و چه چیزهایی امتیاز داره؟(البته خودم می‌دونم ولی یه بار یه نفر چیز دیگه‌ای گفت و به شک افتادم.لینک بدین ممنون میشم)
    پ.ن: امیدوارم این سوالم باز پاک نشه

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

یه چند تا سوال دیگه

میشه من اول درخواست ویزا بدم و از کیس افیسرم مهلت بگیرم واسه ارائه دانشنامه؟ ( چون روند آزاد کردنش یک ماهی واسه من طول می‌کشه و نمی‌خوام این قضیه باعث عقب افتادن کارام بشه )
    و لطفا کسانی که جدیدا کارهای ویزا رو انجام دادن بگن چقدر از زمان لاج کردن تا گرفتن ویزا طول می‌کشه؟ و چه مدت بعد از گرفتن ویزا اجازه‌ی ورود به استرالیا رو دارین؟(منظورم زودترین زمان ممکنه)
    و هزینش حدودی چقدر می‌شه؟
    مرسی از دوستان که جواب می‌دن

Junior Member

اگه مدرک موقتو قبول نکنن یا مدارکتون نقص داشته باشه به شما 28 روز مهلت میدن که مدرک اصلیو بفرستین. البته خیلیا با مدرک موقت گرفتن ویزارو ولی من مجبور شدم دانشناممو ازاد کنم. چون به من گف تو مدرک موقتت نوشته 2 سال تعهد خدمت داری ایا میتونی از ایران خارج شی یا نه؟ مدرک نشون بده. منم دانشناممو مجبور شدم بگیرم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar_Rafiei نمایش پست ها
    یه چند تا سوال دیگه

میشه من اول درخواست ویزا بدم و از کیس افیسرم مهلت بگیرم واسه ارائه دانشنامه؟ ( چون روند آزاد کردنش یک ماهی واسه من طول می‌کشه و نمی‌خوام این قضیه باعث عقب افتادن کارام بشه )
    و لطفا کسانی که جدیدا کارهای ویزا رو انجام دادن بگن چقدر از زمان لاج کردن تا گرفتن ویزا طول می‌کشه؟ و چه مدت بعد از گرفتن ویزا اجازه‌ی ورود به استرالیا رو دارین؟(منظورم زودترین زمان ممکنه)

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

آیلتس آکادمیک و جنرال فرقی نداره واسه این ویزا؟

Junior Member abbasian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی پلیمر دانشگاه تهران

دوستان یک سوال:
    ازونجایی که واسه گرفتن ویزای دائم باید یک سال سابقه ی کار مرتبط با رشته مون تو استرالیا داشته باشیم، ولی اگه به فرض من یه کار خوب ولی غیر مرتبط پیدا کنم و بتونم نگهش دارم، بعد از 18 ماه یعنی به هیچ عنوان امکانش نیست که ویزامو تمدید کنم؟ حتی اگه که ویزای موقت باشه بازم؟

رشته و دانشگاه

ممنون بابت جوابتونsara000
    ولی من در هر صورت مدرک رو آزاد می‌کنم چون بعدها واسه اقامت دائم و دانشگاه بهش احتیاج دارم فقط می‌خواستم بدونم کیس افیسرم این وقت رو بهم می‌ده یا نه که لطف کردین جواب دادین. در مورد مدت اومدن ویزا و همچنین هزینش هم اگر اطلاعاتی دارین بگین ممنون میشم.

یه سوال دیگه هم داشتم: من در حال حاضر پاسپورت ندارم. می‌خواستم بدونم آیا داشتن پاسپورت واسه گرفتن ویزا لازمه؟ البته می‌تونم پاس رو بگیرم معافیت تحصیلی دارم و اگر لازم باشه قبلش یه سفر جایی می‌رم که بتونم به اون بهانه پاس رو بگیرم ولی می‌خواستم بدونم اگر به کیس افیسرم بگم که هنوز پاس ندارم ولی می‌تونم بعد گرفتن ویزا پاس رو بگیرم و مشکلی واسه خروج ندارم کیس افیسر گیر نمی‌ده به این قضیه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    آیلتس آکادمیک و جنرال فرقی نداره واسه این ویزا؟
    نه فرقی نداره حتی جدیدا تافل رو هم قبول می‌کنند.

رشته و دانشگاه

سلام،
    مثل اینکه دوستان خیلی به اینجا سر نمی‌زنند. اگر کسی در حال گرفتن ویزا هست و یا قصد گرفتنش رو داره پس شرایط مشابه من رو داره لطف کنه به من میل بزنه. ( اینجا که 2 روز یه بار هم کسی سر نمی‌زنه!!! )
    maziar.rafiei@gmail.com

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar_Rafiei نمایش پست ها
    یه چند تا سوال دیگه

دوست عزیز
    شما اول راه هستید و تحقیق و جستوجو تو فروم و خوندن صفحات گذشته اینجا و مایگرنت هلپ به شدت توصیه میشه که دیدتون رو بازکنه
    سوالاتون همه پاسخ داده شده اونم چندین بار!

در مورد سوالاتون:
    شما حتما پاسپورت میخواهید پس بدون اون اقدام نکنید.

در مورد اقامت دائم خوب جستجو کنید: لیست امتیاز بنذی ایناس که برای اقامت دائم باید 60 تا بیارید:
    https://www.immi.gov.au/skilled/gene...fact-sheet.pdf

برای این ویزا دانشنامه نمیخواهید، مدرک موقت و حتی نامه معرفی به نظام وظیفه مورد تایید هست.

این ویزا زیاد طول نمیکشه اومدنش و بعد از انتشار حدود یکسال مهلت ورود به استرالیا خواهید داست.

هزینه ی گرفتن این ویزا برای من شاید حدود 2-3 میلیون شد.

این از این!
    اما مطلب کلی ای بخوام بگم اینه که این ویزا فقط یه راه ساده تر برای ورود به استرالیاس،
    اگه میخواهید مهاجرت کنید، پیشنهادم اینه که با اقامت دائم بیاید یا حداقل مراحل گرفتن اقامت دائم رو انجام داده باشید:

1- اسسمنت مدرک مهندسیتون رو حتما توی ایران انجام بدید
    2- گرفتن ایلتس ایچ اسکیل 7
    3- اگه سربازی لعنتی رو هم دارید تکلیف سربازیتون رو هم مشخص کنید

عجله هم برای اومدن نداشته باشید، استرالیا وضعش خیلی خوب نیست، پس هرچی دیرتر ویزاتون بیاد بهتره، غصه نخورید!
    Subclass:476, Lodge:10 Jun 2013, Medical request by CO:10 Sep 2013, PCC:15 Sep 2013, Medical:18 Sep 2013, Grant:13 Nov 2013, To:Brisbane

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasian66 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال:
    ازونجایی که واسه گرفتن ویزای دائم باید یک سال سابقه ی کار مرتبط با رشته مون تو استرالیا داشته باشیم، ولی اگه به فرض من یه کار خوب ولی غیر مرتبط پیدا کنم و بتونم نگهش دارم، بعد از 18 ماه یعنی به هیچ عنوان امکانش نیست که ویزامو تمدید کنم؟ حتی اگه که ویزای موقت باشه بازم؟
    در مورد اقامت دائم خوب جستجو کنید. برای گرفتن اقامت دائم نیاز به 60 امتیاز دارید. یکی از امتیازها، یکسال کار کردن در استرالیاس که 5 امتیاز داره.

اگر مشکل 5 امتیاز هست، با دادن امتحان مترجمی ناتی یا با گرفتن اسپانسرشیپی از ایالت ها میشه حلش کرد، حتی گرفتن نمره ی آیلتس بالا هم جواب میده!
    و کار غیر مرتبط 5 امتیاز براتون نداره متاسفانه.
    Subclass:476, Lodge:10 Jun 2013, Medical request by CO:10 Sep 2013, PCC:15 Sep 2013, Medical:18 Sep 2013, Grant:13 Nov 2013, To:Brisbane

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)