صفحه 145 از 146 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

در مورد اسسمنت ممنون واسه لینک.

در مورد IELTS هم فک کنم تا اومدنم یه 3 ماهی وقت داشته باشم. تو این مدت می‌خونم و تمام سعیم رو می‌کنم اکی بشه.(خیلی هم اعتماد به نفسم بالاست رو این موضوع )

در مورد هزینه زندگی هم که شما کمتر گفتین چه بهتر!

در مورد پناهندگی اون گزینه‌ی آخرمه. راستش به ادامه تحصیل و خوندن ارشد با فاند هم فکر می‌کنم هرچند معدلم پایینه(13.61)

بازم ممنون که وقت می‌زارین جواب می‌دین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا/امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sinammf نمایش پست ها
    قشنگ کاری که شما دارید میکنید یه جورایی همون کاریه که من کردم و بهتون قطعا پیشنهاد میکنم که بازنگری کنید توش!!

عجله برای اومدن برای چیه؟ سوار موجی که " همه رفتن منم برم" نشید! اگه میخواهید بیاید خیلی هم خوب! با دقت و در نظر گرفتن همه جوانب بیاید!

اسسمنت رو میشه تو استرالیا انجام داد ولی خب به شما پیشنهاد میکنم که حتما حتما توی ایران تمومش کنید، دچار مشکلات زیادتری میشید اگه بیاید اینجا و تازه بخواهید شروع کنید
    اسسمنت از ایران ارزونتره، نامه سابقه کار میخواهید و چیز های دیگه که تو ایران راحتتره تهیه و انجامش ( بوکلت اسسمنت رو با دقت بخونید و انجامش بدید)

آیلتس رو متوجه نشدم چه میکنید و به این راحتی اوکی نیستاااا، خیلی دنگ و فنگ داره. آیلتس 7 رو میخواهید، بگیرید بعد بیاید، آیلتس استرالیا گرونتره ،330 دلار!

استرالیا برای سربازی تون مشکلی ایجاد نمیکنه و کاری باهاش نداره و اگه هم بپرسه میگید قانونی خارج شدید (البته اینو 100 مطمئن نیستم)

ارشد رو تموم نکرده میخواهید بزنید بیرون؟ این عجله برای چی هست؟ فرض کنید الان استرالیا هستید؟ چکار میکنید؟ میخواید بشینید بجا دنبال کار بودن، دلار 3000 تومنی خرج کنید و اسسمنت انجام بدید؟ یا آیلتس بخونید؟
    خب اینکارارو ایران کنار خونواده و در وطن تکمیل کنید.
    شما با این روشی که گفتید میتونید پاسپورتتونو جور کنید. ضمنا بعد از فارغ التحصیلی هم یکسال مهلت دارید با گذاشتن وثیقه 15 میلیونی از کشور خارج بشید (اگه بعد از 20 روز برنگردید که طبیعتا برنمیگردید اونا هم وثیقه تون رو میخورند و اگه برگردید به ایران سرباز محسوب میشید!)

قطعا درک میکنم که این سربازی لعنتی جز بیگاری و اتلاف وقت و انرژی جوانی نیست. ولی تکلیفش رو مشخص کنید برای خودتون راحتتره! اگه با پروژه انجام دادن میتونید کسری بگیرید که شدنیه پس پیشنهادم اینه که اون کارو بکنید.
    شما میتونید 3 سال از ایران خارج باشید و بعدش درست بشه ولی اگه مجبور بشید قبل این 3 سال برگردید چی؟
    اگه قانون ها رو هی فرت و فرت عوض کردن چی؟

شاید حتی بد نباشه که سربازی تون رو برید، اسسمنت روکه 6-7 ماهی از شروع تا پایانش طول میشکه رو توی اون فرصت انجام بدید، و آیلتس رو هم بگیرید توی دوران سربازی، پروژه انجام بدید و کسزی هم بگیرید و چشم بهم بزنید کاراتون انجام شده و بصورت قانونی اماده ورود به استرالیا هستید و تا اون موقع هم استرالیا وضعش بهترم میشه

دقت کنید توی اومدن!
    آقا سینا سلام یک سوال دارم ممنون میشم جواب بدید.
    دوره های آموزشی تخصصی در استرالیا برای کسانی که این ویزا رو دارند چطور ارزیابی میکنید؟
    یعنی امکانش هست یک سال دوره ای رو بگذرونن و بعد بتونن کار حوبی پیدا کنن؟
    برای کسانی میپرسم که سابقه کاری ندارند و فقط مدرک مورد نظر این ویزا رو دارند.
    هم از لحاظ هزینه و هم زندگی به نظرتون این کار امکانش هست.
    مثلا دوره های نرم افزار ، کارهای کارگاهی، یا نمیدونم هرچی ، شما بیشتر در جریان هستید.
    ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

مدرک آیلتس رو چه جوری میفرستیم براشون؟ خودشون نمی تونن برن ببینن نتیجه رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_sh نمایش پست ها
    آقا سینا سلام یک سوال دارم ممنون میشم جواب بدید.
    دوره های آموزشی تخصصی در استرالیا برای کسانی که این ویزا رو دارند چطور ارزیابی میکنید؟
    یعنی امکانش هست یک سال دوره ای رو بگذرونن و بعد بتونن کار حوبی پیدا کنن؟
    برای کسانی میپرسم که سابقه کاری ندارند و فقط مدرک مورد نظر این ویزا رو دارند.
    هم از لحاظ هزینه و هم زندگی به نظرتون این کار امکانش هست.
    مثلا دوره های نرم افزار ، کارهای کارگاهی، یا نمیدونم هرچی ، شما بیشتر در جریان هستید.
    ممنون میشم
    دوره های آموزشی به نظرم خیلی هم خوبه و کمک میکنه برای کاریابی سریعتر، گرفتن مدرک استرالیایی تاثیر داره توی رزومه
    حتی بعضی از این دوره های اموزشی، دوره ی کارآموزی هم دارند. کلاس های تیف (tafe) از جمله ی اینهاست
    ولی ولی هزینه بر هست!!

گرونه و از حدود 4-5 هزارتا برای دوره های 6 ماهه و به بالا تا 13-14 هزار تا باید کنار بزارید، که یکم ممکنه ارزش نداشته باشه پول بی زبون رو بدیم.
    البته اگه به عنوان یه سرمایه گذاری نگاه کنی و بعدش بری سر کار پولت برمیگرده خیلی زود!

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    مدرک آیلتس رو چه جوری میفرستیم براشون؟ خودشون نمی تونن برن ببینن نتیجه رو؟
    شما که توی این فروم چند وقتی هست فعالیت دارید
    دیگه این سوالای ساده رو بپرسید،

اسکن همه مدارک از جمله آیلتس رو براشون آپلود میکنی، همین
    Subclass:476, Lodge:10 Jun 2013, Medical request by CO:10 Sep 2013, PCC:15 Sep 2013, Medical:18 Sep 2013, Grant:13 Nov 2013, To:Brisbane

سلام،
    من یک سوال دارم. من موقعی که برای ویزا اقدام کردم برای شوهرم هم اقدام کردم و الان اسمش تو ویزا هست. یک ماه دیگه مهلت ورود داریم ولی برای ابتدا اون نمیتونه با من بیاد.3 ماه دیگه میتونه بیاد. من الان باید چیکار کنم؟! شرایط ویزا رو باید تغییر بدم؟

اگه سریع بتونید جواب بدید ممنون میشم چون خیلی نگرانم....

Junior Member abbasian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی پلیمر دانشگاه تهران

دوستان یک سوال:
    میشه قبل از لاج کردن، گواهی عدم سوء سابقه رو بگیرم که دیگه فقط یک بار برای ترجمه ی کل مدارکم برم تهران؟
    و اینکه من الان دیدم توی سایت پلیس +10 نوشته فقط از دفاتر تهران میشه این گواهی رو گرفت؟ و 25 روز هم طول میکشه تا صادر بشه؟! و یک آدرس تهران میخواد؟! من شهرستان هستم و آدرسی تو تهران ندارم، چطوری می تونم این گواهی رو بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasian66 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال:
    میشه قبل از لاج کردن، گواهی عدم سوء سابقه رو بگیرم که دیگه فقط یک بار برای ترجمه ی کل مدارکم برم تهران؟
    و اینکه من الان دیدم توی سایت پلیس +10 نوشته فقط از دفاتر تهران میشه این گواهی رو گرفت؟ و 25 روز هم طول میکشه تا صادر بشه؟! و یک آدرس تهران میخواد؟! من شهرستان هستم و آدرسی تو تهران ندارم، چطوری می تونم این گواهی رو بگیرم؟

من گواهی سوء پیشینه رو از شهرستان گرفتم و 4 روز هم آماده شد. هنوز هم لاج نکردم . ولی گویا سه ماه اعتبار داره. پس بپرسید تو شهرستان خودتون هم قطعاً تو یه کلانتری خاص میتونید بگیرید. زودتر از لاج هم اشکال نداره. موفق باشین

سلام،
    خواهش میکنم هرکی اطلاع داره جواب بده
    من یک سوال دارم. من موقعی که برای ویزا اقدام کردم برای شوهرم هم اقدام کردم و الان اسمش تو ویزا هست. یک ماه دیگه مهلت ورود داریم ولی برای ابتدا اون نمیتونه با من بیاد.3 ماه دیگه میتونه بیاد. من الان باید چیکار کنم؟! شرایط ویزا رو باید تغییر بدم؟

اگه سریع بتونید جواب بدید ممنون میشم چون خیلی نگرانم....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا/امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط sinammf نمایش پست ها
    دوره های آموزشی به نظرم خیلی هم خوبه و کمک میکنه برای کاریابی سریعتر، گرفتن مدرک استرالیایی تاثیر داره توی رزومه
    حتی بعضی از این دوره های اموزشی، دوره ی کارآموزی هم دارند. کلاس های تیف (tafe) از جمله ی اینهاست
    ولی ولی هزینه بر هست!!

گرونه و از حدود 4-5 هزارتا برای دوره های 6 ماهه و به بالا تا 13-14 هزار تا باید کنار بزارید، که یکم ممکنه ارزش نداشته باشه پول بی زبون رو بدیم.
    البته اگه به عنوان یه سرمایه گذاری نگاه کنی و بعدش بری سر کار پولت برمیگرده خیلی زود!
    با تشکر از جواب قبل
    تو لیست اعضای خانواده که میتونن همراه با این ویزا بیان نوشته: other dependent relatives .
    منظور از جمله بالا چی هست؟
    یعنی برادرم هم میتونه همراه من باشه؟ برای ساپورت مالی بتونم روش حساب کنم؟
    ممنون میشم جواب بدید. خیلی حیاتی هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)