صفحه 16 از 146 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارق التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط alexar نمایش پست ها
    درود بر دوستان ۴۷۶ی.

بعد از لاج کردن و فراهم کردن مدارک روتین مثل آیلتس و مدرک و عکس، تنها موردی که Challenging هست پرکردن فرم‌هاست.
    اونجوری که من متوجه شدم همین اول باید فرم ۱۲۲۱ رو که توی چک لیست پست قبلی‌م هم دیدین پرکنیم. بعد مثل اینکه وقتی CO‌ مشخص شد ازمون خواهد خواست که فرم ۸۰ رو پرکنیم.
    اسم فرم ۸۰ هست: Complete character assessment particulars for this applicant. دقیقا اسم فرمی که توی صفحه‌ی وضعیت ویزا گذاشته تا آنلاین پر کنیم. نمی‌دونم ارتباطشون چیه؟ سوال‌هاشون هم یه مقدار با هم متفاوت هستند.

من فرم ۸۰ و فرم ۱۲۲۱ رو کامل بررسی کردم. تو این دو تا فرم چند تا سوال هست که می‌خواستم از تجربه‌ی دوستان استفاده کنم. ممنون می‌شم کسی توی هرکدوم از موارد تجربه یا نظری داره بگه.

فرم ۸۰
    ---------
    سوابق کاری - ازم خواسته سوابق کاری‌م از بعد از مدرسه تا الان رو بنویسم. آخرش هم پرسیده الان هم بیکاری؟ بعد نوشته اگه آره توضیح بده تامین مالی‌ت از کجاست پس؟ و چقدر در ماه به دستت می‌رسه؟
    ۱ - من خودم unemployed زدم ولی تو قسمت توضیحات زده بودم که از طریق تدریس کار خصوصی انجام میدم. و بعد در قسمت ارسال مدارک سابقه کار نوشتم که در چه زمینه ای، کجا و چه مدت کار کی کنم. مدارک دیگری خواسته نشد

Military Service
    ۲ - خدمت رو هم بنویسم؟ بعد گفته Duties. من توی قسمت مهندسی هستم توی خدمت. می‌خوام بنویسم تعمیرات الکترونیکی. مشکلی نداره به نظرتون؟

Current Address: گفته Attache certified copies that gives evidence of your address.
    ۳ - مدرکی اتچ نکردم و چیزی خواسته نشد.

آدرس در استرالیا - Address in Australia where you can be contacted or will be staying.
    ۴ -خودتون بنویسین unknown

فرم ۱۲۲۱
    ---------------
    هدف از سفر؟ سوال ۱۸
    ۵ - می‌خوام بنویسم کار برای مدت ۱۸ ماه و در نهایت درخواست اقامت دائم. خوبه؟ جوابتون خوبه

برنامه برای ورود / Intended arrival - سوال ۱۹
    ۶ - به تاریخ ورود اهمیتی نمی دهند. حتی بکی از دوستان من تاریخ قبل تر زده بود و ویزایش آمدو باز برای اطمینان تاریخی که می خواهید بروید همان را بزنید

آیا خودتون هزینه‌ی سفرتون رو می‌دید؟ - سوال ۲۲
    ۷ - من هزینه شخصی زدم. توضیحی از من نخواستند. (این بیشتر برای کسانی است که sponsor شده اند)

جزیيات Personal Contactتون در استرالیا. (مثل اسپانسرتون، کسی که پیشش می‌مونین، فامیل و ...) - سوال ۲۷
    ۸ - من خودم unknown زدم با اینکه دوست داشتم. باز بقیه نظر دیگری دارند بپرسید

کدوم شهر می‌خواین زندگی کنین؟ - سوال ۳۷
    ۹ - پیشنهاد من از شهرهایی که بازار کار رشته شما در آنجا زیاد است بزنید. باز هم خیلی مهم نیست. معمولا Melbourne یا Brisbane میزنند.

با تشکر از همه‌ی دوستان و آرزوی موفقیت.
    امیدوارم جوابها به شما کمک کرده باشد

سلام
    تو سوال 32 فرم 1221 نوشته که نوع این ویزایی که دارید براش اقدام میکنید چیه؟ من نمیدونم ویزیتور هست یا بیزنس یا مهاجرتی، و سوال 34 هم پرسیده که جزییات کار و کارفرمای خودتون در استرالیا رو بنویسید( در حالی که ما تازه میخوایم بریم اونجا دنبال کار!) ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

دوستان این ویزا شامل مدرک کارشناسی ارشد مجازی امیرکبیر هم میشه>>؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_arash نمایش پست ها
    سلام
    تو سوال 32 فرم 1221 نوشته که نوع این ویزایی که دارید براش اقدام میکنید چیه؟ من نمیدونم ویزیتور هست یا بیزنس یا مهاجرتی، و سوال 34 هم پرسیده که جزییات کار و کارفرمای خودتون در استرالیا رو بنویسید( در حالی که ما تازه میخوایم بریم اونجا دنبال کار!) ممنون میشم راهنماییم کنید.
    این فرم یک فرم کلیه از قرار معلوم و برای خیلی از ویزاها باید پر بشه. قطعا یک سری از مواردش برای ما applicable نیست. نگران این موارد نیاز نیست باشیم.
    ویزای ما هم مهاجرتیه. تقریبا بدیهیه! با توجه به این‌که جواب این سوال رو نمی‌دونستی بهت توصیه می‌کنم سایت immi.gov.au یه چند ساعت براش وقت بزاری، به طور کلی با ویزاها و شرایطشون آشناشی. چون بالاخره بعد از ۴۷۶ پله‌ی بعدی درخواست اقامته و واسه‌ی اون موقع، بعضی چیزا رو باید از الان آماده کرد. وقتی دید داشته باشی نسبت به اصطلاحات و شرایط ویزاها، می‌تونی از الان برنامه‌ریزی کنی و همینطور از تاپیک‌های دیگه‌ی فروم هم نهایت استفاده رو ببری.

همگی دوستان موفق باشید.
    A l e x a r

اتفاقا من قسمت ویزای 476 رو خوندم تو وبسایت دولت استرالیا اما چیزی راجع به این ننوشته بود، شما میشه یه لینک بدی اگه چیزی دیدی راجع بهش؟چون من از یه نفر مشاور پرسیدم گفتش که نوع این ویزا بیزنس هست.
    این فرم یک فرم کلیه از قرار معلوم و برای خیلی از ویزاها باید پر بشه. قطعا یک سری از مواردش برای ما applicable نیست. نگران این موارد نیاز نیست باشیم.
    ویزای ما هم مهاجرتیه. تقریبا بدیهیه! با توجه به این‌که جواب این سوال رو نمی‌دونستی بهت توصیه می‌کنم سایت immi.gov.au یه چند ساعت براش وقت بزاری، به طور کلی با ویزاها و شرایطشون آشناشی. چون بالاخره بعد از ۴۷۶ پله‌ی بعدی درخواست اقامته و واسه‌ی اون موقع، بعضی چیزا رو باید از الان آماده کرد. وقتی دید داشته باشی نسبت به اصطلاحات و شرایط ویزاها، می‌تونی از الان برنامه‌ریزی کنی و همینطور از تاپیک‌های دیگه‌ی فروم هم نهایت استفاده رو ببری.

همگی دوستان موفق باشید.

Junior Member

درود دوست عزیز،
    سوال ۳۲ اینه:
    Only complete the section(s) relevant to you, if you:
    - have applied for a Visitor visa
    - have applied for a Business visa
    - have applied for a Migration visa
    - are a student, academic researcher or fellow

Visitor visa
    مربوط به کساییه که می‌خوان بیان و برن. مثل (سفرهای توریستی، درمانی، شرکت در کنفرانس‌ها و غیره).
    پیوند: http://www.immi.gov.au/visitors

Business visa
    مربوطه به صاحبان تجارت و نمایندگانشون که برای توسعه‌ی تجارتشون می‌خوان بیان استرالیا و برگردن یا بمونن.
    پیوند: http://www.immi.gov.au/skilled/busin...sa-options.htm

Migration visa
    مربوط به کسایی که می‌خوان بیان استرالیا و بمونن.

اگه به اسم ویزای ما دقت کرده باشی هست General Skilled Migrantion. یعنی Migration.
    پیوند: http://www.immi.gov.au/skilled/gener...lled-migration

در مورد سوال ۳۲ فرم هم اگه دقت کنین، سوال‌های مربوط به Business visa کوچکترین ربطی به ما نداره.

همگی موفق باشید.
    A l e x a r

Banned

سلام بر همگیه دوستان عزیز 476

می شه یه بزرگوار که واسه این ویزا اقدام کرده یه خلاصه از ترتیب روند کار بگه آخه من واقعن گیج شدم

ثبت نام باید حتما آنلاین با کردیت کارت باشه یا از طریق سفارت استرالیا در تهران هم می شه؟ و این که مدارک دانشنامه، ریز نمرات و احیانن فیش پرداخت بانکی، کپی پاسپورتو... باید پست بشه؟ و همراهان در چه مرحله ای باید معرفی بشن؟ معمولا چند وقت بعد از اقدام جوابش می یاد و تا کی فرصت هست واسه رفتن؟

بسیار بسیار ممنون و سپاسگزارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biochemical Engineering- AUT

همگی دوستان موفق باشید.
    من فقط فرم 80 رو پر کردم و به فرمی که اینترنتی باید پر می شد اهمیتی ندادم ون به نظر تکراری بود و هیچ مشکلی پیش نیومد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zhozef نمایش پست ها
    سلام بر همگیه دوستان عزیز 476

می شه یه بزرگوار که واسه این ویزا اقدام کرده یه خلاصه از ترتیب روند کار بگه آخه من واقعن گیج شدم

ثبت نام باید حتما آنلاین با کردیت کارت باشه یا از طریق سفارت استرالیا در تهران هم می شه؟ و این که مدارک دانشنامه، ریز نمرات و احیانن فیش پرداخت بانکی، کپی پاسپورتو... باید پست بشه؟ و همراهان در چه مرحله ای باید معرفی بشن؟ معمولا چند وقت بعد از اقدام جوابش می یاد و تا کی فرصت هست واسه رفتن؟

بسیار بسیار ممنون و سپاسگزارم.
    جواب همه سوال های شما همینجا موجوده. یکبار کامل مطالعه کنید و اگر سوال جدیدی براتون پیش اومد مطرح کنید که از تکرار اجتناب کرده باشیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

درود بر navidaut عزیز،
    من هم پلی‌تکنیکی‌ام. ریزنمرات رو که می‌دونی دانشگاه نمی‌ده به خودمون. فقط می‌شه پرینت گرفت از پورتال که اونهم روش خورده Unofficial. شما برای حل این مشکل چی کار کردی؟ با توجه به این‌که دانشگاه خودش برای دانشگاه‌ها ریزنمرات رو می‌فرسته به نظرت می‌شه برای یه دانشگاه فرستاد و اونجا یکی بره بگیره ببره DIAC؟! خودتون و دوستتون چی کار کردین؟
    یه مورد دیگه هم در مورد مدرک موقت. من چون مشغول خدمتم گرفتن مدرک موقتم یه مقدار کاغذبازی داره که ممکنه طول بکشه. به نظرت به جای مدرک موقت می‌شه از همون نامه‌ی فراغت از تحصیل که برای نظام‌وظیفه بود استفاده کرد؟
    موفق باشی.
    من همراه با مدرک یک نسخه ریز نمرات فارسی گرفتم و دادم برام ترجمه کردن.، یک نسخه از کارنامه آنافیشال از پرتال هم گرفتم دادم به مترجم که اسم درس ها رو اشتباهی نزنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)