صفحه 17 از 146 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارق التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر

کسی میدونه گواهی سابقه کاری که باید ارایه بدیم حتما باید مهر دادگستری و این حرفا خورده باشه یا همون مهر و سربرگ شرکت کافیه.
    چون مثل اینکه باید گواهی سابقه کار مرتبط با رشته داشته باشیم که مدرک رو تو استرالیا قبول کنند.

Banned

دوست عزیز من 10 صفحه اولو دیروز خوندم ولی چیزی در مورد کردیت کارت و نحوه پرداخت هزینه این ویزا از طریق ثبت نام آنلاین ننوشته بود از طرفی چون سر کار می رم واقعا وقته آزادم کمه تا چند ماهه دیگه هم این فرصتو از دست می دم الان هم دارم صفحات http://www.immi.gov.au/skilled/gener.../whats-new.htm زیرورو می کنم ولی هرکدومو کلیک می کنم یه توضیح جدید می یاد مثه تونل تو در تو والا دیگه نا امید شدم انگار پیدا کردن فرم اصلی که باید لاج شه خیلی کارسختیه به هر حال ممنون می شم عزیزی بزرگواری منو راهنمایی کنه که دقیقا فرم اصلی کجججججججججججججججججججججججج جججججججججججاااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااسسسسسسسسسسسسسسسسسستتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟ ؟؟

Junior Member

سلام به zhozef عزیز و سایر دوستان،
    موضوع ویزای ۴۷۶ چند ساله که داره توی یه تاپیک توی فروم خوب مایگرنت‌هلپ بحث می‌شه. پینشهاد می‌شه که دوستان سر حوصله اون رو هم مطالعه کنند. جواب خیلی از سوال‌هاشون رو می‌گیرند.
    پیوند: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/v...=234068#234068

همینطور به دوستان پیشنهاد می‌شه نیم‌نگاهی هم به موضوع اسکیل‌سلکت و مباحث مربوط به اون داشته باشن. چون بالاخره قدم بعد از ۴۷۶، برای خیلی‌ها استفاده از سیستم جدید SkillSelect برای گرفتن PR (اقامت دائم) خواهد بود.
    برای این‌کار تاپیک شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012 که سحرناز راه انداخته رو ببینین.
    A l e x a r

Banned

single همون never married است؟
    migrating dependents , non migrating dependents , other family members هر کدام چه نسبتی با ما دارند؟ dependents شامل پدر ، مادر ، همسر ،بچه و پارتنر میشه آخه من relationship status مربوط به dependent که والدین باشن می زنم married ، ارور میده

Banned

بچه ها چطوری باید آدرسو تو این دو لاین داده شده بنویسیم؟ آخه آدرسمون خیلی طولانیه جاش نمی شه
    اگه کشوری 12 ماه اقامت نداشته باشی چرا گزینه skip نداره؟ با این حساب تو این مرحله باز باید ایران و آدرس خونتونو بدی؟ از چه تاریخی
    course name اسم رشته است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zhozef نمایش پست ها
    بچه ها...
    خب، قبل از این‌که بریم سر جوابا. فکر نمی‌کنی قبلش باید بگی الان داری چی رو پر می‌کنی که بچه‌ها بتونن جواب بدن؟!
    حالا من چون می‌دونم داری فرم لاج آنلاین رو پر می‌کنی می‌رم سر جوابا.
    چطوری باید آدرسو تو این دو لاین داده شده بنویسیم؟ آخه آدرسمون خیلی طولانیه جاش نمی شه
    آدرس رو خلاصه کن. زیاد مهم نیست. فقط اسم خیابون یا میدون مهم و کوچه توش باشه. بعد پلاک، بلوک، ساختمون و از اینا و شماره‌ی واحد. جا میشه دیگه.
    اگه کشوری 12 ماه اقامت نداشته باشی چرا گزینه skip نداره؟ با این حساب تو این مرحله باز باید ایران و آدرس خونتونو بدی؟ از چه تاریخی
    من سوالت رو چهار بار خوندم تا فهمیدم منظورت چیه! اینجا لازمه چند تا آدرس بنویسی. آدرس‌هایی که بخشی از اقامتت توی کشوریه که حداقل ۱۲ ماه توش زندگی کردی. با این حساب آدرس خونت رو یک بار می‌نویسی.
    course name اسم رشته است
    ...بی‌شک.
    A l e x a r

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alexar نمایش پست ها
    درود بر navidaut عزیز،
    من هم پلی‌تکنیکی‌ام. ریزنمرات رو که می‌دونی دانشگاه نمی‌ده به خودمون. فقط می‌شه پرینت گرفت از پورتال که اونهم روش خورده Unofficial. شما برای حل این مشکل چی کار کردی؟ با توجه به این‌که دانشگاه خودش برای دانشگاه‌ها ریزنمرات رو می‌فرسته به نظرت می‌شه برای یه دانشگاه فرستاد و اونجا یکی بره بگیره ببره DIAC؟! خودتون و دوستتون چی کار کردین؟
    یه مورد دیگه هم در مورد مدرک موقت. من چون مشغول خدمتم گرفتن مدرک موقتم یه مقدار کاغذبازی داره که ممکنه طول بکشه. به نظرت به جای مدرک موقت می‌شه از همون نامه‌ی فراغت از تحصیل که برای نظام‌وظیفه بود استفاده کرد؟
    موفق باشی.
    درود!
    راستش ما پارسال دفاع کردیم و اون موقع به ما دادن کارنامه رو٬ و با کمی کلک مهر هم شد. ولی الان میدونم که نمیدن کارنامه رو... آره این یه راه حله که شما کارنامه رو DHL کنید (فکر میکنم به هرجایی حتی غیر از یک دانشگاه میتونید بفرستینش حتی به دوستتون تو مثلن ترکیه! فقط باید با DHL بفرستین! اینو بپرسین و اینجا بیارین) و بعد به دوستتون بگین براتون اسکنش کنه و براتون ایمیل کنه و اون نسخه رو بندازه دور!
    در مورد مدرک هم باید بگم ظاهرن خیلی رله هستن این دوستان دیاک٬ شما اگه عجله ای ندارین میتونین با همون مدرک نظام وظیفه لاج کنین و بعد اگه قبول نکردن مدرک موقت رو ارایه کنین (خاطرم نیست که تو مدرک نظام وظیفه چی نوشته...). ولی اگر عجله دارین همون مدرک موقت رو بفرستین.
    موفق باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_arash نمایش پست ها
    کسی میدونه گواهی سابقه کاری که باید ارایه بدیم حتما باید مهر دادگستری و این حرفا خورده باشه یا همون مهر و سربرگ شرکت کافیه.
    چون مثل اینکه باید گواهی سابقه کار مرتبط با رشته داشته باشیم که مدرک رو تو استرالیا قبول کنند.
    نه لزومی نداره مهر دادگستری داشته باشه. برای این ویزا هیچ لزومی هم نداره سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی باشه (اصلن سابقه کار ایزامی نیست چه برسه به اینکه مرتبط باشه!!). اگه مدرکی برای ادعاتون دارین ارایه کنین لطفن. اگه شرکت محل کارتون نامه انگلیسی صادر میکنه همون کافیه.

دوستان کسی میدونه این ویزا چقدر طول میکشه که بیاد؟ حداقل و حداکثرش برای اونایی که اومده یا خبر دارن چقدر بوده؟

سلام به همه دوستان آقا یکی ما رو درست و حسابی راهنمایی کنه من جند تا سوال داشتم
    1_مدرک دائم من 2 ماه دیگه آماده میشه تا 10 روز دیگه مدرک موقت+ریز نامه موقت دستم میاد میخواستم بدونم با موقت میشه فرم رو پر کنم؟(افسر پرونده ایراد نمیگیریه؟)
    2_در خصوص اینکه اگه بخواهیم با خودم.ن پارتنر ببریم چطوره راهی هست؟چطور به سفارت باید ثابت کنیم که با هم پارتنر هستیم؟
    ممنون اگه زودتر جواب منو بدین
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)