صفحه 18 از 146 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارق التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_shelmon نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان آقا یکی ما رو درست و حسابی راهنمایی کنه من جند تا سوال داشتم
    1_مدرک دائم من 2 ماه دیگه آماده میشه تا 10 روز دیگه مدرک موقت+ریز نامه موقت دستم میاد میخواستم بدونم با موقت میشه فرم رو پر کنم؟(افسر پرونده ایراد نمیگیریه؟)
    2_در خصوص اینکه اگه بخواهیم با خودم.ن پارتنر ببریم چطوره راهی هست؟چطور به سفارت باید ثابت کنیم که با هم پارتنر هستیم؟
    ممنون اگه زودتر جواب منو بدین
    قبلن هم اینجا هم من گفتم هم بقیه دوستان که با مدرک موقت درصورتیکه ریز نمرات دارین میشه لاج کرد و ویزا گرفت!
    پارتنر رو هم میشه برد ولی باید مدرکی دال بر این مورد داشته باشین. پارتنر بودن شرایطی داره که در لینک زیر میتونید ببینید.
    http://www.immi.gov.au/skilled/busin...efinitions.htm
    فکر میکنم باید ثابت کنید که برای ۱۲ ماه گذشته با هم زندگی میکردین و یک آدرس داشتین. برای اثباتش میشه مثلن قبض پرداخت موبایل که برای شما و پارتنرتون به یک آدرس اومده باشه رو ارایه کرد...
    لطفن اگه موفق شدین به من هم اطلاع بدین٬ دوس دارم بدونم
    موفق باشین.

از بین فامیل هامون چه کسانی رو می تونیم ببریم؟
    از بین فامیل های پارتنرمون چی؟
    میشه هم برادرم رو ببرم و هم پارتنرم رو؟
    کلا چند نفر رو می تونم ببرم؟
    ممنون

دوستان اگه کسی مدرک فوق لیسانس داشته باشه میتونه دانشنامه موقت لیسانس و فوق لیسانس رو ترجمه کنه و بفرسته یا باید مدارکش رو آزاد کنه؟

Junior Member

سلام من یه سوال دارم که جواب اون تا حدی میدونم ولی برای اینکه دیگه خیلی مطمئن بشم بازم می پرسم من سال 88 از دانشگاه تهران فارق التحصیل شدم کارشناسی ارشدم و خیلی دیر متوجه این ویزای 476 شدم می خواستم بدونم شانسی دارم یا نه ؟

salam dustan
    mikhasam bebinam kasi midune ke vase visa 476 toefl ham morede ghabul hast ya kheir
    mamnun

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaj نمایش پست ها
    سلام من یه سوال دارم که جواب اون تا حدی میدونم ولی برای اینکه دیگه خیلی مطمئن بشم بازم می پرسم من سال 88 از دانشگاه تهران فارق التحصیل شدم کارشناسی ارشدم و خیلی دیر متوجه این ویزای 476 شدم می خواستم بدونم شانسی دارم یا نه ؟
    دوست عزیز متاسفانه این امکان برای شما وجود نداره چون شرط تا 2 سال بعد از فارغ التحصیلی صریحاً در سایت مهاجرت استرالیا ذکر شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط moba_moba65 نمایش پست ها
    salam dustan
    mikhasam bebinam kasi midune ke vase visa 476 toefl ham morede ghabul hast ya kheir
    mamnun
    نه دوست عزیز، تنها مدرک مورد قبول، آیلتس(آکادمیک یا جنرال) با حداقل نمره 6 در همه مهارتها هستش.

سلام. من خیلی سر درگمم توروخدا کمک کنید. من تا آخر اسفند امسال وقتدارم از این ویزا استفاده کنم. ولی هنوز ایلتزمو ندادم. و اصن نمیدونم چه کار کنم؟؟ یه موسسه هست که 1500 دلار میگیره تا کارای این ویزا رو انجام بده واسم. به نظرتون می ارزه؟ یا خودممی تونم.

Banned

سلام دوستان عزیز
    من با ریز نمرات غیر رسمی و گواهی موقت می تونم واسه این ویزا اقدام کنم؟ آخه دانشگاه تهران ریز نمرات رسمی رو با دانشنامه تا چهل روزه دیگه تحویل می ده منم واسه این ویزا فورس دارم
    ممنون می شم یکی از دوستان منو راهنمایی کنه

Banned

دوستان dependent فقط شامل بچه، پارتنر می شه چون اگه married باشن قبول نمی کنه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)